START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 
Stowarzyszenie Stuk-Puk

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
W obronie praw człowieka
Autor: Barbara Dzida (2la)   
28.12.2011.
Czytaj całośćDnia ósmego grudnia klasa II la  wraz z wychowawczynią, panią Jolantą Bilską ,udała się do Biblioteki Pedagogicznej w Radzyniu Podlaskim  Zaciekawieni akcją o nazwie Maraton Pisania Listów Amnesty International, ruszyliśmy na pomoc światu. Pan Adam Borowik, koordynator akcji, bardzo szczegółowo przybliżył nam zasady tego ogólnoświatowego ruchu. Amnesty International  skupia członków ze 150 krajów świata , w Polsce działa  od 1990 roku. Angażuje się w walkę w obronie praw człowieka .Maraton pisania listów w obronie więźniów sumienia to pomysł polski. Akcja  odbywa się co roku w grudniu. Każdy z uczestników miał za zadanie napisać ręcznie co najmniej jeden list skierowany do władz danego kraju, działających niezgodnie z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka w obronie konkretnych osób, których prawa zostały złamane. Byliśmy niezmiernie poruszeni czytając historię Jemenki skazanej na śmierć, więźnia sumienia z Turcji, czy niewiele od nas starszego chłopca z Kamerunu znajdującego się w więzieniu za samo podejrzenie o homoseksualizm.
Czytaj całość
 
Kolędowanie w językach świata 2011
Redaktor: Administrator   
26.12.2011.

Czytaj całośćTradycyjnie już ostatniego dnia nauki przed przerwą świąteczną uczniowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zebrali się na wspólne kolędowanie w językach świata. W tym roku był to już chór w skład którego weszło ponad 50 osób przygotowanych przez nauczycieli języków obcych: mgr Iwonę Słowikowską (j. angielski), mgr Magdalenę Iwańczuk (j. rosyjski) i mgr Dorotę Mazurek (j. niemiecki). Wyśpiewali oni razem z solistami wiele znanych i mniej znanych kolęd i piosenek świątecznych, zaś do wspólnego śpiewania włączyli się zebrani uczniowie oraz zaproszeni goście. Mamy nadzieję, że za rok nie mniej liczna grupa utalentowanej muzycznie młodzieży umili ten przedświąteczny czas.

Czytaj całość
 
"Kolędowanie w językach świata" - przygotowania
Redaktor: Administrator   
15.12.2011.

Czytaj całośćRozpoczęły się przygotowania do tradycyjnego już "Kolędowania w językach świata" Liczna grupa młodzieży przygotowuje się do śpoewania kolęd pod kierunkiem nauczycieli języków obcych: Magdaleny Iwańczuk, Doroty Mazurek i Iwony Słowikowskiej. Usłyszymy kolędy w języku polskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim. Tutaj można zobaczyć "Kolędowanie w językach świata 2010"

 

 

Czytaj całość
 
Icemania
Autor: Artur Czuba (2 ti)   
14.12.2011.

Czytaj całośćDnia 6 grudnia klasa II ti i II tfh pojechała na lodowisko „IceMania” w Lublinie. Przeżycia jakie nam towarzyszyły były niezwykłe. Ciągłe wywrotki, potknięcia i zderzenia potęgowały śmiech jaki towarzyszył nam przez całą godzinę. Swoimi umiejętnościami mogli się pochwalić niektórzy nauczyciele, jednak 2/3 siedziało spokojnie, żeby móc fotografować nasze wyczyny. Profesor Zaniewicz pokazał nam jak powinno się jeździć, a osoby które naprawdę miały z tym problemy szukały w nim wsparcia. Nasz nauczyciel był na tyle miły, że każdego ucznia szkolił osobiście. Niektóre osoby miały doświadczenie w jeździe na łyżwach, więc mogły popisywać się swoimi umiejętnościami.
Nastrój mikołajek podkreślały czapki mikołaja, które każdy wziął ze sobą (za to miały być darmowe wejściówki). Spojrzenie ludzi, którzy widzieli grupę Mikołajów jadących prostopadle na nich – bezcenne. Co prawda niektóre łyżwy były popękane, bez wszystkich zatrzasków lub z połową sznurowadła, ale i tak warto było przemęczyć się w nich przez godzinę. Już po pół godziny nie czuć było zimna od lodu, bo każdy zdjął kurtkę i jeździł w samej bluzie (niektórzy nawet w samych koszulkach).

Icemania 2011 

Czytaj całość
 
Puchar Polski Młodzików w Judo
Redaktor: Administrator   
27.11.2011.

Czytaj całość19 listopada 2011 r. w Bytomiu w hali „Na Skarpie” (dawne Szombierki) odbyły się zawody  Pucharu Polski Młodzików, wystartowało 289 chłopców
z klubów całej Polski a wśród nich Marcin Skarżycki i Paweł Podsiadły – zawodnicy MULKS „Technik – Orion” działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Pierwszy start naszych chłopców w imprezie rangi mistrzostw Polski (puchar to nieoficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików) można uznać za bardzo udany. Marcin Skarżycki startujący w wadze 38 kg zdobył brązowy medal. W drodze na podium Marcin pewnie wygrał pierwszą walkę, następnie w drugiej uległ starszemu o rok późniejszemu zwycięzcy tej kategorii wagowej młodzikowi z Wisły Kraków. W dalszej części turnieju po wygraniu dwóch walk w repasażach w walce o brązowy medal przez „wazari” pokonał reprezentanta Czarnych Bytom. Zawodnik radzyńskiego Technika był jedynym reprezentantem Lubelszczyzny, któremu udało się zdobyć medal.

Puchar Polski Młodzików w JudoPuchar Polski Młodzików w Judo 
 

Czytaj całość
 
Tenisiści z ZSP na turnieju wojewódzkim
Redaktor: Administrator   
27.11.2011.
Czytaj całośćZakończyła się rywalizacja uczniów szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnym tenisie stołowym rozgrywana w ramach Licealiady.  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dnia 04 listopada 2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali uczniowie naszej szkoły: Joanna Mańko – I miejsce, Sylwia Dziewulska – II miejsce, Anna Adamelak – IV miejsce, a wśród chłopców Łukasz Bernat – I miejsce, Damian Duda – II miejsce.
Czytaj całość
 
Stypendia Prezesa Rady Ministrów
Autor: Anna Nowacka   
22.11.2011.

Czytaj całość10 listopada 2011 r. w trakcie uroczystości zorganizowanej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Białej Podlaskiej 41 uczniów odebrało z rąk wicewojewody lubelskiego Henryki Strojnowskiej Stypendia Prezesa Rady Ministrów . Wśród nich dwie uczennice naszej szkoły- Dominika Wysokińska (3la) oraz Anna Nowacka (4tfi). W tym tak ważnym dla nas dniu obecni z nami byli nasi rodzice, którzy przyjęli listy gratulacyjne oraz Pan Zdzisław Janus - dyrektor ZSP. Podczas bialskiej uroczystości dziesięciu nauczycieli otrzymało odznaczenia państwowe oraz resortowe. W trakcie uroczystego wręczania dyplomów ze swoim programem artystycznym wystąpiła orkiestra oraz chór IV LO. Uroczystość zakończyła się słodkim akcentem- poczęstunkiem dla stypendystów i zaproszonych gości.

 

Czytaj całość
 
"Powrót do szkoły"
Autor: Teresa Filipiuk   
19.11.2011.
Czytaj całość„Powrót do szkoły” spotkanie absolwentką z Justyną Nieweglowską-Ernst.
W dniu 03.11.2011 roku w naszej szkole gościła  absolwentka 1996 roku Justyna Nieweglowska-Ernst. Justyna jes obecnie pracownicą Komisji Europejskie w Brukseli i realizowała program – „Powrót do szkoły ” Justyna odbyła spotkania z czterema klasami – głównie maturalnymi i przedstawiła jak wyglądała jej droga z Radzynia do Brukseli. Opowiedziała o swojej pracy w Komisji, zachęcała do uczenia się języków obcych oraz do korzystania z różnych programów unijnych wymiany uczniów  i studentów. W ramach prezentacji Brukseli i jej symboli doświadczyliśmy smaków czekoladek jednej ze specjalności belgijskiej. Smakosze słodyczy twierdzą,  że to najlepsze pralinki na świecie. Uczniowie otrzymali również materiały informacyjne o Unii Europejskiej . Następnie Justyna odpowiadała na pytania uczniów  dotyczące pracy, płac, jakości życia w Brukseli, programu szkół i przedszkoli  dla dzieci polskich rodzin. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali, a po spotkaniu prywatnie dopytywali o interesujące ich kwestie.
Czytaj całość
 
Maturzyści na czuwaniu w Częstochowie
Autor: Katarzyna Gnatowicz, Diana Szczuchniak   
06.11.2011.
Czytaj całośćPanie Boże.. przez Matkę Boską Częstochowską  prosimy o pomyślnie zdaną maturę, czyli maturzyści na czuwaniu w Częstochowie.
W dniach 21-22.10.2011r. 127 uczniów klas maturalnych wraz z dziesięciorgiem opiekunów (księżmi: Dariuszem Radywaniukiem i Marcinem Gochnio, siostrą Haliną Rynn, p. Teresą Filipiuk, p. Anną Janus, p. Ewą Kot, p. Elżbietą Niewęgłowską, p. Joanną Panasz,  p. Ewą Pałasz i p. Bogdanem Fijałkiem) wzięło udział w nocnym czuwaniu klas maturalnych w kościele na Jasnej Górze przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.
Nasza podróż miała rozpocząć się o 8.00 wyjazdem spod szkoły. Niestety z powodu usterki jednego z autobusów wyruszyliśmy ponad 2 godziny później. Niektórzy uważają jednak nasze opóźnienie za znak Opatrzności Bożej, bo czekając dowiedzieliśmy się o wypadku autokaru wiozącego maturzystów z Zamościa, w którym ucierpiało 15 osób pod Zwoleniem.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
Autor: Marek Frączek   
06.11.2011.
Czytaj całość26 października 2011 odbył się turniej w indywidualnym tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych   im. Jana   Pawła II  w  Radzyniu  Podlaskim. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych. Do rywalizacji przystąpiło szesnaście dziewcząt i chłopców. W meczach dziewcząt rywalizacja była wyrównana, jednak podobnie jak w roku ubiegłym, mistrzynią szkoły została Joanna Mańko z klasy 3 tfh, drugie miejsce zajęła Sylwia Dziewulska  z  klasy  3 tg,  na  miejscu  trzecim  uplasowała  się  Anna Adamelak z 3 tfh, zaś na czwartym Monika Mańko z 3 la.
Czytaj całość
 
Studenci z AIESEC w ZSP
Redaktor: Administrator   
01.11.2011.

Czytaj całośćW dniach 17.X.2011 - 21-10.2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim już po raz kolejny gościlismy studentów z zagranicy zrzeszonych w AIESEC. Byli to Katerina Kelemen z Ukrainy (studentka politologii) oraz Muhammed Othan z Egiptu (student prawa). Podczas zajęć prowadzonych w języku angielskim przybliżyli oni uczniom naszej szkoły historę i kulturę swoich krajów.

Katerina Kelemen i Muhammed Othan 

Czytaj całość
 
"Z przeszłości bliskiej i dalekiej" - wyniki konkursu
Redaktor: Administrator   
23.10.2011.

Czytaj całośćRozstrzygnięte zostały już konkursy literacki i fotograficzny zorganizowane przez Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Konkurs literacki:
Komisja w składzie:
Jolanta Bilska- przewodnicząca komisji
Joanna Wójcik- Demianiuk- członek komisji
Katarzyna Mackiewicz-członek komisji

Szkoły podstawowe:
1 m-ce Joanna Głodek (kl. 5d) - "Tajemnicza waza"
1 m-ce Katarzyna Mackiewicz (kl 6) - "Zagłada - wspomnienia J. Mackiewicza"

2 m-ce Anna Czerwińska (kl. 5d) - "Niezwykły człowiek- opowieść o panu Mieczysławie  Stagrowskim"
3 m-ce Aleksandra Mitura (kl. 5d) - "Maszyna do szycia"

Czytaj całość
 
Kolejne dwa złote medale Natalii Olszak
Autor: J. Wlizło   
23.10.2011.

Czytaj całośćDrugi dzień Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów na Słowacji bardzo pomyślny dla radzynianki. Natalia Olszak wraz ze swoją drużyną zdobyła dzisiaj kolejne dwa medale – DWA ZŁOTE MEDALE ! W pierwszej kolejności tak jak przewidywaliśmy, po skutecznych rozbiciach Natalii i dwóch koleżanek z drużyny, Polki zdobyły ZŁOTY MEDAL !!! w drużynowych testach siły i tytuł MISTRZYŃ EUROPY!!! wygrywając z Węgierkami. Zakończyły się już przed 15-tą też finały walk drużynowych juniorek. Polki wygrały z Niemkami 7:3. Wywalczyły tym samym drugi ZŁOTY MEDAL !!! oraz po raz drugi z rzędu tytuł „NAJLEPSZEJ DRUŻYNY” MISTRZOSTW EUROPY !!! z dorobkiem: dwóch złotych medali (walki i testy siły), jednego srebrnego (układy) i jednego brązowego (techniki specjalne) GRATULACJE :) Już tylko dekoracje i powrót do domu :) Natalia Olszak wraca więc z Mistrzostw Europy na Słowacji z trzema złotymi medalami, jednym srebrnym i dwoma brązowymi !!! :) Po raz kolejny jej wszechstronne przygotowanie, które jest wizytówką Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do, przyniosło efekty – tym razem w 20-tym sezonie działania klubu.

 Foto: http://pztkdlive.pl/ Foto: http://pztkdlive.pl/ Foto: http://pztkdlive.pl/
 Foto: http://pztkdlive.pl/ Foto: http://pztkdlive.pl/ 
 

Czytaj całość
 
Pielgrzymka Szkół im. Błogosławionego Jana Pawła II
Autor: Aleksandra Delążek   
23.10.2011.
Czytaj całość4 października 16-osobowa delegacja uczniów naszej szkoły  wraz z panią wicedyrektor Barbarą Zaniewicz, panią pedagog Bożenną Kotowską i siostrą Halina Rynn wyruszyła na Pielgrzymkę Szkół im. bł. Jana Pawła II do Częstochowy.  Po drodze zwiedziliśmy kościół na św. Krzyżu, a po zejściu zjedliśmy posiłek przygotowany wcześniej przez uczniów klasy gastronomicznej. Gdy wieczorem przybyliśmy do Częstochowy, czekały na nas przytulne pokoje w Domu Pielgrzyma. Po zjedzeniu kolacji poszliśmy na apel jasnogórski. Następnego dnia wzięliśmy udział w uroczystej mszy, podczas  której pięknie prezentował się nasz sztandar, trzymany przez Jakuba Stysia. Po obiedzie udaliśmy się w drogę powrotna i już o godzinie 22 byliśmy w Radzyniu.
.
Czytaj całość
 
Natalia Olszak Mistrzynią Europy
Autor: J.Wlizło   
23.10.2011.

Czytaj całośćGorące wieści z Mistrzostw Europy na Słowacji – Natalia Olszak zdobyła ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrzyni Europy w indywidualnych testach siły !!! Pierwszego dnia zawodów zdobyła srebrny medal w drużynowych układach oraz brązowy medal w indywidualnych technikach specjalnych. Drugiego dnia ME w sobotę po dogrywce w testach siły zdobyła złoto!!! Po dogrywce Natalia wraz z drużyną zdobyła także brązowy medal w drużynowych technikach specjalnych. A więc Natalia ma już złoto, srebro i dwa brązowe medale. Przed nią jeszcze drużynowe walki i drużynowe testy siły – co nadal daje szansę drużynie Natalii na obronę ubiegłorocznego tytułu „Najlepszej Drużyny” Mistrzostw Europy. Jak dotąd złote medale mają drużyny juniorek z Irlandii w układach drużynowych i Węgierki w technikach specjalnych mające na koncie tylko brąz z układów. Drużyna Natalii miała kilka silnych zawodniczek z Mistrzostw Świata w Nowej Zelandii, które razem mogły powalczyć o złoto. Niestety minęło już trochę czasu i chyba nie wszystkie juniorki są na pełnych obrotach. Z indywidualnych walk Justyna Szajuk ma brąz ME do 50 kg, Paulina Piotrowska miejsce 5-8 do 55 kg, Anna Kucharska miejsce 5-8 do 55 kg, Klaudia Szczepaniuk miejsce 5-8 do 60 kg, Natalia Olszak zatrzymała się w szesnastce. Tak więc naszym dziewczynom potrzeba dużo dobrych motywacji i sprzyjającej formy w dniu walk drużynowych, bo indywidualne wyniki nie wróża najlepiej. Miejmy nadzieję, że zmobilizuje to dziewczyny na niedzielę, kiedy to zmierzą się w pierwszej walce z Holenderkami. Większe szanse są na medal w drużynowych testach siły. Zarówno Natalia – aktualna Mistrzyni Europy w testach siły z soboty, jak i Klaudia Szczepaniuk, która przegrała dogrywkę z Natalią i zdobyła srebrny medal i indywidualnie stanowią o sile drużyny. Są jak by nie było na tą chwilę najlepsze w Europie. 

Druzyna Natalii zdobywa srebro w ukladach_zdj.Daniel Dzialadruzyna Natalii przed finalem ME_zd. jDaniel Dzialaudekorowana reprezentacja_zd.jKatarzyna Rozwadowska 

Czytaj całość
 
MULKS Technik Orion w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów
Redaktor: Administrator   
16.10.2011.

25 września 2011 rozpoczęły się rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Juniorów w siatkówce. Występuje w nich drużyna MULKS Technik Orion, którą prowadzi WOjciech Blicharz. Na razie nasza drużyna ustępuje pola utytułowanym rywalom - ale czekamy na pierwsze zdobycze punktowe. W dotychczas rozegranych meczach padły wyniki:
UKS Serbinów Biała Podl. - MULKS Technik Orion 3:0 (25:18, 15:9, 15:18)
TPS Lublin - MULKS Technik Orion 3:0 (25:15, 26:24, 25:12)
MULKS Technik Orion - Międzyrzecka Trójka 0:3 (14:25, 13:25, 7:25)
W niedzielę 16 października gramy na wyjeździe z drużyną Orlęta Łuków, zaś 23 października zagramy z Chemikiem Puławy.

MULKS Technik ORION Radzyń Podlaski. Foto: Paweł Iwańczuk 

 
XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
Autor: Ewa Czerwińska   
08.10.2011.
Czytaj całośćW dniach 30 września – 2 października odbył się XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski. W tym roku budowniczymi tras byli m.in. uczniowie naszej szkoły: Piotr Gołoś (3be)  i Jarosław Krajanowski (3 tg) - zaprawieni w boju rajdowicze. Znane już z wcześniejszych rajdów okolice uroczego Talczyna nie sprawiły trudności stałym bywalcom: Pawłowi Grochowskiemu(4tg) i Łukaszowi Niewęgłowskiemu (3 tg), którzy zdobyli I miejsce w marszach na orientację. Całkiem nieźle wypadli także w konkurencji rzutu jajkiem (która cieszyła się wielkim zainteresowaniem, zwłaszcza w momentach kiedy żółtko i reszta opuszczały skorupkę zostając z łapaczem w bliższym kontakcie na dłużej) osiągając wynik 15 m.
Czytaj całość
 
"Z przeszłości bliskiej i dalekiej"
Redaktor: Administrator   
06.10.2011.

Przypominamy o trwającym konkursie zorganizowanym przez Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II  w Radzyniu Podlaskim  „Z przeszłości bliskiej i dalekiej”. Prace można przesyłać do 17 października 2011 r.

 

„Z przeszłości bliskiej i dalekiej” - historia mówiona. (Relacje  świadków i  uczestników ważnych wydarzeń historycznych w skali regionalnej lub rodzinnej utrwalone w formie  opowieści lub  gawędy (wersja papierowa – przesłana pocztą i elektroniczna przesłana na adres:  rsie@onet.pl)  wzbogacone o prezentację multimedialną, nagrania video, audio lub zdjęcia. Termin realizacji 01.09.2011 - 17.10.2011)

„Co ciekawego wydarzyło się tu w przeszłości?”- konkurs plastyczny. (Prace plastyczne (technika dowolna) nawiązujące do historii regionu wraz z krótką  informacją o wydarzeniu historycznym, które stało się tematem pracy. Termin realizacji 01.09.2011 - 17.10.2011)

„Zatrzymać czas”- konkurs fotograficzny. (Zdjęcia  ciekawych obiektów architektonicznych, miejsc lub osób wraz z krótkim opisem (autor, data wykonania zdjęcia i  krótki opis obiektu. Termin realizacji 01.08.2011 - 17.10.2011)

"Z przeszłości bliskiej i dalekiej" 

 
Kryta pływalnia coraz bliżej
Autor: Piotr Sławecki   
06.10.2011.
Czytaj całośćPrace przy budowie krytej pływalni nabierają tempa. Ciepła jesień  sprzyja pracującym tam robotnikom i widoczny jest postęp prac. Na plac budowy przywieziono już wykonane w Austrii prasowane i klejone części drewna - konstrukcję dachową. W przyszłym tygodniu rozpocznie się jej montaż i izolowanie oraz układanie pokrycia z blachy. Prace potrwają ok. miesiąca. Równocześnie rozpocznie się instalacja elementów okiennych ze szkła. W zakresie prac budowlanych w końcowym etapie jest  betonowanie i izolacje niecki rekreacyjnej. Wewnątrz budynku robotnicy murują ściany działowe, a na zewnątrz wieżę zjeżdżalni rurowej. Po zdjęciu szalunków, zarysowuje się kształt głównej niecki basenu. Postępują prace montażowe instalacji sanitarnych i technologii basenowej. Obecnie przy powstającym obiekcie pracuje ok. 50 osób. Generalnym wykonawcą prac jest F.H.U. „FEWATERM”.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 419 - 437 z 753
 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Dzień Otwarty 3/3

Dzień Otwarty 2/3

Dzień Otwarty 1/3

Ariel Borysiuk z wizytą w ZSP

"Przedsiębiorczy Gimnazjalista" - finał konkursu

Matura

Zakończenie r.szk. klas maturalnych

Konkurs Literacki i Recytatorski

Caritas

Piłka nożna - rejon

Studniówka 2016 w ZSP #selfie

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.7

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.6

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.5

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.4

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.3

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.2

Studniówka 2016 w ZSP. Cz.1

Przygotowania do Studniówki

Piłka nożna - powiat

Jasełka w ZSP

Wigilia w ZSP

Konkurs plastyczny i literacki

Polonez - pierwsza próba

Konkurs fryzjerski

Dzień Dobrego Chleba

Dzień Patrona

Rozpoczęcie r.szk. 2015/2016

X Przystanek PaT

Zakończenie r.szk. 2014/2015

PaTosfera cz.3/3

PaTosfera cz.2/3

PaTosfera cz.1/3

Dzień Otwarty

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość