START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
RSIE 
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Kolejne zwycięstwo zawodników ZSP Radzyń Podlaski
Autor: W.Blicharz   
22.02.2017.

Dnia 22.02.2017r. w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozegrano zawody  piłki siatkowej chłopców z cyklu Licealiada 2016/2017. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu  radzyńskiego : ZSP Radzyń Podlaski,  I LO Radzyń Podlaski i ZSR z Woli Osowińskiej.

Wyniki meczów:
1. ZSR Wola Osowińska – I LO Radzyń Podlaski 0:2 (15-25,11:25)
2. ZSR Wola Osowińska – ZSP Radzyń Podlaski 0:2 (14:25,18:25)
3. ZSP Radzyń Podlaski -  I LO Radzyń Podlaski 2:1 (12:25, 25:20, 15:10)


Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. ZSP Radzyń Podlaski
2. I LO Radzyń Podlaski
3. ZSR Wola Osowińska


ZSP Radzyń Podlaski 

 
I miejsce siatkarek z ZSP
Autor: S.Magier   
22.02.2017.

Czytaj całość21 lutego ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim był gospodarzem  powiatowych zawodów w piłkę siatkową dziewcząt w ramach Licealiady. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny reprezentujące poszczególne szkoły ponadgimnazjalne z powiatu, które systemem”każdy z każdym” rozegrały ten turniej. Po raz kolejny mistrzostwo powiatu zdobyły zawodniczki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim (opiekun Sebastian Magier), czyli popularnego "Sikora" z  kompletem  zwycięstw.  Drugie miejsce uzyskało I LO w Radzyniu Podlaskim (opiekun Adam Pękała), natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się reprezentacja dziewcząt z  ZSS w Komarówce Podlaskiej (opiekun Zbigniew Grzegorzewski). Zwycięzcy 23 lutego jadą  na zawody rejonowe do Parczewa reprezentować nasz powiat w piłce siatkowej . Życzymy powodzenia.

 Image

Czytaj całość
 
Piłkarze z ZSP najlepsi
Redaktor: Administrator   
22.02.2017.

Czytaj całość15.02.2017 roku rozegrano powiatowe zawody sportowe w ramach licealiady 2016/2017. Na turnieju spotkali się miłośnicy piłki nożnej halowej drużyny chłopców z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej, Zespół Szkół Rolniczych Wola Osowińska. Zawody rozegrano w hali sportowej w I LO w Radzyniu Podlaskim. Po zaciętych i przebiegających w sportowej atmosferze meczach, turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Drużynę do zawodów przygotowali nauczyciele ZSP E.Koperwas i D.Panek.

ZSP Radzyń Podlaski 

Czytaj całość
 
Warcaby - narzędziem do rozwijania wszechstronnych zdolności młodzieży
Autor: J.Kossowska   
21.02.2017.
Czytaj całośćUczniowie Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim  czas na przerwach spędzają właśnie w taki sposób - grając w warcaby. Gra w warcaby  rozwija  koncentrację i cierpliwość, uczy samodzielności w podejmowaniu decyzji,  trenuje pamięć, uczy myślenia abstrakcyjnego, oraz uczy gry fair-play. Zalet wynikających z gry w warcaby można by się doszukiwać oczywiście więcej, np. zdolność do rywalizacji, zdyscyplinowanie, ćwiczenia w utrzymywaniu porządku czy rozwijanie zdolności manualnych
Jest to zdecydowanie lepsza forma rozrywki niż  komputer czy telefon komórkowy .
Czytaj całość
 
Awans matematyków z ZSP
Autor: A.Kocyła-Grabowska   
21.02.2017.
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II awansowali do etapu rejonowego XVIII konkursu matematycznego „Euklides”. Wśród najlepszych matematyków znaleźli się:
Dąbrowska Julia, Lep Brygida (2lph - II Liceum Ogólnokształcące, klasa politechniczna) – nauczyciel mgr Elżbieta Kusyk
Paszkowska Natalia, Hreńczuk Marcelina (3te - Technikum ekonomiczne), Gabriel Gołacki (3ts - Technikum Pojazdów Samochodowych) – nauczyciel mgr Anna Kocyła-Grabowska.
Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach konkursu. Zwycięzcy zmierzą się ze swymi rówieśnikami 2 marca 2017 roku Zespole Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego  w Lublinie.
 
Warsztaty profilaktyczne w ZSP
Redaktor: Administrator   
20.02.2017.
Czytaj całośćO roli rodziny w życiu każdego młodego człowieka oraz profilaktyce uzależnień mogli dowiedzieć się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim podczas warsztatów profilaktycznych, które otworzyła dyrektor szkoły Grażyna Dzida. Ich celem było także kształtowanie postaw  zmierzających do eliminowania zachowań agresywnych i  umiejętności podejmowania właściwych wyborów. Uczniowie uczestniczący w wydarzeniu, potwierdzili potrzebę tego typu warsztatów, które umożliwiły młodzieży poznanie zasad właściwego funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie, jak również pozwoliły im poznać zagrożenia związane z uzależnieniami. Spotkanie młodzieży z przedstawicielami fundacji SNAP było możliwe dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim oraz Komendy Powiatowej Policji.
Czytaj całość
 
Plan lekcji - aktualizacja
Redaktor: Administrator   
16.02.2017.

Plan lekcji

 

Plan lekcji od 20.02.2017 (.pdf)

Aktualizacja 2017-02-17 (16:20)

 
Firma RK Niedziałek w ZSP
Autor: W.Mackiewicz   
14.02.2017.

Czytaj całośćUczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II uczestniczyli w konkursie zorganizowanym  przez firmę  RK Niedziałek z siedzibą w Lublinie i reprezentującego ją pana Daniela Kołpę, Kierownika Działu Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów. Uczniowie zmierzyli się z testem, który dotyczył techniki motoryzacyjnej, technologii napraw pojazdów i znajomości  z funkcjonowania hurtowni motoryzacyjnej. Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy 4 technikum pojazdów samochodowych - Adam Kawka. Każdemu z uczestników konkursu wręczono zestaw pamiątkowy, zaś finałowa trójka oprócz dyplomów otrzymała wartościowe nagrody rzeczowe.

Firma RK Niedziałek w ZSP 

Czytaj całość
 
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo
Redaktor: Administrator   
13.02.2017.

Czytaj całośćOtwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo. Zamość 5 luty 2017 rok
Dnia 05.02.2017 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się zawody judo pod nazwą „Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo” organizowane przez OZ Judo w Lublinie i  gospodarza UKJ Legion Zamość.
Prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w latach 2005 i młodsi. Na zamojskiej tatami walki stoczyło blisko 80-ciu zawodników z naszego województwa. W zawodach udział wzięli również zawodnicy MULKS „Technik-Orion” przy ZSP w Radzyniu Podlaskim.
Nasz klub reprezentowało 15 zawodników i zawodniczek, którzy wywalczyli wiele miejsc na podium i wzbogaciliśmy się o 8 złotych i 5 srebrnych i 2 brązowe medale. O dominacji zawodników naszego klubu podczas tych zawodów świadczą słowa trenera gospodarzy Mistrzostw Województwa Bartłomieja Wach, który oceniając zawody powiedział, iż zostały zdominowane przez radzyńskich judoków.

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo 

Czytaj całość
 
Olimpiada Statystyczna
Autor: Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych, geografii i matematyki   
09.02.2017.
Ania Jurkowska z klasy czwartej Technikum w zawodzie technik ekonomista awansowała do etapu centralnego Olimpiady Statystycznej. OS jest olimpiadą interdyscyplinarną o zasięgu ogólnopolskim z wiedzy z zakresu statystyki oraz umiejętności jej praktycznego stosowania w obszarze analiz procesów społeczno-gospodarczych.
Organizatorem olimpiady jest Główny Urząd Statystyczny i Polskie Towarzystwo Statystyczne.
Głównym celem OS jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interpersonalnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
Olimpiada Statystyczna jest trójstopniowa:  I stopień – zawody szkolne;  II stopień – zawody okręgowe obejmujące obszar jednego województwa;  III stopień – zawody centralne.
Aniu GRATULUJEMY!!!
 
IX Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
Autor: J.Michalak   
07.02.2017.
Czytaj całość10 stycznia 2017r. w Warszawie odbył się etap okręgowy IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, którego tematem przewodnim było „Wyposażenie techniczne obiektów hotelarskich”. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowali: uczeń klasy 2 technikum hotelarskiego, Michał Sznura oraz uczennica klasy 3, Paulina Paszkowska. Uczestnicy zmagali się na teście z 80 pytaniami z zakresu specjalistycznej wiedzy hotelarskiej.
Do etapu centralnego, mającego się odbyć w Kołobrzegu, zakwalifikowało się 39 osób z 355 uczestników, a wśród najlepszych z kraju  znalazł się nasz uczeń, Michał Sznura.
Gratulujemy lokaty wśród najlepszych uczniów klas hotelarskich z całej Polski i życzymy powodzenia w finale.
Czytaj całość
 
Plan zajęć sekcji pływackiej
Redaktor: Administrator   
04.02.2017.
Plan zajęć klubowych sekcji pływackiej MULKS "Technik - Orion" przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim prowadzonych przez trener Natalię Borysiuk.
Zaczynamy od poniedziałku 06.02.2017 r.
Poniedziałek
III grupa – 16.00 – 17.00
IV grupa – 17.00 – 18.00
Wtorek
III grupa 6.30 – 7.30
Środa
IV grupa 6.30 – 7.30
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze
Autor: MULKS Technik ORION   
02.02.2017.

Zarząd MULKS „Technik – Orion” przy ZSP w Radzyniu Podlaskim zaprasza wszystkich członków na Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze, które odbędzie się 13 lutego 2017 r.  (poniedziałek) w sali 153 Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przy ul. Sikorskiego 15:
- w I terminie o godz. 16.00,
- w II terminie o godz. 16.15
Porządek zebrania:
1. Otwarcie.
2. Wybór Przewodniczącego zebrania.
3. Wybór Komisji Skrutacyjnej.
4. Stwierdzenie quorum.
5. Podjecie uchwały w sprawie zmian w statucie klubu.
6. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
7. Sprawozdanie Zarządu z działalności za ubiegłą kadencję.
8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
9. Udzielenie absolutorium Zarządowi.
10. Dyskusja.
11. Wybór Zarządu Klubu.
12. Wybór Komisji Rewizyjnej.
13. Podjęcie uchwały w sprawie programu działania na nowa kadencję.
14. Zakończenie obrad.
       
Prezes MULKS „Technik – Orion”
                Mariusz Antol

 
Ferie na sportowo
Redaktor: Administrator   
26.01.2017.
Czytaj całośćFerie na sportowo realizowane w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim skierowane są głównie do uczniów szkół Powiatu Radzyńskiego. Mają na celu aktywne, ale przede wszystkim atrakcyjne spędzenie ferii zimowych. W nawiązaniu do słów jakie wygłosił podczas Światowych Dni Młodzieży Ojciec Święty Franciszek „trzeba zdecydować się na zamianę kanapy na parę butów”. W programie znajdują się m.in. piłka nożna halowa, koszykówka, siatkówka, a także zajęcia na basenie
 i siłowni.
Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów.
Czytaj całość
 
Uczniowie z wizytą w WFDiF w Warszawie
Autor: A.Kondraciuk   
25.01.2017.

Czytaj całość5 stycznia2017 roku uczniowie technikum usług fryzjerskich oraz klasy 2lb wraz z p. Aneta Kondraciuk, p. Magdalena Zabielską oraz p. Izabelą Łuczyńską zwiedzali wystawę filmową przygotowaną przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Tematem filmowym drugiej edycji Wystawy jest wyprodukowana przez WFDiF "Karbala" w reż. Krzysztofa Łukaszewicza - film o najnowszych polskich bohaterach. Film ten opowiada  o obronie ratusza w Karbali ( Karbala to miasto w środkowej części Iraku)  stoczonej w dniach 3 kwietnia do 6 kwietnia 2004 pomiędzy irackimi rebeliantami usiłującymi zdobyć ratusz (we wspomnieniach żołnierzy polskich określany jako City Hall)  a broniącymi obiektu polskimi i bułgarskimi żołnierzami Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe.

Uczniowie z wizytą w WFDiF  w Warszawie 

Czytaj całość
 
Od Młodzika do Olimpijczyka
Autor: MULKS Technik Orion   
25.01.2017.
Czytaj całośćW dniu 17-12-2016r.odbyły się drugie w sezonie 2016/2017 eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA. Zawody odbywają się w Warszawie na pływalniach 25 i 50 metrowych w dwóch blokach: roczniki (2006,2007,2008) - pierwszy blok oraz roczniki (2003,2004,2005) - drugi blok. Planowane są trzy rundy na krótkim basenie i dwie na długim oraz Wielki Finał na basenie 50 metrowym.W szóstej już edycji na pływalni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie wzięła udział rekordowa liczba dzieci i młodzieży bo aż 1264 zawodników z 85 klubów z całej Polski. Pomimo tak dużej konkurencji nasi zawodnicy zjęli bardzo dobre miejsca, niektórzy znaleźli się nawet w pierwszej dziesiątce.
Czytaj całość
 
XII Olimpiada Przedsiębiorczości
Autor: E.Fijałek   
25.01.2017.

Do kolejnego etapu XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości  zakwalifikowały się dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim:
- Anna Jurkowska - klasa IV Technikum,
- Kinga Sposób - klasa II Technikum
Eliminacje szkolne odbyły się 1 grudnia 2016 r. w szkołach ponadgimnazjalnych, które zgłosiły uczniów do udziału w zawodach.
Hasłem przewodnim olimpiady jest Przywództwo w biznesie.
Zawody okręgowe będą miały miejsce 2 marca 2017 r., odpowiednio dla naszego regionu w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

XII Olimpiada Przedsiębiorczości 

 
XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
Autor: E.Fijałek   
18.01.2017.

13 stycznia 2017 r. w Lublinie odbył się regionalny etap XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 2 technikum ekonomicznego Kinga Sposób. Olimpiada składała się z 30 pytań testowych, zadania z analizy finansowej oraz jednego pytania o charakterze ogólnym - temat: deregulacja gospodarki. Wyniki Olimpiady poznamy w lutym.

XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej 

 
Olimpiada Statystyczna
Autor: E.Fijałek   
18.01.2017.

Anna Jurkowska zajęła II miejsce a Marek Matynkowski – IV miejsce w zawodach okręgowych Olimpiady Statystycznej organizowanej przez Główny Urząd Statystyczny.
13 stycznia 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie odbył się etap okręgowy Olimpiady Statystycznej, w którym  wzięło udział 30 uczniów wyłonionych w etapie szkolnym z terenu województwa lubelskiego.  Naszą szkołę reprezentowali: Anna Jurkowska, Marek Matynkowski i Jakub Sosnowski, uczniowie klasy czwartej technikum w zawodzie technik ekonomista, którzy w etapie szkolnym uzyskali  największą liczbę punktów.
Olimpiada składała się z dwóch części: z części testowej zawierającej pytania wielokrotnego wyboru i 10 minutowej prezentacji ustnej sporządzonej na podstawie materiału statystycznego.
Uczniów przygotowali do olimpiady nauczyciele przedmiotów ekonomicznych, matematyki i geografii.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada StatystycznaOlimpiada Statystyczna 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 77 - 95 z 894
 

Zakończenie r.szk. 2016/2017

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w ZSP cz.3/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.2/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.1/3

Matura

Targi Pracy i Edukacji

Zakończenie r.szk. maturzystów

Dzień wiosny w ZSP

Pierwszy dzień wiosny w ZSP

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.1

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.2

"Misie" w ZSP

Walentynki w ZSP

Studniówka ZSP 2017 cz.6

Studniówka ZSP 2017 cz.5

Studniówka ZSP 2017 cz.4

Studniówka ZSP 2017 cz.3

Studniówka ZSP 2017 cz.2

Studniówka ZSP 2017 cz.1

Studniówka - przygotowania

Kolędowanie w językach świata 2016

Próba poloneza

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.2/2

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.1/2

Konferencja naukowa Klasy Akademickiej SGH

Targi Pracy i Edukacji

Tydzień dobrego chleba

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.2

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.1

Dzień Edukacji Narodowej

ABC Blondy

Rozpoczęcie r.szk. 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Gościmy