START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 
Stowarzyszenie Stuk-Puk

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Puchar Polski Młodzików w Judo
Redaktor: Administrator   
27.11.2011.

Czytaj całość19 listopada 2011 r. w Bytomiu w hali „Na Skarpie” (dawne Szombierki) odbyły się zawody  Pucharu Polski Młodzików, wystartowało 289 chłopców
z klubów całej Polski a wśród nich Marcin Skarżycki i Paweł Podsiadły – zawodnicy MULKS „Technik – Orion” działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Pierwszy start naszych chłopców w imprezie rangi mistrzostw Polski (puchar to nieoficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików) można uznać za bardzo udany. Marcin Skarżycki startujący w wadze 38 kg zdobył brązowy medal. W drodze na podium Marcin pewnie wygrał pierwszą walkę, następnie w drugiej uległ starszemu o rok późniejszemu zwycięzcy tej kategorii wagowej młodzikowi z Wisły Kraków. W dalszej części turnieju po wygraniu dwóch walk w repasażach w walce o brązowy medal przez „wazari” pokonał reprezentanta Czarnych Bytom. Zawodnik radzyńskiego Technika był jedynym reprezentantem Lubelszczyzny, któremu udało się zdobyć medal.

Puchar Polski Młodzików w JudoPuchar Polski Młodzików w Judo 
 

Czytaj całość
 
Tenisiści z ZSP na turnieju wojewódzkim
Redaktor: Administrator   
27.11.2011.
Czytaj całośćZakończyła się rywalizacja uczniów szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnym tenisie stołowym rozgrywana w ramach Licealiady.  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dnia 04 listopada 2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali uczniowie naszej szkoły: Joanna Mańko – I miejsce, Sylwia Dziewulska – II miejsce, Anna Adamelak – IV miejsce, a wśród chłopców Łukasz Bernat – I miejsce, Damian Duda – II miejsce.
Czytaj całość
 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów
Autor: Anna Nowacka   
22.11.2011.

Czytaj całość10 listopada 2011 r. w trakcie uroczystości zorganizowanej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Białej Podlaskiej 41 uczniów odebrało z rąk wicewojewody lubelskiego Henryki Strojnowskiej Stypendia Prezesa Rady Ministrów . Wśród nich dwie uczennice naszej szkoły- Dominika Wysokińska (3la) oraz Anna Nowacka (4tfi). W tym tak ważnym dla nas dniu obecni z nami byli nasi rodzice, którzy przyjęli listy gratulacyjne oraz Pan Zdzisław Janus - dyrektor ZSP. Podczas bialskiej uroczystości dziesięciu nauczycieli otrzymało odznaczenia państwowe oraz resortowe. W trakcie uroczystego wręczania dyplomów ze swoim programem artystycznym wystąpiła orkiestra oraz chór IV LO. Uroczystość zakończyła się słodkim akcentem- poczęstunkiem dla stypendystów i zaproszonych gości.

 

Czytaj całość
 
"Powrót do szkoły"
Autor: Teresa Filipiuk   
19.11.2011.
Czytaj całość„Powrót do szkoły” spotkanie absolwentką z Justyną Nieweglowską-Ernst.
W dniu 03.11.2011 roku w naszej szkole gościła  absolwentka 1996 roku Justyna Nieweglowska-Ernst. Justyna jes obecnie pracownicą Komisji Europejskie w Brukseli i realizowała program – „Powrót do szkoły ” Justyna odbyła spotkania z czterema klasami – głównie maturalnymi i przedstawiła jak wyglądała jej droga z Radzynia do Brukseli. Opowiedziała o swojej pracy w Komisji, zachęcała do uczenia się języków obcych oraz do korzystania z różnych programów unijnych wymiany uczniów  i studentów. W ramach prezentacji Brukseli i jej symboli doświadczyliśmy smaków czekoladek jednej ze specjalności belgijskiej. Smakosze słodyczy twierdzą,  że to najlepsze pralinki na świecie. Uczniowie otrzymali również materiały informacyjne o Unii Europejskiej . Następnie Justyna odpowiadała na pytania uczniów  dotyczące pracy, płac, jakości życia w Brukseli, programu szkół i przedszkoli  dla dzieci polskich rodzin. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali, a po spotkaniu prywatnie dopytywali o interesujące ich kwestie.
Czytaj całość
 
Maturzyści na czuwaniu w Częstochowie
Autor: Katarzyna Gnatowicz, Diana Szczuchniak   
06.11.2011.
Czytaj całośćPanie Boże.. przez Matkę Boską Częstochowską  prosimy o pomyślnie zdaną maturę, czyli maturzyści na czuwaniu w Częstochowie.
W dniach 21-22.10.2011r. 127 uczniów klas maturalnych wraz z dziesięciorgiem opiekunów (księżmi: Dariuszem Radywaniukiem i Marcinem Gochnio, siostrą Haliną Rynn, p. Teresą Filipiuk, p. Anną Janus, p. Ewą Kot, p. Elżbietą Niewęgłowską, p. Joanną Panasz,  p. Ewą Pałasz i p. Bogdanem Fijałkiem) wzięło udział w nocnym czuwaniu klas maturalnych w kościele na Jasnej Górze przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.
Nasza podróż miała rozpocząć się o 8.00 wyjazdem spod szkoły. Niestety z powodu usterki jednego z autobusów wyruszyliśmy ponad 2 godziny później. Niektórzy uważają jednak nasze opóźnienie za znak Opatrzności Bożej, bo czekając dowiedzieliśmy się o wypadku autokaru wiozącego maturzystów z Zamościa, w którym ucierpiało 15 osób pod Zwoleniem.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Autor: Marek Frączek   
06.11.2011.
Czytaj całość26 października 2011 odbył się turniej w indywidualnym tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych   im. Jana   Pawła II  w  Radzyniu  Podlaskim. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych. Do rywalizacji przystąpiło szesnaście dziewcząt i chłopców. W meczach dziewcząt rywalizacja była wyrównana, jednak podobnie jak w roku ubiegłym, mistrzynią szkoły została Joanna Mańko z klasy 3 tfh, drugie miejsce zajęła Sylwia Dziewulska  z  klasy  3 tg,  na  miejscu  trzecim  uplasowała  się  Anna Adamelak z 3 tfh, zaś na czwartym Monika Mańko z 3 la.
Czytaj całość
 
Studenci z AIESEC w ZSP
Redaktor: Administrator   
01.11.2011.

Czytaj całośćW dniach 17.X.2011 - 21-10.2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim już po raz kolejny gościlismy studentów z zagranicy zrzeszonych w AIESEC. Byli to Katerina Kelemen z Ukrainy (studentka politologii) oraz Muhammed Othan z Egiptu (student prawa). Podczas zajęć prowadzonych w języku angielskim przybliżyli oni uczniom naszej szkoły historę i kulturę swoich krajów.

Katerina Kelemen i Muhammed Othan 

Czytaj całość
 
"Z przeszłości bliskiej i dalekiej" - wyniki konkursu
Redaktor: Administrator   
23.10.2011.

Czytaj całośćRozstrzygnięte zostały już konkursy literacki i fotograficzny zorganizowane przez Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Konkurs literacki:
Komisja w składzie:
Jolanta Bilska- przewodnicząca komisji
Joanna Wójcik- Demianiuk- członek komisji
Katarzyna Mackiewicz-członek komisji

Szkoły podstawowe:
1 m-ce Joanna Głodek (kl. 5d) - "Tajemnicza waza"
1 m-ce Katarzyna Mackiewicz (kl 6) - "Zagłada - wspomnienia J. Mackiewicza"

2 m-ce Anna Czerwińska (kl. 5d) - "Niezwykły człowiek- opowieść o panu Mieczysławie  Stagrowskim"
3 m-ce Aleksandra Mitura (kl. 5d) - "Maszyna do szycia"

Czytaj całość
 
Kolejne dwa złote medale Natalii Olszak
Autor: J. Wlizło   
23.10.2011.

Czytaj całośćDrugi dzień Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów na Słowacji bardzo pomyślny dla radzynianki. Natalia Olszak wraz ze swoją drużyną zdobyła dzisiaj kolejne dwa medale – DWA ZŁOTE MEDALE ! W pierwszej kolejności tak jak przewidywaliśmy, po skutecznych rozbiciach Natalii i dwóch koleżanek z drużyny, Polki zdobyły ZŁOTY MEDAL !!! w drużynowych testach siły i tytuł MISTRZYŃ EUROPY!!! wygrywając z Węgierkami. Zakończyły się już przed 15-tą też finały walk drużynowych juniorek. Polki wygrały z Niemkami 7:3. Wywalczyły tym samym drugi ZŁOTY MEDAL !!! oraz po raz drugi z rzędu tytuł „NAJLEPSZEJ DRUŻYNY” MISTRZOSTW EUROPY !!! z dorobkiem: dwóch złotych medali (walki i testy siły), jednego srebrnego (układy) i jednego brązowego (techniki specjalne) GRATULACJE :) Już tylko dekoracje i powrót do domu :) Natalia Olszak wraca więc z Mistrzostw Europy na Słowacji z trzema złotymi medalami, jednym srebrnym i dwoma brązowymi !!! :) Po raz kolejny jej wszechstronne przygotowanie, które jest wizytówką Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do, przyniosło efekty – tym razem w 20-tym sezonie działania klubu.

 Foto: http://pztkdlive.pl/ Foto: http://pztkdlive.pl/ Foto: http://pztkdlive.pl/
 Foto: http://pztkdlive.pl/ Foto: http://pztkdlive.pl/ 
 

Czytaj całość
 
Pielgrzymka Szkół im. Błogosławionego Jana Pawła II
Autor: Aleksandra Delążek   
23.10.2011.
Czytaj całość4 października 16-osobowa delegacja uczniów naszej szkoły  wraz z panią wicedyrektor Barbarą Zaniewicz, panią pedagog Bożenną Kotowską i siostrą Halina Rynn wyruszyła na Pielgrzymkę Szkół im. bł. Jana Pawła II do Częstochowy.  Po drodze zwiedziliśmy kościół na św. Krzyżu, a po zejściu zjedliśmy posiłek przygotowany wcześniej przez uczniów klasy gastronomicznej. Gdy wieczorem przybyliśmy do Częstochowy, czekały na nas przytulne pokoje w Domu Pielgrzyma. Po zjedzeniu kolacji poszliśmy na apel jasnogórski. Następnego dnia wzięliśmy udział w uroczystej mszy, podczas  której pięknie prezentował się nasz sztandar, trzymany przez Jakuba Stysia. Po obiedzie udaliśmy się w drogę powrotna i już o godzinie 22 byliśmy w Radzyniu.
.
Czytaj całość
 
Natalia Olszak Mistrzynią Europy
Autor: J.Wlizło   
23.10.2011.

Czytaj całośćGorące wieści z Mistrzostw Europy na Słowacji – Natalia Olszak zdobyła ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrzyni Europy w indywidualnych testach siły !!! Pierwszego dnia zawodów zdobyła srebrny medal w drużynowych układach oraz brązowy medal w indywidualnych technikach specjalnych. Drugiego dnia ME w sobotę po dogrywce w testach siły zdobyła złoto!!! Po dogrywce Natalia wraz z drużyną zdobyła także brązowy medal w drużynowych technikach specjalnych. A więc Natalia ma już złoto, srebro i dwa brązowe medale. Przed nią jeszcze drużynowe walki i drużynowe testy siły – co nadal daje szansę drużynie Natalii na obronę ubiegłorocznego tytułu „Najlepszej Drużyny” Mistrzostw Europy. Jak dotąd złote medale mają drużyny juniorek z Irlandii w układach drużynowych i Węgierki w technikach specjalnych mające na koncie tylko brąz z układów. Drużyna Natalii miała kilka silnych zawodniczek z Mistrzostw Świata w Nowej Zelandii, które razem mogły powalczyć o złoto. Niestety minęło już trochę czasu i chyba nie wszystkie juniorki są na pełnych obrotach. Z indywidualnych walk Justyna Szajuk ma brąz ME do 50 kg, Paulina Piotrowska miejsce 5-8 do 55 kg, Anna Kucharska miejsce 5-8 do 55 kg, Klaudia Szczepaniuk miejsce 5-8 do 60 kg, Natalia Olszak zatrzymała się w szesnastce. Tak więc naszym dziewczynom potrzeba dużo dobrych motywacji i sprzyjającej formy w dniu walk drużynowych, bo indywidualne wyniki nie wróża najlepiej. Miejmy nadzieję, że zmobilizuje to dziewczyny na niedzielę, kiedy to zmierzą się w pierwszej walce z Holenderkami. Większe szanse są na medal w drużynowych testach siły. Zarówno Natalia – aktualna Mistrzyni Europy w testach siły z soboty, jak i Klaudia Szczepaniuk, która przegrała dogrywkę z Natalią i zdobyła srebrny medal i indywidualnie stanowią o sile drużyny. Są jak by nie było na tą chwilę najlepsze w Europie. 

Druzyna Natalii zdobywa srebro w ukladach_zdj.Daniel Dzialadruzyna Natalii przed finalem ME_zd. jDaniel Dzialaudekorowana reprezentacja_zd.jKatarzyna Rozwadowska 

Czytaj całość
 
MULKS Technik Orion w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów
Redaktor: Administrator   
16.10.2011.

25 września 2011 rozpoczęły się rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Juniorów w siatkówce. Występuje w nich drużyna MULKS Technik Orion, którą prowadzi WOjciech Blicharz. Na razie nasza drużyna ustępuje pola utytułowanym rywalom - ale czekamy na pierwsze zdobycze punktowe. W dotychczas rozegranych meczach padły wyniki:
UKS Serbinów Biała Podl. - MULKS Technik Orion 3:0 (25:18, 15:9, 15:18)
TPS Lublin - MULKS Technik Orion 3:0 (25:15, 26:24, 25:12)
MULKS Technik Orion - Międzyrzecka Trójka 0:3 (14:25, 13:25, 7:25)
W niedzielę 16 października gramy na wyjeździe z drużyną Orlęta Łuków, zaś 23 października zagramy z Chemikiem Puławy.

MULKS Technik ORION Radzyń Podlaski. Foto: Paweł Iwańczuk 

 
XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
Autor: Ewa Czerwińska   
08.10.2011.
Czytaj całośćW dniach 30 września – 2 października odbył się XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski. W tym roku budowniczymi tras byli m.in. uczniowie naszej szkoły: Piotr Gołoś (3be)  i Jarosław Krajanowski (3 tg) - zaprawieni w boju rajdowicze. Znane już z wcześniejszych rajdów okolice uroczego Talczyna nie sprawiły trudności stałym bywalcom: Pawłowi Grochowskiemu(4tg) i Łukaszowi Niewęgłowskiemu (3 tg), którzy zdobyli I miejsce w marszach na orientację. Całkiem nieźle wypadli także w konkurencji rzutu jajkiem (która cieszyła się wielkim zainteresowaniem, zwłaszcza w momentach kiedy żółtko i reszta opuszczały skorupkę zostając z łapaczem w bliższym kontakcie na dłużej) osiągając wynik 15 m.
Czytaj całość
 
"Z przeszłości bliskiej i dalekiej"
Redaktor: Administrator   
06.10.2011.

Przypominamy o trwającym konkursie zorganizowanym przez Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II  w Radzyniu Podlaskim  „Z przeszłości bliskiej i dalekiej”. Prace można przesyłać do 17 października 2011 r.

 

„Z przeszłości bliskiej i dalekiej” - historia mówiona. (Relacje  świadków i  uczestników ważnych wydarzeń historycznych w skali regionalnej lub rodzinnej utrwalone w formie  opowieści lub  gawędy (wersja papierowa – przesłana pocztą i elektroniczna przesłana na adres:  rsie@onet.pl)  wzbogacone o prezentację multimedialną, nagrania video, audio lub zdjęcia. Termin realizacji 01.09.2011 - 17.10.2011)

„Co ciekawego wydarzyło się tu w przeszłości?”- konkurs plastyczny. (Prace plastyczne (technika dowolna) nawiązujące do historii regionu wraz z krótką  informacją o wydarzeniu historycznym, które stało się tematem pracy. Termin realizacji 01.09.2011 - 17.10.2011)

„Zatrzymać czas”- konkurs fotograficzny. (Zdjęcia  ciekawych obiektów architektonicznych, miejsc lub osób wraz z krótkim opisem (autor, data wykonania zdjęcia i  krótki opis obiektu. Termin realizacji 01.08.2011 - 17.10.2011)

"Z przeszłości bliskiej i dalekiej" 

 
Kryta pływalnia coraz bliżej
Autor: Piotr Sławecki   
06.10.2011.
Czytaj całośćPrace przy budowie krytej pływalni nabierają tempa. Ciepła jesień  sprzyja pracującym tam robotnikom i widoczny jest postęp prac. Na plac budowy przywieziono już wykonane w Austrii prasowane i klejone części drewna - konstrukcję dachową. W przyszłym tygodniu rozpocznie się jej montaż i izolowanie oraz układanie pokrycia z blachy. Prace potrwają ok. miesiąca. Równocześnie rozpocznie się instalacja elementów okiennych ze szkła. W zakresie prac budowlanych w końcowym etapie jest  betonowanie i izolacje niecki rekreacyjnej. Wewnątrz budynku robotnicy murują ściany działowe, a na zewnątrz wieżę zjeżdżalni rurowej. Po zdjęciu szalunków, zarysowuje się kształt głównej niecki basenu. Postępują prace montażowe instalacji sanitarnych i technologii basenowej. Obecnie przy powstającym obiekcie pracuje ok. 50 osób. Generalnym wykonawcą prac jest F.H.U. „FEWATERM”.
Czytaj całość
 
Natalia Olszak Mistrzynią Polski w układach drużynowych
Redaktor: Administrator   
02.10.2011.

Na odbywających się w Rybniku XXIV Mistrzostwach Polski Seniorów  w Taekwon-Do drużyna z Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do wywalczyła po raz 5-ty tytuł mistrzowski w układach drużynowych. Oprócz Natalii Olszak w mistrzowskiej drużynie znalazły się: Monika Mironiuk (kapitan), Natalia Popek, Anna Szaniawska i Anna Dąbrowska. Natalia zdobyła również srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Seniorów w konkurencji testów siły.
Gratulujemy sukcesu.

Natalia Olszak - foto:P.Iwańczuk 

 
"Miejsca pamięci w powiecie radzyńskim"
Autor: Agnieszka Gątarczyk   
26.09.2011.
Czytaj całośćW ostatnim czasie ukazała się książka Dominiki Leszczyńskiej „Miejsca pamięci w powiecie radzyńskim”, której wydawcą jest Powiat Radzyński. Autorka wzięła „pod lupę” cały teren naszego powiatu i w bardzo zwięzłej i jednocześnie ciekawej formie zaprezentowała Czytelnikom wszystkie miejsca pamięci wg stanu na dzień 10 grudnia 2010 r. Jak sama zdefiniowała – miejsca pamięci to dla niej miejsca, budowle, pomniki, krzyże, kamienie, tablice, drzewa, itp. Te, często dla nas bliskie ale owiane tajemnicą miejsca, znajdują w publikacji swój opis, zdjęcie i często ciekawą historię przytaczaną na podstawie relacji lub dokumentów. Dzięki Dominice Leszczyńskiej prawie 70 miejscowości z każdej gminy naszego powiatu oraz miasto Radzyń Podlaski zyskało coś bezcennego, co na zawsze wpisze się w pamięć naszą i kolejnych pokoleń. To nasza historia, nasza kultura, nasz patriotyzm, nasza tożsamość.
Czytaj całość
 
Lubelski Festiwal Nauki
Autor: Agnieszka Gątarczyk   
26.09.2011.
Czytaj całośćKorzystając z oferty jaką stworzyły uczelnie wyższe z regionu lubelskiego w ramach VIII Lubelskiego Festiwalu Nauki, klasa III ts 22 września 2011 r. odwiedziła Politechnikę Lubelską. Uczniowie, pod opieką p. Agnieszki Gątarczyk i p. Marty Frączek,  uczestniczyli w trzech zaplanowanych zajęciach. W Laboratorium Budownictwa na Wydziale Budownictwa i Architektury obserwowali „Doświadczenie Chladniego – doświadczalna wizualizacja oraz komputerowa symulacja drgań płyty” (dr inż. Jerzy Podgórski, mgr inż. Michał Pieńko, mgr inż. Aleksander Robak).
Czytaj całość
 
Wywiadówka
Redaktor: Administrator   
22.09.2011.

W dniu 22 września 2011 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Rodzice klas pierwszych spotkają się z dyrekcją i wychowawcami na spotkaniu ogólnym w hali sportowo-widowiskowej, a klas maturalnych w sali 153.

Po spotkaniu ogólnym dalsza część wywiadówki będzie przebiegać w wyznaczonych w harmonogramie salach. Rodzice uczniów z pozostałych klas udają się bezpośrednio na spotkanie z wychowawcami.

 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 419 - 437 z 749
 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Dzień Otwarty 3/3

Dzień Otwarty 2/3

Dzień Otwarty 1/3

Ariel Borysiuk z wizytą w ZSP

"Przedsiębiorczy Gimnazjalista" - finał konkursu

Matura

Zakończenie r.szk. klas maturalnych

Konkurs Literacki i Recytatorski

Caritas

Piłka nożna - rejon

Studniówka 2016 w ZSP #selfie

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.7

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.6

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.5

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.4

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.3

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.2

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.1

Przygotowania do Studniówki

Piłka nożna - powiat

Jasełka w ZSP

Wigilia w ZSP

Konkurs plastyczny i literacki

Polonez - pierwsza próba

Konkurs fryzjerski

Dzień Dobrego Chleba

Dzień Patrona

Rozpoczęcie r.szk. 2015/2016

X Przystanek PaT

Zakończenie r.szk. 2014/2015

PaTosfera cz.3/3

PaTosfera cz.2/3

PaTosfera cz.1/3

Dzień Otwarty

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości