START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 
Stowarzyszenie Stuk-Puk

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej chłopców
Redaktor: Administrator   
06.02.2011.

Czytaj całośćW piątek 04.02.2011 odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w piłce ręcznej, których organizatorem i sędzią głównym był Jacek Dębski. W przeprowadzeniu zawodów pomagali Wojciech Blicharz i Sebastian Magier. w zawodach wzięło udział 6 drużyn, ktore rozegrały mecze w dwóch grupach każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się klasa 3ls, która w finale pokonała klasę 2ls 5:3. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 3 tg pokonując 3:2 klasę 1ls.

Czytaj całość
 
Tenis stołowy - finały rejonu
Redaktor: Administrator   
06.02.2011.
Czytaj całość3 lutego 2011 w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zostały rozegrane zawody rejonu bialskopodlaskiego w ramach LICEALIADY w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Uczestniczyło w nich 55 zawodniczek i zawodników wraz z opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali Joanna Mańko i Sylwia Dziewulska oraz  Karol Szcześniak i Marek Wierzbicki.
Czytaj całość
 
Awans piłkarek ręcznych do turnieju rejonowego
Redaktor: Administrator   
03.02.2011.

Czytaj całość2 lutego 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła  II w Radzyniu Podlaskim odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w którym udział wzięły drużyny ZSP i LO z Radzynia Podlaskiego. Do turnieju rejonowego awansowały piłkarki ręczne z ZSP oraz męska drużyna z LO.

ImageImage 

Czytaj całość
 
"Od dziecka interesowałem się sportem"
Autor: K.Gnatowicz, N.Siwek (op. Renata Sieromska)   
25.01.2011.
Czytaj całość"Od dziecka interesowałem się sportem"- wywiad z Panem Profesorem Wojciechem Blicharzem - człowiekiem, który wyznaje zasadę carpe diem i kocha góry. Wyżej, szybciej, dokładniej - to słowa, które niejednokrotnie słyszymy na lekcjach wychowania fizycznego od naszego „W-F-mena”. A nic to! Dajemy z siebie wszystko! Nagrodami za wysiłek są dobra ocena i uśmiech nauczyciela wychowania fizycznego.
Czytaj całość
 
"Najlepsza jest zawsze cięta riposta"
Autor: K. Gnatowicz, N. Siwek (op. Renata Sieromska)   
25.01.2011.
Czytaj całość"Najlepsza jest zawsze cięta riposta"- czyli wywiad z państwem Magdaleną i Pawłem Iwańczukami - parą zawsze życzliwą i uśmiechniętą. Można rzec: "Ich Dwoje" to inteligentni optymiści, których znakiem rozpoznawczym jest nieodłączny szczery uśmiech, ale to na pewno zauważyliście już sami. Dzięki Ich uprzejmości "powęszyłyśmy" troszkę, aby wydobyć na światło dzienne mało znane informacje na temat tej pary. Jakie są tego rezultaty? Zobaczcie sami!
Czytaj całość
 
Bezpłatne prawo jazdy w ZSP
Redaktor: Administrator   
17.01.2011.

ImageZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim podjął się realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - "Atrakcyjne kształcenie zawodowe przyszłością uczniów ZSP".

W ramach projektu projektu istnieje możliwość uzykania bezpłatnie prawa jazdy kategorii B oraz przeprowadzenia dodatkowych zajęć z obsługi koła i naprawy opon w serwisie samochodowym. Projekt adresowany jest do uczniów technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z p. Wojciechem Mackiewiczem.

Bezpłatne prawo jazdy to tylko jedno z kilkunastu działań, ktróre będą realizowane w ramach projektu. Więcej informacji o samym projekcie podamy już wkrótce.

 
WOŚP - XIX Finał
Redaktor: Administrator   
06.01.2011.

Czytaj całośćJuż w najbliższą niedzielę (9 stycznia 2011) 50 wolontariuszy z ZSP będzie zbierało pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobamu urologicznymi i nefrologicznymi podczas XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej zdjęcia z odprawy przed finałem.

 

Czytaj całość
 
I miejsce piłkarzy z ZSP
Redaktor: Administrator   
06.01.2011.

Czytaj całość5 stycznia 2011 w Hali sportowej przy ZSP rozegrany został w ramach Licealiady turniej piłki nożnej chłoców. Drużyna z ZSP nie pozostawiła żadnych złudzeń drużynie LO Radzyń Podlaski i LO Komarówka kto króluje w piłce nożnej. Pewne wygrane z drużyną z I Liceum  5:1 i 18:0 z Komarówką zapewniły nam pierwsze miejsce i awans do turnieju rejonowego. W trzecim meczu drużyna z Komarówki uległa LO 6:17 co dało jej trzecie miejsce.

 

ZSP Radzyń Podlaski 

Czytaj całość
 
XIX Finał WOSP
Redaktor: Administrator   
27.12.2010.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim informuje, że są jeszcze 4 wolne miejsca dla chętnych, którzy chcą wziąć udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako wolontariusze. Proszę o dostarczenie zdjeć do 3 stycznia 2011 r.

                                    Opiekun SU
          Piotr Mackiewicz
  piotr.mackiewicz@interia.pl

 

Image 

 
Kolędowanie w językach świata 2010
Redaktor: Administrator   
25.12.2010.
Czytaj całośćTo już prawie tradycja, że ostatniego dnia nauki przed przerwą świąteczną, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim kolęduje we wszystkich nauczanych w szkole językach. W tym roku był to już blisko 40-osobowy chór, którego nie powstydziłaby się żadna filharmonia. Słuchaczy zachwyciły kolędy przygotowane pod kierunkiem nauczycieli ZSP: mgr Iwony Słowikowskiej, mgr Magdaleny Iwańczuk, mgr Doroty Mazurek, mgr Agaty Sokół i ks. dk. Mariusza Telaczyńskiego, który wspomagał chór grając na gitarze.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Gmin w Piłce Siatkowej Chłopców
Redaktor: Administrator   
21.12.2010.
Czytaj całość10 grudnia 2010, działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, MULKS Technik ORION zorganizował Mistrzostwa Gmin w Piłce Siatkowej chłopców rocznik 1990 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn:
Czytaj całość
 
Warsztaty ewangelizacyjno - edukacyjne TRATWA
Redaktor: Administrator   
20.12.2010.
Czytaj całość17 grudnia w ZSP zorganizowane zostały warsztaty ewangelizacyjno-edukacyjne dotyczące problemu depresji oraz zapobieganiu samobójstwom wśród młodzieży. Katechezę wprowadzającą wygłosił ks. Wojciech Hackiewicz - diecezjalny asystent Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Następnie psycholog Joanna Nowak opowiedziała o swoim doświadczeniu w pracy z młodzieżą i ludźmi dotkniętymi depresją. Na koniec studentki piątego roku psychologii UW przeprowadziły warsztaty z uczniami.
Czytaj całość
 
III Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w ZSP
Redaktor: Administrator   
20.12.2010.
Czytaj całośćDnia 17 grudnia 2010 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalncyh im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się III Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców i Dziewcząt. Turniej zorganizowany został przez MULKS Technik ORION, zaś uroczystego otwarcia dokonał Prezes Klubu i zarazem Dyrektor Szkoły Zdzisław Janus. W turnieju uczestniczyło blisko 60 zawodników i zawodniczek dla których nagrody ufundowali: Urząd Miasta Radzyń Podlaski, OPTYK - Zbigniew Nowicki (ul. Dąbrowskiego), PROM sklep AGD - Kusyk, P.H.U UNITRON.
Czytaj całość
 
Kolędowanie w językach świata.
Redaktor: Administrator   
16.12.2010.

Już w najbliższą środę po raz kolejny społeczność uczniowska będzie kolędowała w językach świata. Młodzież z ZSP wraz z opiekunami przygotowuje kolędy w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim i oczywiście polskim. Serdecznie zapraszamy.

 

Kolędowanie w językach świata - zaproszenia 

 
Sukces tenisistek z ZSP
Autor: Marek Frączek   
12.12.2010.

Czytaj całość10 grudnia 2010 roku w Zespole Szkół w Woli Osowińskiej odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez LZS powiatu radzyńskiego. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice naszej szkoły: Joanna Mańko i Sylwia Dziewulska, które zdobyły I i II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Dziewczęta otrzymały puchary oraz słodkie upominki. Gratulacje dla dziewcząt i już trzymamy kciuki, gdyż 17.12.2010 odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w ramach Licealiady, które rozegrane zostaną w hali sportowej naszej szkoły.

Czytaj całość
 
Młodzież ZSP w Świerku
Autor: Aneta Kondraciuk   
12.12.2010.
Czytaj całość26 listopada 2010 grupa fizyczno-chemiczna składajaca się z 24 uczniów ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wraz z opiekunami mgr Anetą Kondraciuk i mgr Piotrem Mackiewiczem uczestniczyło w wycieczce edukacyjnej  w Instytucie Problemów Jądrowych im. Andrzeja Sołtana w Świerku. Wycieczka ta była nietypową  lekcją fizyki opartą na niesamowitej opowieści pani Ewy Droste o różnych rodzajach promieniowania i ich wykorzystaniu. Następnym etapem było zwiedzanie reaktora badawczego MARIA, który jest obecnie jedynym czynnym  reaktorem jądrowym w Polsce.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Redaktor: Administrator   
09.12.2010.

Czytaj całość7 grudnia 2010 rozegrano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W trunieju wzięło udział 14 drużyn, które rozegrały eliminacje systemem pucharowym. Do finału awansowały trzy drużyny: 2la, 3la, i 123ls, które rozegrały mecze każdy z każdym.

Wyniki rundy finałowej:  2la - 123ls 0:2,  3la - 2la   2:1, 23ls - 3la 2:0

Czytaj całość
 
II Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
Redaktor: Administrator   
28.11.2010.
Czytaj całośćW sobotę 27 listopada 2010 odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim II Powiatowy Turniej Gmin w Siatkówce Dziewcząt zorganizowany przez Zbigniewa Zaniewicza i Sebastiana Magiera. Do walki przystąpiły 4 drużyny w następujących składach:

Gmina Czemierniki: Król Kinga, Książek Aneta, Kornacka Iza, Jankowska Karolina, Skubisz Wiktoria, Sokołowska Justyna, Blicharz Natalia
Gmina Borki: Gruchoła Monika, Posiadało Katarzyna, Gajda Dominika, Kot Małgorzata, Gomoła Magdalena
Miasto Radzyń: Szwed Patrycja, Czarniak Anna, Dymek Agata, Olszak Natalia, Niedziółka karolina, Sawicka Monika
Gmina Kąkolewnica: Wajszczuk Weronika, Komoń Izabela, Sokołowska Dominika, Mańko Joanna, Bondaruk Aneta, Mazurek Milena
Czytaj całość
 
Zostań dawcą szpiku kostnego
Redaktor: Administrator   
25.11.2010.
Czytaj całośćDnia 22 listopada 2010 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim gościliśmy przedstawicieli Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Przeprowadzali oni rekrutację na dawców szpiku kostnego. Zgłaszający się po wypełnieniu ankiety stanu zdrowia oraz kwalifikacji lekarskiej na podstawie ankiety oddawali próbkę krwi w celu wykonania wstępnych badań antygenów układu zgodności tkankowej. W rekrutacji wzięło udział 56 uczniów ZSP.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 419 - 437 z 674
 

Piłka nożna - rejon

Studniówka 2016 w ZSP #selfie

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.7

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.6

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.5

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.4

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.3

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.2

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.1

Przygotowania do Studniówki

Piłka nożna - powiat

Jasełka w ZSP

Wigilia w ZSP

Konkurs plastyczny i literacki

Polonez - pierwsza próba

Konkurs fryzjerski

Dzień Dobrego Chleba

Dzień Patrona

Rozpoczęcie r.szk. 2015/2016

X Przystanek PaT

Zakończenie r.szk. 2014/2015

PaTosfera cz.3/3

PaTosfera cz.2/3

PaTosfera cz.1/3

Dzień Otwarty

Matury pisemne

Zakończenie r.szk. klas maturalnych

Motor Show Poznań 2015

PaTPORT w ZSP

PaT

Targi zawodowe

"Słodkie wypieki"

Dzień Badań Kosmicznych

Lekcja historii

Studniówka ZSP 2015 cz.8

Studniówka ZSP 2015 cz.7

Studniówka ZSP 2015 cz.6

Studniówka ZSP 2015 cz.5

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości