START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
RSIE 
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Wystawa "Kozłówka - Pomnik Historii" w naszej szkole
Autor: Teresa Filipiuk   
30.03.2014.
Czytaj całośćW tym roku Muzeum Zamoyskich w Kozłówce obchodzi 70-lecie istnienia. Z tej okazji muzeum przygotowało projekt  „Kozłówka – Pomnik Historii” czyli  ponad dwadzieścia barwnych plansz obrazujących: historię pałacu, jego wnętrza i zbiory oraz bieżącą działalność muzealną. W dniach od 13 do 20  marca wystawa eksponowała była w naszej szkole. W ramach lekcji wychowawczych, historii lub wos, uczniowie mieli  możliwość zapoznania się z historią obiektu i jego bogatymi wnętrzami. Na zakończenie pobytu wystawy w naszej szkole odbyły dwie lekcje muzealne przygotowane przez pracowników Muzeum   na temat sztuki realizmu socjalistycznego.
Czytaj całość
 
Aranżacje świąteczne
Redaktor: Administrator   
30.03.2014.
Czytaj całośćMłodzież klasy 2teh w ramach zajęć lekcyjnych z przedmiotu usługi żywieniowe w hotelarstwie, prowadzonych przez mgr inż. Małgorzatę Jakubiuk, wykonała świąteczne aranżacje dekoracji stołów.
Czytaj całość
 
Wybory do Samorządu Szkolnego
Autor: Katarzyna Zakrzewska   
21.03.2014.

Czytaj całośćWEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE!!!
Działalność Samorządu Szkolnego w naszej szkole jest mało zauważalna. Możesz to zmienić. W życie wszedł nowy regulamin wyborów do Samorządu Szkolnego. Zapoznaj się z nim i zgłoś swoją kandydaturę. Apelujemy do każdego ucznia, który chce zmieniać rzeczywistość wokół siebie. To również Twoje prawo! Jesteś młoda/y i wykorzystaj swoją energię i pasję!
W ramach przypomnienia:
{źródło: http://www.ceo.org.pl/pl/samorzad-uczniowski/news/czym-jest-samorzad-uczniowski}


Czym jest SAMORZĄD UCZNIOWSKI?
Samorząd uczniowski (SU) tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni posiadają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Ty, twoje koleżanki i koledzy – wszyscy jesteście członkami SU i możecie wpływać na szkolne życie – niezależnie od tego, czy zostaliście wybrani do zarządu SU, na gospodarza klasy, czy po prostu macie ciekawe pomysły, chcecie urozmaicić dzień powszedni w szkole lub rozwijać zainteresowania.
Niestety niektórym wydaje się, że samorząd uczniowski to kilkuosobowa reprezentacja uczniów, mająca ściśle określone zadania do wykonania. Taki samorząd jest fikcją – utrudnia wykorzystanie zainteresowań i umiejętności uczniów i dobrą odpowiedź na ich potrzeby.
Zmieńcie to!

Czytaj całość
 
Olimpiada Teologiczno - Katolicka
Autor: Dominika Kijaczko   
20.03.2014.

7 marca 2014r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim - Karolina Zień, Dominika Kijaczko i Paweł Jabłoński (pod opieką ks. Marka Strzeżysza) wzięli udział w drugim etapie Olimpiady Teologiczno - Katolickiej. Etap ten odbył się w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Świętej Rodziny w Siedlcach. Pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie ze szkół z Łukowa, Białej Podlaskiej i Garwolina. Każdy uczestnik olimpiady otrzymał za udział dyplom oraz książkę.

Olimpiada Teologiczno - Katolicka 

 
Radzyńskie społeczeństwo obywatelskie
Autor: Agnieszka Gątarczyk   
20.03.2014.
Czytaj całośćJednym z najważniejszych elementów współczesnej demokracji jest obywatelskość. Oznacza ona umiejętność korzystania z istniejących swobód i praw bez naruszania dobra ogółu, na rozumieniu zależności między dobrem jednostki a dobrem wspólnoty oraz przede wszystkim na chęci do działania na rzecz tej wspólnoty. Obywatelskość powinna być nieodłączną częścią naszej tożsamości polityczno-kulturowej. We współczesnym świecie obywatelskość staje się jedną z form patriotyzmu, ponieważ poprzez różne formy działania możemy przyczynić się nie tylko dla dobra kraju i współobywateli, ale też do rozwoju małych społeczności lokalnych. Postawa ta wymaga jednak od nas sporego wysiłku w postaci aktywności, najczęściej niezarobkowego działania i poświęcenia własnego czasu. Co daje w zamian? A to zależy już od naszych potrzeb. Większości osób aktywnych daje tylko lub aż – osobistą satysfakcję, podziw, szacunek czy wdzięczność innych.    
Uczniowie klasy 2lc, pod kierunkiem p. Agnieszki Gątarczyk, postanowili przyjrzeć się naszej lokalnej aktywności i zrealizowali projekt „Radzyńskie społeczeństwo obywatelskie”. Postanowili sprawdzić, czy powszechne przekonanie, że w „Radzyniu nic się nie dzieje” jest prawdziwe. Przedmiotem naszego zainteresowania stały się przede wszystkim stowarzyszenia, gdyż to właśnie te formy zrzeszają ludzi aktywnych i bezinteresownych i są w stanie zaspakajać potrzeby małych grup społecznych. Stowarzyszenia są społeczną szkołą życia, gdzie ludzie uczą się prawdziwej demokracji, samorządu i wolności. Naród stowarzyszeń to naród wolny a demokracja rozwija się w zależności od rozwoju życia stowarzyszeń, na gruncie stworzonym przez nie. Społeczeństwo bez stowarzyszeń nie jest zdolne do posiadania wolności politycznej, gdyż jest społeczeństwem niewolników i panów. A jak jest w Radzyniu?
Czytaj całość
 
Wygrała "Zakręcona rozkosz truskawkowa"
Autor: Anna Komoń   
04.03.2014.

Czytaj całość27 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się konkurs kulinarny. Wzięło w nim udział 24 grupy w  składzie dwu lub trzy osobowym.
Pierwsze miejsce zdobyła „Zakręcona rozkosz truskawkowa” autorstwa Przemysława Kani i Rafała Korszniewicza. Zakręcona rozkosz truskawkowa
Na drugim miejscu uplasowały się Klaudia Przybysz, Anna Orłowska oraz Kinga Sałata ciastem o nazwie „Cappuccino” .
Na trzecim miejscu znalazł się Paweł Świć z wypiekiem nazwanym „Brzoskwiniowy przekładaniec”.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni upominkami za udział w konkursie.
Pomysłodawcami oraz organizatorami konkursu byli nauczyciele zawodu: Anna Matejek, Anna Matysiak oraz Agnieszka Śledź.

 

Czytaj całość
 
Nasza uczennica odwiedzi Parlament Europejski
Autor: Agnieszka Gątarczyk   
04.03.2014.
Czytaj całość28 lutego 2014 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Wiedza Biletem do Brukseli”.  Organizatorem Konkursu dla szkół z województwa lubelskiego jest poseł do Parlamentu Europejskiego, pan prof. Zbigniew Zaleski. Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań młodzieży  problematyką integracji kontynentu, życiem społecznym, politycznym oraz gospodarczym Polski w Unii Europejskiej. Miał też służyć rozbudzaniu motywacji i rozwijaniu zdolności w zakresie samodoskonalenia, jako ważnych cech młodego Europejczyka. Główną nagrodę - bilet do Brukseli, miał otrzymać zwycięzca etapu szkolnego!
Czytaj całość
 
Konkurs Technik Absolwent 2013
Autor: Edyta Fijałek   
04.03.2014.

Klaudia Trościańczyk - absolwentka Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w zawodzie technik ekonomistazostała wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie”TECHNIK ABSOLWENT 2013”
21 lutego 2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Oddział w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Wojewódzkiego i Ogólnopolskiego Konkursu ,,Technik Absolwent 2013” dla absolwentów średnich szkół technicznych. Konkurs organizowany jest corocznie od roku szkolnego 2003/2004. Wśród kryteriów branych pod uwagę przez Komisję Konkursową przy wyborze najlepszych absolwentów były m.in.: wyniki nauki w szkole, wyniki egzaminów zewnętrznych, a także udział w konkursach i olimpiadach. W roku szkolnym 2012/2013 nagrodzonych przez przedstawicieli Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników zostało tylko 7 absolwentów ze szkół zawodowych województwa lubelskiego w tym Klaudia Trościańczyk.

 Konkurs Technik Absolwent 2013Konkurs Technik Absolwent 2013

 
Jubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCS
Autor: J.Bilska   
19.02.2014.
Czytaj całośćJubileusz istnienia Programu Współpracy IFP UMCS ze Szkołami Ponadgimnazjalnymi Lublina i Regionu
Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych od pięciu lat  uczestniczy w Programie Współpracy Instytutu Filologii Polskiej  Uniwersytetu Marii Curie-Skodowskiej  ze Szkołami Ponadgimnazjalnymi Lublina i Regionu. 16 grudnia 2013 uczniowie ZSP im. Jana Pawła II wzięli udział w  spotkaniu z pracownikami naukowymi IFP UMCS. Program obejmował zagadnienia dotyczące współczesnych mediów. Zaproszeni goście, reprezentujący lubelskie media: radio, telewizję i prasę,  w dyskusji panelowej podjęli temat „Informacja i komentarz- oblicza współczesnych mediów”. Uczestnicy spotkania wysłuchali wykładu prof. Marii Wojtak „Teoria gatunków dziennikarskich”,  a następnie wzięli udział w warsztatach medialnych „Jak działa telewizja internetowa?”  na terenie Inkubatora Medialno- Artystycznego  
Koordynatorzy otrzymali listy gratulacyjne z życzeniami dalszej owocnej współpracy.
Czytaj całość
 
Tenisiści z ZSP na podium
Redaktor: Administrator   
19.02.2014.
Czytaj całośćKolejnym dużym sukcesem dla reprezentacji naszej szkoły zakończyły się zawody o Mistrzostwo Rejonu bialskopodlaskiego w drużynowym tenisie stołowym, które odbył się we wtorek w Parczewie. Nasza reprezentacja  w składzie: Łukasz Bernat, Marek Kulik, Adam Kaczor, Łukasz Maksymiuk po zaciętych, wielogodzinnych zmaganiach wywalczyła trzecie miejsce. Udział w turnieju rejonowym zapewniliśmy sobie wygrywając zawody powiatowe. Należy nadmienić, iż w zawodach powiatowych, drugie miejsce zdobyły dziewczęta z naszej szkoły:  Dmowska Agata i Wierzbicka Joanna z klasy 1 lb.
Czytaj całość
 
Pokaz fryzjerstwa
Redaktor: Administrator   
04.02.2014.

Serdecznie zapraszamy na pokaz fryzjerstwa w wykonaniu mistrza fryzjerstwa p. Agnieszki Tarmasewicz - laureatki wielu prestiżowych nagród. Pokaz odbędzie już w najbliższy czwartek od godziny 11.00.

Zaproszenia 

 
Zajęcia praktyczne
Redaktor: Administrator   
31.01.2014.
Uwaga uczniowie klas 2 i 3 technikum samochodowego oraz klas 1, 2 i 3 zasadniczej szkoły zawodowej w specjalności mechanik pojazdów samochodowych. Zajęcia praktyczne w pierwszym tygodniu po feriach będą się odbywały na warsztatach przy ul. Międzyrzeckiej.
 
Nie czytasz - zbiedniejesz
Autor: Jolanta Bilska   
30.01.2014.
Czytaj całość( ale jeszcze nie jest za póżno, żeby tego uniknąć)

Z badań Biblioteki Narodowej   wynika, że  56 proc. Polaków nie przeczytało w 2012 r. ani jednej książki. 63 proc. Polaków w ciągu 12 miesięcy nie splamiło się kupnem książki, a  po gazety sięga 15 proc. Z badań Instytutu Książki i Czytelnictwa wynika, że w 10 proc. gospodarstw domowych nie ma żadnej książki.

Najgorzej czytelnictwo wygląda na wsi, na wschodzie Polski oraz w Wielkopolsce. Najwięcej czyta się na Górnym Śląsku, bo to region najbardziej zurbanizowany. Tam tradycje czytelnictwa sięgają - podobnie jak w Niemczech czy Czechach - XIX wieku.
Kraje, w których czyta się najwięcej, to najczęściej państwa protestanckie (Szwecja, Norwegia, Wielka Brytania, Finlandia), gdzie zwyczaj powszechnego czytania gazet i książek istnieje od XIX wieku.Warunkiem konfirmacji ( uznania za dojrzałego członka wspólnoty religijnej) było wykazanie się umiejętnościa czytania, aby móc w przyszłości samodzielnie studiować Biblię.
Odwołam się do przykładu z naszych trenów. W tych wsiach, gdzie przed wojną mieszkali koloniści niemieccy, funkcjonował dom modlitwy ( zbory znajdowły się daleko- w Piaskach za Lublinem i w Lublinie), a przy tych domach – szkoły.Egzamin przed konfirmacją dotyczył sprawdzenia umiejętności czytania.W efekcie poziom analfabetyzmy w takich społecznościach był bardzo niski.
Istnieje  ewidentna zależność między  poziomem  życia i poziomem  czytelnictwa: w Szwecji po książkę sięga regularnie 71,8 proc. społeczeństwa, w Finlandii 66,2 proc., w Wielkiej Brytanii 63,2 proc. (dla porównania - w Portugalii 36,7 proc., a w Grecji 45,7 proc.). W Skandynawii po gazety 5-7 razy w tygodniu sięga aż 77,8 proc. społeczeństwa (dla porównania - 20 proc. Portugalczyków i 24 proc. Greków - i to najwyżej raz w tygodniu). Mitem jest przekonanie, że społeczeństwo nie czyta, bo biednieje. Jest odwrotnie: biednieje, bo nie czyta.
Czytaj całość
 
Kurs szkoleniowy w Lübeck
Autor: Joanna Panasz   
16.01.2014.
Czytaj całośćW ramach kształcenia i doskonalenia  kwalifikacji  zawodowych  dla  nauczycieli  języka niemieckiego w dniach 24-30.11.2013r. uczestniczyłam w seminarium szkoleniowym w mieście Lübeck w Niemczech (Bundesland Schleswig-Holstein). Tematem szkolenia było „Aktuelle Landeskunde intensiv  für Deutschlehrkräfte aus Nordeuropa und Polen”. Seminarium  organizowane było przez „Deutsche Auslandsgesellschaft“ - organizację zajmującą się kształceniem nauczycieli języka niemieckiego w 12 krajach Europy. „Deutsche Auslandsgesellschaft” współpracuje z Instytutem Goethego, Związkiem Nauczycieli Języka Niemieckiego, urzędami i instytutami zajmującymi się kształceniem nauczycieli z polecenia Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Niemczech.
Kurs szkoleniowy był formą stypendium, finansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Niemczech i Związek Nauczycieli Języka Niemieckiego.
Program kursu obejmował 36 godzin zajęć dydaktycznych na temat: język niemiecki, niemiecka literatura, zagadnienia metodyczne i środki dydaktyczne, historia współczesna,  historia Niemiec przed zjednoczeniem na podstawie filmu, stosunki polsko-niemieckie na podstawie powieści autobiograficznej, informacje na temat aktualnych tendencji rozwojowych w literaturze, filmie niemieckim, wycieczki kulturoznawcze.
Czytaj całość
 
Sekcja pływacka - harmonogram zajęć
Redaktor: Administrator   
03.01.2014.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ MULKS
„TECHNIK – ORION” PRZY ZSP W RADZYNIU PODLASKIM

obowiązuje od 07.11.2014 r.

 

 

L.p

godzina

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 

8.00 – 9.00

gr. I dz.

 

gr. I dz.

 

 

1.

15.15-16.00

ZSP ch.

ZSP dz.

kl. I dz.

 

 

2.

16.15-17.00

gr. II dz./

gr. I ch.

gr.II dz./

gr. I ch.

kl. I dz./ch.

16.30 – 17.15

gr. III chł. /    

 

3.

17.15-18.00

gr. III dz./

gr. II ch.

gr. III dz./

gr. III ch.

 

17.30 – 18.15

gr. II chł.

 

 

 

 

 
Rok Kolberga
Autor: Jolanta Bilska   
01.01.2014.

W 2014 r. przypada 200. rocznica urodzin wybitnego polskiego etnografa Oskara Kolberga.
Oficjalną rangę obchodom nadał Sejm, ustanawiając nadchodzący rok Rokiem Kolberga. Obok niego w 2014 r. patronami będą słynny emisariusz Polskiego Państwa Podziemnego Jan Karski i św. Jan z Dukli.
Oskar Kolberg - kompozytor i folklorysta- jako pierwszy zgromadził i uporządkował wiedzę na temat polskiej twórczości ludowej - muzyki, tańców, zwyczajów i mowy. Jednym z jego osiągnięć było zebranie ok. 10 tys. rodzimych melodii ludowych. Wyniki swoich badań zaprezentował w 33 tomach dzieła pt. "Lud. Jego zwyczaje, sposób życia, mowa, podania, przysłowia, obrzędy, gusła, zabawy, pieśni, muzyka i tańce"
Zapisy muzyki i tekstów folkloru do dziś wykorzystywane są przez kompozytorów, nauczycieli muzyki, muzyków folkowych, zespoły amatorskie, wreszcie przez badaczy i wszystkich pragnących poznać kulturę wsi polskiej XIX wieku.
W ramach obchodów  Roku Kolberga zaplanowano m.in. digitalizację rękopisów etnografa, prezentację oper jego autorstwa oraz promocję muzyki współczesnej inspirowanej ludową tradycją.

Rok Kolberga 

 
"Kto miłuje księgi, nie miewa tęskności"
Autor: Jolanta Bilska   
01.01.2014.
Czytaj całośćW roku 2013 minęła 500 rocznica wydania „Raju dusznego”- pierwszej zachowanej książki w języku polskim. Jej autorem jest  Biernat z Lublina - renesansowy poeta, tłumacz, bajkopisarz.
Urodził się ok. 1465 w Lublinie. Uczęszczał do akademickiej szkoły parafialnej. Pracę zarobkową rozpoczął w osiemnastym roku życia jako skryba, czyli sekretarz starosty powiatowego Jana Zielińskiego w Łukowie. Zieliński, były dworzanin króla Jana Kazimierza, za zasługi dworskie otrzymał starostwo łukowskie i wtedy Biernat objął posadę pisarza. Biernat pracował też przez pewien czas jako kopista u słynnego włoskiego poety   Kallimacha w Krakowie. Być może właśnie pod wpływem znakomitego humanisty rozbudziły się w nim aspiracje literackie. Przekładał lub przerabiał na język polski dzieła łacińskie, czeskie i niemieckie o treści religijnej i świeckiej. W roku 1513 krakowski drukarz Ungler wydał „Raj duszny” Biernata z Lublina. Głód polskiej książki by ł wtedy tak wielki, że pięć wydań tego modlitewnika, które ukazały się przed rokiem 1547, zaczytano prawie doszczętnie.
Czytaj całość
 
Najbardziej pasjonują mnie gry zespołowe...
Autor: Damian Zarzycki (op. R.Sieromska)   
01.01.2014.

Czytaj całośćUlubiona potrawa: naleśniki
Ulubiony kolor: niebieski
Hobby: turystyka
Kocham: swoich bliskich
Nie lubię: gdy ktoś nie dotrzymuje słowa
Obawiam się: o przyszłość swoich dzieci i wszystkich młodych Polaków.  Chciałbym, aby mogli żyć i pracować w Polsce.
Największe marzenie: Zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca w naszym kraju


D.Z.: Jest Pan nauczycielem wychowania fizycznego. Dlaczego wybrał Pan właśnie taką profesję?
B.F.: Od najmłodszych lat interesowałem się sportem. Śledziłem sportowe wyczyny reprezentantów polskich na kolejnych igrzyskach olimpijskich czy na mistrzostwach świata. Wiele czasu spędzałem też na boisku piłkarskim czy na popularnych w czasach mojej młodości zawodach lekkoatletycznych. Później doszły jeszcze zainteresowania turystyką kwalifikowaną (pieszą, kolarską, górska, na orientacje) i krajoznawczą. Już w szkole podstawowej organizowaliśmy sobie sportowe rywalizacje w skoku w dal, hokeju na trawie czy w biegach. To wszystko przyczyniło się do tego, że już w trzeciej klasie pięcioletniego technikum mechanicznego postanowiłem zostać nauczycielem wychowania fizycznego.
D.Z.: Czy ma Pan trudności w oddzieleniu życia zawodowego od prywatnego?
B.F.: Myślę, że w moim przypadku większym problemem jest oddzielenie działalności sportowej od życia prywatnego. Bardzo dużo czasu poświęcam na przygotowanie rajdów turystycznych, turniejów, olimpiad przedszkolaków czy marszów na orientację.

Czytaj całość
 
Jak dbać o skórę - spotkanie z panią dermatolog
Autor: Natalia Borysiuk   
26.12.2013.

Czytaj całośćDnia 02 12 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbyło się spotkanie z panią Eweliną Piotrowicz, która jest kosmetologiem. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie klasy 1g, 1tf oraz 2tfg wraz z wychowawcami. Dzięki wiedzy naszego gościa dowiedzieliśmy się, jakie są typy skóry, czym się charakteryzują, jak je rozróżniać i jak pielęgnować. Podczas prelekcji pani kosmetolog zwróciła szczególną uwagę na podstawowe zasady w codziennej pielęgnacji skóry nie tylko dziewcząt, ale i chłopców. Tłumaczyła jak odpowiednio dobrać kosmetyk w zależności od rodzaju i typu skóry (np. krem, tonik), kiedy nie należy używać niektórych kosmetyków oraz z jakich zabiegów można skorzystać w salonie kosmetycznym. Zdradziła nam również przepisy na kosmetyki wykonywane z naturalnych składników, które dostępne są w naszych domach

Jak dbać o skórę - spotkanie z panią dermatolog 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 419 - 437 z 903
 

Zakończenie r.szk. 2016/2017

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w ZSP cz.3/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.2/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.1/3

Matura

Targi Pracy i Edukacji

Zakończenie r.szk. maturzystów

Dzień wiosny w ZSP

Pierwszy dzień wiosny w ZSP

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.1

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.2

"Misie" w ZSP

Walentynki w ZSP

Studniówka ZSP 2017 cz.6

Studniówka ZSP 2017 cz.5

Studniówka ZSP 2017 cz.4

Studniówka ZSP 2017 cz.3

Studniówka ZSP 2017 cz.2

Studniówka ZSP 2017 cz.1

Studniówka - przygotowania

Kolędowanie w językach świata 2016

Próba poloneza

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.2/2

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.1/2

Konferencja naukowa Klasy Akademickiej SGH

Targi Pracy i Edukacji

Tydzień dobrego chleba

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.2

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.1

Dzień Edukacji Narodowej

ABC Blondy

Rozpoczęcie r.szk. 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Gościmy