START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
RSIE 
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Sekcja pływacka - informacja
Autor: Technik - ORION   
14.01.2017.
Zajęcia sekcji pływackiej w grupach III, IV i V w Międzyszkolnym Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim rozpoczynają się po feriach zimowych z panią trener Natalią Borysiuk.
 
Laur Lubelskiego Koziołka
Autor: A.Trykacz   
12.01.2017.
Czytaj całość10 grudnia 2016 r. na pływalni olimpijskiej AQUA Lublin odbył się finał zawodów o "Laur Lubelskiego Koziołka". Organizatorami imprezy byli: Miejskie Towarzystwo Pływackie Lublinianka, Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" Sp. z o.o. Na starcie stanęło 337 zawodników z 22 klubów w tym 25 zawodników z MULKS Technik-Orion przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Laur Lubelskiego Koziołka to podobnie jak Krasnostawska Liga Pływacka "Szuwarek" cykl sześciu startów w których udział biorą zawodnicy podzieleni na siedem kategorii wiekowych. W zawodach O Laur Lubelskiego Koziołka zawodnicy wszystkich kategorii mają prawo startu w dwóch konkurencjach indywidualnych i w sztafecie.
W kategoriach wiekowych 2008 i młodsi, 2007-2006 dziesięciu najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymuje dyplomy, w pozostałych kategoriach wiekowych dyplomy otrzymuje najlepsza szóstka.
Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny i fotograficzny
Redaktor: Administrator   
09.01.2017.
Serdecznie zapraszamy uczniów klas III i IV ZSP do udziału w konkursach: plastycznym "Krajobraz wokół mnie" oraz fotograficznym "Człowiek w krajobrazie" organizowanych przez Instytut Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Do wygrania są indeksy na uczelnię i nagrody rzeczowe!
Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.kul.pl/iak oraz tutaj .
Chętni do udziału w konkursie proszeni są o kontakt z nauczycielami: Piotr Hapka, Paweł Iwańczuk. Temin nadsyłania prac mija 20 lutego.
 
PoczytajMy - projekt Centrum Edukacji Obywatelskiej
Autor: Karolina Trochimiak   
09.01.2017.
Czytaj całośćOd września 2016 roku uczestniczę w  projekcie "PoczytajMy" Centrum Edukacji Obywatelskiej. Polega on na spotkaniach z grupą dzieci, czytaniu utworów oraz wspólnej zabawie. Pierwsze spotkanie z podopiecznymi radzyńskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej "Mój Dom"  w Radzyniu Podlaskim odbyło się 29 października. Odwiedzam  dzieci dwa razy w miesiącu , najczęściej w sobotę. Razem czytamy jakiś krótki utwór,  następnie rozmawiamy na dowolne tematy. Podczas  każdego spotkaniu nie może  zabraknąć  zabawy. Gramy w kalambury, układamy puzzle, rysujemy lub po prostu żartujemy. Dzieci bardzo to lubią i nie brakuje im  ciekawych  pomysłów. Bardzo często pracujemy w grupach, co w przyszłości ułatwi im nawiązywanie kontaktów  i nauczy współpracy z innymi. Ostatnio podczas robienia łańcucha świątecznego opowiadaliśmy sobie wzajemnie o  planach na przyszłość. Każdy już teraz myśli, co chciałby robić w dorosłym życiu. Po ukończeniu liceum chcę studiować  psychologię albo pedagogikę, aby móc  pracować z małymi dziećmi.
Czytaj całość
 
Firma TIP-TOPOL w ZSP
Redaktor: Administrator   
06.01.2017.

Czytaj całośćUczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mieli okazję uczestniczyć w konkursie zorganizowanym przez firmę TIP-TOPOL z siedzibą w Pobiedziskach i reprezentującego ją pana Mirosława Sobiesiaka, Kierownika Regionu. Uczniowie zmierzyli się z testem, który dotyczył budowy opon i technologii ich naprawy. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 2 technikum pojazdów samochodowych Marek Chudek. Każdemu z uczestników konkursu wręczono zestaw pamiątkowy, zaś finałowa piątka oprócz dyplomów otrzymała nagrody rzeczowe.

Przedsiębiorstwo TIP -TOPOL zajmuje się kompleksową obsługą serwisów oponiarskich i jest największym polskim producentem ciężarków do wyważania kół oraz resorów pneumatycznych. Jest również przedstawicielem światowego lidera w produkcji materiałów i narzędzi do napraw ogumienia, firmy REMA TIP TOP. Firma posiada największe w Polsce Centrum Szkoleniowe w którym kształcą się mechanicy z nią współpracujący.

Firma TIP-TOPOL w ZSP 

Czytaj całość
 
Tradycje świateczne w Rosji - spotkanie w CJiKR na UMCS w Lublinie
Autor: J. Izdebska   
04.01.2017.
Czytaj całośćW dniu 16.12.2016 r. młodzież uczęszczająca na lekcje języka rosyjskiego w ZSP uczestniczyław zajęciach o tradycjach rosyjskich podczas świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, które odbyły sie w Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie .
Spotkanie podzielone było na dwie części. W pierwszej pani Elwira Michalska przybliżyła nam zwyczaje świąteczne i noworoczne w Rosji. Poznaliśmy potrawy, które są spożywane podczas prawosławnej wigilii, zapoznaliśmy się z postacią Dziadka Mroza (rosyjskiego Mikołaja) oraz świątecznymi piosenkami. Podczas drugiej części spotkania obejrzeliśmy rosyjską komedię, która opowiadała o zdarzeniach podczas przygotowań i nocy sylwestrowej.
Czytaj całość
 
Obchody Roku Henryka Sienkiewicza
Autor: J.Bilska   
28.12.2016.
Czytaj całośćObchody Roku Henryka Sienkiewicza w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim - podsumowanie
Rok 2016 ogłoszony został przez Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Henryka Sienkiewicza z racji przypadającej 170 rocznica urodzin polskiego Noblisty, 100 rocznica śmierci oraz 120 rocznica wydania powieści „Quo vadis”. Koniec roku skłania do podsumowań. Co działo się w Radzyniu w związku z Rokiem Sienkiewicza?
W obchody Roku Henryka Sienkiewicza w powiecie radzyńskim włączyły się osoby prywatne i instytucje, w tym Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych przy ZSP im. Jana Pawła II.
Obchody zainaugurowane zostały 28 stycznia 2016 przez Uniwersytet III Wieku w Radzyniu wykładem Jolanta Bilskiej (Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych) „ Henryk Sienkiewicz i literaci Podlasia”. Podczas spotkania narodził się pomysł wyjazdu szlakiem Henryka Sienkiewicza po Podlasiu. Słuchacze UTW wraz z panem rektorem Dariuszem Gałanem i prelegentką wyruszyli 14 kwietnia na wycieczkę śladami autora „Quo vadis” do Woli Okrzejskiej, Okrzei i Woli Gułowskiej.
Czytaj całość
 
Pamięć smaków
Autor: J.Bilska   
28.12.2016.

Czytaj całośćPamięć smaków. Tradycje kulinarne w Powiecie Radzyńskim (południowe Podlasie)

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia ukazał się w folder,  prezentujący przepisy i  tradycje kulinarne w powiecie radzyńskim. Powstał w ramach projektu,  zrealizowanego w roku 2016 przez Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim i Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim pod patronatem Instytutu Kulturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie.
Inicjatywa ma na celu ocalenie części niematerialnego dziedzictwa z Południowego Podlasia, szczególnie z terenu  Powiatu Radzyńskiego i integrację międzypokoleniową.
Uczestnicy- uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  z Powiatu Radzyńskiego poszukiwali odpowiedzi na pytanie „Co dawniej u nas jadano?” W okresie od 01 października do 25 listopada 2016  zbierali materiał podczas rozmów  z osobami starszymi: znajomymi, dziadkami, rodzicami, sąsiadami. o zwyczajach, związanych z żywnością, przygotowywaniem i spożywaniem posiłków.

Czytaj całość
 
Kolędowanie w językach świata 2016
Redaktor: Administrator   
25.12.2016.

Kolędowanie w językach świata 2016

 

 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZSP
Redaktor: Administrator   
23.12.2016.
Czytaj całośćStypendia Prezesa Rady Ministrów to nagroda dla prymusów. W naszej szkole są takie dwie uczennice:
Dąbrowska Julia uczennica drugiej klasa II Liceum Ogólnokształcącego  o profilu politechnicznym w ZSP
Hreńczuk Marcelina uczennica trzeciej klasy Technikum Ekonomiczne w ZSP
W Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Teresy Misiuk Lubelski Kurator Oświaty. Stypendium Premiera otrzymuje uczeń liceum ogólnokształcącego lub technikum, który otrzymał promocję z wyróżnieniem uzyskując najwyższą w danej szkole średnią ocen. Może to być też szkolny geniusz, wykazujący szczególne uzdolnienia w jakiejś dziedzinie. Otrzymanie nagrody jest poprzedzone ciężką pracą uczniów, wymaga też zaangażowania rodziców i nauczycieli.
Gratulujemy nagrodzonym!
Czytaj całość
 
Życzenia świąteczne
Redaktor: Administrator   
19.12.2016.

Życzenia świąteczne

 

 

 
Stacje Kultury 2016
Redaktor: Administrator   
19.12.2016.
Czytaj całośćZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wyróżnione w plebiscycie Stacje Kultury 2016
Stacje Kultury to specjalne wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych, które w sposób szczególny zaangażowały się w życie kulturalne województwa i działania na rzecz edukacji kulturalnej młodzieży. Celem konkursu jest wyróżnienie i pomoc w wypromowaniu szkół, które są miejscem przyjaznym dla inicjatyw kulturalnych, wspierają rozwój artystyczny swoich uczniów, tworzą klimat inspirujący dla działań twórczych oraz aktywnie włączają się w życie kulturalne.  Plebiscyt organizowany jest od 2012 roku dla szkół lubelskich. W tym roku po raz pierwszy został zorganizowany dla szkół województwa lubelskiego. Organizatorem Stacji Kultury 2016 jest Fundacja TEAM Teatrikon we współpracy z Centrum Spotkania Kultur, Fundacją Rozwoju Wolontariatu oraz Kuratorium Oświaty. Spośród wszystkich zgłoszonych szkół jury, złożone z przedstawicieli organizatorów i organizacji pozarządowych współpracujących ze szkołami, wybrało 12, które zostały nominowane do tytułu Stacje Kultury 2016.  Miło nam poinformować, że 8 grudnia 2016 roku w Lublinie w Centrum Spotkania Kultur, odbyła się  gala podsumowująca plebiscyt, gdzie nasza szkoła uzyskała wyróżnienie w V edycji plebiscytu Stacje Kultury 2016. W uroczystości wzięła udział  delegacja uczniów  z panem wicedyrektorem Piotrem Mackiewiczem na czele. To wielkie wyróżnienie  nie tylko dla naszej szkoły, ale dla całego Radzynia Podlaskiego, że to właśnie młodzi ludzie i ich nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II zostali zauważeni w tak prestiżowym plebiscycie.
Czytaj całość
 
Sienkiewicz współczesny (?)
Autor: J.Bilska   
19.12.2016.

Czytaj całośćKarolina Trochimiak laureatką  Ogólnopolskiego Konkursu „Przerabianie Sienkiewicza”
Dnia 15 grudnia grupa młodzieży  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu  uczestniczyła w spotkaniu dla szkół partnerskich zorganizowanym przez  Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej „Sienkiewicz współczesny (?)”.
Wydarzenie to jest podsumowaniem różnorakich działań, jakie podejmowaliśmy jako społeczność szkolna w Roku Henryka Sienkiewicza (były to m. inn. warsztaty filmowe, konkursy plastyczny i literacki, akcja Narodowe Czytanie). Humaniści z II LO ZSP im. Jana Pawła II podczas spotkania w Auli Wydziału Humanistycznego UMCS  przysłuchiwali się czytaniu performatywnemu wybranych tekstów Sienkiewicza w wykonaniu pracowników naukowych , wysłuchali  wykładu dr hab. Aleksandry Chomiuk (UMCS) – „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza – stare i nowe przygody powieści .Wzięli też udział w panelu dyskusyjnym, który prowadziły prof. dr hab. Jolanta Sztachelska (Uniwersytet w Białymstoku) i dr hab. Elżbieta Flis-Czerniak (UMCS).

Image 

Czytaj całość
 
Uczniowie ZSP i przedstawiciele UTW wspólnie przygotowali dekoracje świąteczne
Autor: M.Kitlińska   
18.12.2016.

Czytaj całośćZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim kontynuuje współpracę ze środowiskiem lokalnym, między innymi z Radzyńską Filią Uniwersytetu III Wieku kierowaną przez pana Dariusza Gałana. 16 grudnia 2016 r. na terenie szkoły odbyły się warsztaty florystyczne o tematyce świątecznej, w których uczestniczyły panie: Maria Oworuszko, Barbara Truszkowska, Elżbieta Przyborowska, Marianna Frączek, Halina Opalka, Ilona Kapczuk, Krystyna Wołodko, Teodozja Grodzka, Janina Jagiełło, Zofia Kublicka i Helena Kępa.

Pani dyrektor ZSP dr Grażyna Dzida przywitała uczestniczki, życzyła przyjemnej pracy i dobrej zabawy podczas przygotowywania stroików świątecznych. Początek spotkania umilił słodki poczęstunek wykonany przez uczniów z klasy trzeciej technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kawa Latte Art serwowana przez Kamila Kordulę, który zakwalifikował się o Finału II Ogólnopolskiej Olimpiady Kawy dla Szkół Gastronomicznych. Ze względu na zainteresowanie uczestniczek sposobem parzenia kawy, uczeń wykonał mini pokaz sporządzania Latte Art specjalnie dla pań. 

Czytaj całość
 
Życzenia świąteczne
Redaktor: Administrator   
16.12.2016.
 
XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego
Redaktor: Administrator   
15.12.2016.

25 listopada 2016r w naszej szkole odbyły się Zawody I stopnia XLVIII Olimpiady Języka Rosyjskiego. W eliminacjach szkolnych brało udział 16 uczniów z naszego liceum ogólnokształcącego i technikum. Nauczyciele języka rosyjskiego: pani wicedyrektor Renata Manowiec, pani Agata Sokół i pani Magdalena Iwańczuk wyłoniły zwycięzców tego etapu Olimpiady. Miło nam poinformować, że są nimi:
I miejsce - Świc Adriana - kl.3lbs
II miejsce - Pukalski Karol - kl.4tbm
III miejsce - Czerwińska Natalia - kl. 2la

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego 

 
Troje ekonomistów ZSP wśród dziesięciu najlepszych w województwie
Autor: Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych   
14.12.2016.

Czytaj całość14 grudnia br. odbył się IV Wojewódzki Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Księgowych Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie.
Do udziału w finale konkursu organizatorzy zaprosili po pięciu uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w etapie szkolnym i jednocześnie uzyskali skuteczność na poziomie  co najmniej 70%.

W finale konkursu udział wzięło ponad 60 uczniów z 15 szkół z terenu województwa lubelskiego, a naszą szkołę reprezentowali: Anna Jurkowska, Jagoda Dudek,  Ewa Świć, Damian Chmielarz i Marek Matynkowski.
Kapituła Konkursu wyróżniła 10 osób, jak podkreślono – najlepszych w województwie, a w tej dziesiątce znalazło się aż trzech uczniów ZSP:
Anna Jurkowska – III miejsce
Damian Chmielarz – VI miejsce
Marek Matynkowski – X miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj całość
 
Reprezentanci ZSP w finałach ogólnopolskich konkursów gastronomicznych
Autor: J.Michalak   
14.12.2016.
Czytaj całośćUczniowie technikum ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim po raz kolejny zakwalifikowali się do finałów ogólnopolskich konkursów gastronomicznych i z sukcesami reprezentowali szkołę w Warszawie. Pierwszy z nich „Kuchnia Polska na Mazowszu 2016” odbył się 18 listopada 2016 r., a jego organizatorem był Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie. W finale udział wzięły dwa zespoły w składzie:
Maciej Strzelczyk i Anna Jezierska (konkurs gastronomiczny) oraz Natalia Siwczuk (konkurs kelnerski)
Konrad Kozak i Patrycja Kieler (konkurs gastronomiczny) oraz Karol Łuba (konkurs kelnerski)
W konkursie gastronomicznym Maciej i Ania przygotowali dwie popisowe potrawy:  udo z kurczaka faszerowane kaszą gryczaną, podane z musem z jarzębiny, makaronem z marchewki i chipsem z bursztyna,  dorsz pod aromatyczną kruszonką z chleba razowego, z konfiturą gruszkowo-pigwową, sosem z czarnego bzu, piklowaną cebulką i pudrem cytrynowym, natomiast Konrad i Patrycja zaserwowali dorsza w ziołach pod orzechowa panierką na puree z białych warzyw, a także roladkę z kurczaka na kaszy pęczak w sosie z pomidorów koktajlowych z grillowaną pieczarką.
Jury konkursowe przyznało obu zespołom wyróżnienie.
Czytaj całość
 
Historyczne zwycięstwo radzyńskich pływaków
Autor: Technik - ORION   
11.12.2016.
Czytaj całośćHistoryczne zwycięstwo radzyńskich pływaków na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 10 i 11- Latków.
Michał Danilczuk pierwszym Mistrzem Województwa w Pływaniu.
W dniu 12.11.2016 r na 25 metrowej pływalni H2O w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu dzieci 10 i 11 lat. W zawodach wzięło udział 205 zawodników z 20 klubów naszego województwa. MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowała 10 osobowa ekipa w składzie: Julia Syta ,Martyna Muniowska, Eliza Gomółka, Natalia Niewęgłowska, Michał Danilczuk, Łukasz Opolski, Mikołaj Trykacz, Mikołaj Maciuk, Jakub Kałuszyński, Kacper Dokudowiec.
Nasi pływacy zdobyli na mistrzostwach 3 medale: 1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy, natomiast jako drużyna zajęliśmy bardzo dobre 8 miejsce zdobywając 3391 punkty. Mistrzem województwa został Michał Danilczuk, który zajął 1 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym. Michał został również wicemistrzem województwa zajmując 2 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. Rewelacyjnie zaprezentował się także Łukasz Opolski który zajął 3 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym i 4 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wysoko uplasował się Mikołaj Trykacz zajmując 4 miejsce na dystansie 50 m st. motylkowym i 6 miejsce na dystansie 50 m st. dowolnym. Do udanych może zaliczyć start Mikołaj Maciuk, który zajął 5 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym i 6 miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym. W konkurencji 11-latków Jakub Kałuszyński zajął dobre 7 miejsce na dystansie 50 m st. motylkowym i 6 miejsce stylem klasycznym na dystansie 100 m, 18 miejsce zajął Kacper Dokudowiec na dystansie 100m stylem dowolnym. Jakub i Kacper mieli utrudnione zadanie gdyż konkurowali z obecnym Mistrzem Polski Wojciechem Sławackim z Wodnika Krasnystaw.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 96 - 114 z 894
 

Zakończenie r.szk. 2016/2017

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w ZSP cz.3/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.2/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.1/3

Matura

Targi Pracy i Edukacji

Zakończenie r.szk. maturzystów

Dzień wiosny w ZSP

Pierwszy dzień wiosny w ZSP

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.1

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.2

"Misie" w ZSP

Walentynki w ZSP

Studniówka ZSP 2017 cz.6

Studniówka ZSP 2017 cz.5

Studniówka ZSP 2017 cz.4

Studniówka ZSP 2017 cz.3

Studniówka ZSP 2017 cz.2

Studniówka ZSP 2017 cz.1

Studniówka - przygotowania

Kolędowanie w językach świata 2016

Próba poloneza

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.2/2

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.1/2

Konferencja naukowa Klasy Akademickiej SGH

Targi Pracy i Edukacji

Tydzień dobrego chleba

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.2

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.1

Dzień Edukacji Narodowej

ABC Blondy

Rozpoczęcie r.szk. 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Gościmy