START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 
Stowarzyszenie Stuk-Puk

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Natalia Olszak powołana do Kadry Narodowej
Redaktor: Administrator   
10.01.2010.
Czytaj całośćDecyzją Trenerów Reprezentacji Polski Polskiego Związku Taekwon-Do, zawodniczka Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do Natalia Olszak w uznaniu jej tegorocznych sukcesów została powołana do Kadry Narodowej Polski na 2010 rok.
Po 17 latach pracy klubu i wydawało by się wszystkim co dało się już osiągnąć, kolejna utalentowana radzynianka ma szansę na walkę o Mistrzostwo Świata!!! Tym razem aż w Nowej Zelandii!!! Natalia Olszak pracowała na to 7 lat. Radzyński szkoleniowiec doprowadził ją do etapu, w którym już w tym roku wygrała Grand Prix Polski Juniorów, została ogłoszona „Najlepszą Zawodniczką” Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, a w październiku jako juniorka młodsza wygrała Puchar Europy Juniorów w Taekwon-Do. Te wyniki są paszportem dla 16-letniej Natalii do grona kadrowiczek.
Czytaj całość
 
II Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek
Redaktor: Administrator   
01.01.2010.
Czytaj całośćDnia 30 grudnia w Kościele p.w. św. Trójcy w Radzyniu Podlaskim odbył się II Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek w którym udział wzięła również młodzież z ZSP pod kierunkiem I.Słowikowskiej, M.Iwańczuk, A.Sokół. Kolędownicy z ZSP zaśpiewali wybrane kolędy i pastorałki z programu Kolędowanie w językach świata o któym pisaliśmy wcześniej. Organizatorem oraz prowadzącym przegląd był ks. Leszek Przybyłowicz, zaś słowo na zakończenie  wygłosił ks. Dziekan Jan Czapski. Oprócz młodzieży z ZSP wystąpiły również inne zespoły i soliści, a byli to:
Czytaj całość
 
Kolędowanie w językach świata
Redaktor: Administrator   
23.12.2009.

Czytaj całość22 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył można napisać, że tradycyjny, koncert kolęd w językach świata. Młodzież z ZSP zaśpiewała najpiękniejsze kolędy oraz pieśni bożonarodzeniowe w językach: polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim m.in Jingle Bells, Cicha Noc... Słuchacze byli zachwyceni i nie obyło się oczywiście bez bisów. Koncert wspólnie z uczniami przygotowali: Iwona Słowikowska, Eugeniusz Smoliński, Magdalena Iwańczuk, Agata Sokół, Dorota Mazurek.

 

Czytaj całość
 
Licealiada - Piłka ręczna - Powiat
Redaktor: Administrator   
17.12.2009.
Czytaj całośćW ramach Licealiady dnia 17.12.2009 rozegrane zostały w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim powiatowe zawody w piłkę ręczną dziewcząt i chłopców. Na Hali przy ZSP zmierzyły się drużyny dziewcząt i chłopców Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim i Zespołu Szkół Ponadgimazjalnych w Radzyniu Podlaskim. Dziewczęta z ZSP pewnie wygrały 11:2, zaś panowie ulegli 8:24.
Czytaj całość
 
Piłka ręczna - Liga Wojewódzka Dzieci
Redaktor: Administrator   
16.12.2009.

Czytaj całośćDnia 22 listopada 2009 roku na Hali przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozegrano mecze piłki ręcznej Ligi Wojewódzkiej Dzieci. Do zawodów, których organizatorem był Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "TECHNIK-ORION" zgłosiło się 4 drużyny: Piątka Biała Podlaska, ROXA Lublin, Łukovia Łuków i TECHNIK Radzyń Podlaski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Łukovii, która nie przegrywając żadnego spotkania zdobył 6 punktów (stosunek bramek 73:26)

Czytaj całość
 
Złoto Natalii Olszak
Redaktor: Administrator   
15.12.2009.
Czytaj całośćW roku jubileuszu 35-lecia taekwon-do w Polsce, Lublin (kolebka tej sztuki walki i sportu w naszym kraju) pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin, otrzymał prawo do organizacji drugiej co do prestiżu i wielkości imprezy sportowej na kontynencie - PUCHARU EUROPY SENIORÓW i JUNIORÓW w TAEKWON-DO (który odbył się w dniach 10-11 października 2009).
Radzyńską Akademię Taekwon-Do na Pucharze Europy po raz pierwszy w historii klubu reprezentowały aż dwie drużyny kobiece - seniorek i juniorek. Łącznie 10 zawodniczek: seniorki – Monika Mironiuk, Natalia Popek, Milena Korolczuk, Anna Dąbrowska i Anna Szaniawska, juniorki – Natalia Olszak, Agnieszka Kania, Anna Matysiak, Katarzyna Popek i Julia Zarczuk.
Czytaj całość
 
II Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej
Redaktor: Administrator   
14.12.2009.
Czytaj całośćW sobotę 12 grudnia odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim II Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn chłopców: SP Czemierniki, SP Biała, SP Nr 1 Radzyń Podlaski, MULKS TECHNIK I, MULKS TECHNIK II, SP Białka oraz 3 drużyny dziewcząt: SP Białka, SP Biała i SP Nr 1 Radzyń Podlaski. Wśród dziewcząt zwyciężyła SP Białka, zaś wśród chłopców najlepszą drużyną okazał się MULKS TECHNIK I.
Czytaj całość
 
Zbiórka krwi 2009
Redaktor: Administrator   
11.12.2009.

11 grudnia 2009 roku odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zbiórka krwi. Akcja ta zorganizowana została w naszej szkole już szósty rok z rzędu. W tym roku około 60 uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły oddało krew (dokładniejsze statystyki postaramy się podać już wkrótce). Podstawowym wymogiem jaki należało spełnić, by móc oddać krew było ukończone 18 lat oraz waga minimum 50 kg. Wszystkim, którzy oddali krew gratulujemy wspaniałej postawy.

 

Galeria zdjęć

 
Deutsch Wagen Tour w ZSP
Autor: Magdalena Zabielska   
03.12.2009.
Czytaj całośćDnia 2 grudnia 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim miala miejsce wizyta  Pani Agnieszki Żółkowskiej - lektora języka niemieckiego projektu www.deutsch-wagen.tour   finansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec. Celem projektu jest promowanie nauki języka niemieckiego wsród uczniów rozpoczynających naukę języka. W zajęciach prowadzonych przez lektora uczestniczyli uczniowie klas 1la, 1ts, 2th, 3lg, 3ls, pani wicedyrektor Grażyna Dzida oraz nauczycielki języka niemieckiego ZSP. Zajęcia te prowadzone były w formie zabaw dydaktycznych, co wzbudziło szczególne zainteresowanie uczniów.
Czytaj całość
 
Klasa 2la zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
Redaktor: Administrator   
02.12.2009.

Czytaj całośćW poniedziałek 1 grudnia rozegrano w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach toczyły  się systemem każdy  z każdym. W grupie A zagrały klasy: 123ls, 1tg, 1la, 1lcg, zaś w grupie B: 2la, 2lp, 2th, 2tg/tfi, 2tfi. Zwycięzcy poszczególnych grup: klasy 123ls i 2la zagrały ze sobą w finale, pełnym dramatyzmu i zwrotów akcji. Wydawać się mogło, że 2la po pierwszych dwóch przegranych setach już nie podejmie walki - jedank dziewczyny pokazały, że każdy mecz jest do wygrania. Doprowadziły do tie-breaka i wygrały cały turniej. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy klasami 2lp i 1tg gładkie zwycięstwo 3:0 zanotowały dziewczyny z klasy 1tg.

Czytaj całość
 
ZSP Radzyń Podlaski zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej.
Redaktor: Administrator   
02.12.2009.

Czytaj całośćW poniedziałek 30 listopada odbył się w Zespole Szkół Poandgimnazjalnych im. Jana Pawła II Turniej Piłki Nożnej z udziałem czterech drużyn: ZSP Radzyń Podlaski, Wola Osowińska, I LO w Radzyniu Podlaskim, Komarówka. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy ZSP w Radzyniu Podlaskim, którzy wygrywając wszystkie mecze (6:1, 10:1 i 15:1) zajęli I miejsce.

Kolejność drużyn w turnieju:

1. ZSP Radzyń Podlaski
2. I LO Radzyń Podlaski
3. Wola Osowińśka
4. Komarówka

Czytaj całość
 
EtnoLog. Zaloguj się na ludowo
Autor: Jolanta Bilska   
29.11.2009.
Czytaj całość"EtnoLog. Zaloguj się na ludowo” to program Centrum Edukacji Obywatelskiej, w którym udział biorą uczniowie z klas 1la i 2la. Realizują projekt „W świecie naszych pradziadków. Kultura duchowa Podlasia”. Postanowili zebrać zwyczajowe nazwy miejscowe powiatu radzyńskiego. W drugiej części projektu opracują przekazy o wierzeniach, medycynie ludowej i tradycyjnej  kuchni regionalnej. Postanowiliśmy ocalić od zapomnienia te elementy kultury duchowej, które stanowią o wyjątkowości naszego regionu.
Czytaj całość
 
XII Światowa Liga Siatkówki ROKiR ruszyła.
Redaktor: Administrator   
29.11.2009.
Czytaj całośćOd niedzieli 29.11.2009 na boiskach Hali przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozgrywane są mecze XII Światowej Ligi Siatkówki ROKiR. Zmagania toczą się w dwóch ligach - I liczy 10 drużyn - w tym ZSP Seniorzy, zaś II liga - 15 drużyn w tym dwie drużyny uczniowskie: ZSP i ZSP Dziewczyny oraz drużyna Plus Minus 50. Hitem pierwszej kolejki okazał się mecz drużyny ZSP Dziewczyny z drużyną LO. Dziewczęta skutecznie atakowały i w pierwszym secie do poziomu 20 punktów żadna z drużyn nie mogła odskoczyć na więcej niż 4 punkty, lecz w końcówce (jak i w całym meczu) zabrakło trochę szczęścia. Więc na początek porażka 0:3 z faworytem grupy ale trzymamy kciuki i liczymy na dalsze udane występy.
Czytaj całość
 
Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców
Redaktor: Administrator   
29.11.2009.

Czytaj całośćKolejny turniej Piłki Siatkowej za nami. Ty razem do boju na boiskach Zespołu Szkół Poandgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przystąpili gimnazjaliści. Zgłosiło się 9 drużyn (w tym 5 dziewcząt oraz 4 chłopców). Zawody poprowadzili nauczyciele ZSP: Sebsastian Magier, Jacek Dębski oraz Wojciech Blicharz. Gry toczyły się na bardzo wyrównanym i wysokim poziomie - tym bardziej, że wielu uczestników turnieju grało ze starszymi kolegami i koleżankami w Mistrzostwach Powiatu, zaś niektóre drużyny  wystartowały w Radzyńskiej Lidze Piłki Siatkowej ROKiR.

Aktualizacja: poprawiona klasyfikacja końcowa.

Czytaj całość
 
Gmina Kąkolewnica zwycięzcą Mistrzostw Powiatu w Siatkówce Dziewcząt
Redaktor: Administrator   
25.11.2009.
Czytaj całość21 listopada 2009 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych zostały rozegrane kolejne Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce. Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy TECHNIK-ORION przy finansowej pomocy Powiatu Radzyńskiego, zaś zawody prowadził Zbigniew Zaniewicz oraz Katarzyna Magier i Emil Kałuski. Do Mistrzostw zgłosiło się 6 drużyn - w tym zwycięzca z poprzedniego turnieju - drużyna Miasto Radzyń. Niestety tytułu nie udało się obronić - ten dzień należał bowiem do dziewczyn z drużyny Gmina Kąkolewnica, które wygrały turniej nie tracąc ani jednego seta.
Czytaj całość
 
Młodzieżowe Mistrzostwa Gmin Powiatu Radzyńskiego w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców
Redaktor: Administrator   
17.11.2009.

Czytaj całośćDnia 7.XI i 14.IX.2009 odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnajzlanych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim Młodzieżowe MIstrzostwa Gmin Powiatu Radzyńskiego w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców zorganizowane przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy TECHNIK - ORION. 7 listopada rywalizowali ze sobą chłopcy rocznik 92 i młodsi. Zwyciężył zespół w składzie:G.Czopek, T.Karpysz, P.Jucha, Sz. Zakrzewski, J.Łuba, Ł.Kwaśny.

14 listopada do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zwyciężyła drużyna Miasto Radzyń I w składzie: K.Niedziółka, A.Dymek, P.Szwed, A.Szkurłat, N.Olszak, A.Kania, P.Wardziak pokonując pozostałe zespoły przy stracie tylko jednego seta.

Czytaj całość
 
Ciekawa lekcja chemii w Centrum Naukowo - Badawczym Dr Ireny Eris
Autor: Grażyna Dzida   
17.11.2009.

Czytaj całośćWycieczki przedmiotowe stanowią integralną część procesu dydaktyczno - wychowawczego. Mają na celu zarówno rozszerzenie wiedzy uczniów jak i uatrakcyjnienie samego procesu nauczania. Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uczestniczyli w wycieczce do Centrum Naukowo – Badawczego Dr Ireny Eris w Piasecznie, gdzie mieli okazję obserwować  przebieg procesu  produkcji kosmetyków i zapoznać się z historią rozwoju zakładu.

Czytaj całość
 
"...targowałam się z taksówkarzem" - wywiad z Renatą Sieromską
Autor: M.Powałka, A.Muszyńska   
17.11.2009.
Czytaj całośćPo raz kolejny nasza sprytna i przebiegła ekipa dziennikarska wzbogacona w fantastyczny wynalazek XXI wieku, dyktafon, postanowiła namierzyć kolejne „ciałko pedagogiczne”, o którym my i nasi uczniowie mogliby dowiedzieć się czegoś więcej niż suchego faktu, że jest to pracownik ZSP. Naszą „ofiarą” stała się sorka Renata Sieromska, nauczyciel języka polskiego, która wyjawiła nam wiele bardzo interesujących tajników swojego życia prywatnego i zawodowego. Przeczytajcie sami.
Czytaj całość
 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów
Redaktor: Administrator   
09.11.2009.

Czytaj całośćDnia 4 listopada odbyło się w Białej Podlaskiej wręczenie dylpomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Wśród osób wyróżnionych stypendiami Prezesa Rady Ministrów są również dwie uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu
Podlaskim: Anna Nowacka z II klasy Technikum i Katarzyna Parafian z II klasy LO.

List gratulacyjny - Anna NowackaList gratulacyjny - Katarzyna Parafian 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 419 - 437 z 572
 

Targi zawodowe

"Słodkie wypieki"

Dzień Badań Kosmicznych

Lekcja historii

Studniówka ZSP 2015 cz.8

Studniówka ZSP 2015 cz.7

Studniówka ZSP 2015 cz.6

Studniówka ZSP 2015 cz.5

Studniówka ZSP 2015 cz.4

Studniówka ZSP 2015 cz.3

Studniówka ZSP 2105 cz.2

Studniówka ZSP 2015 cz.1

Studniówka - przygotowania

Piłka nożna - powiat

Polonez - próba

Kolędowanie w językach świata

Mikołajki

Piłka nożna dziewcząt

Kibicuj z klasą!

Tydzień dobrego chleba

Targi Pracy

Obchody Dnia Patrona

Lekcja muzealna

Studentki AIESEC w ZSP

Rozpoczęcie r.szk. 2014/2015

Radzyń! Do broni!

Zakończenie r. szk. 2013/2014 cz.2

Zakończenie r. szk. 2013/2014 cz.1

Znaki ŚDM w ZSP

Ogólnopolski Głos Profilaktyki

Dzień Otwarty 2014 cz.2

Dzień Otwarty 2014 cz.1

Matura 2014

Zjazd Absolwentów 1972-1974

Wieczornica

Zakończenie roku szkolnego

VII Powiatowy Konkurs Recytatorski

Piłka nożna - powiat

Gościmy