START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
RSIE 
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Droga do sukcesu
Autor: B.Zaniewicz   
11.04.2017.

Czytaj całośćW ramach Międzynarodowego Tygodnia Pieniądza odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim spotkania uczniów z przedstawicielami świata biznesu i nauki. Projekt  „Droga do sukcesu” ma celu przybliżenie uczniom możliwości dalszego rozwoju zawodowego oraz inspirowanie w wyborze własnej ścieżki kariery. 30 marca gościliśmy przedstawiciela Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego pana Tomasza Piaseckiego oraz pana Pawła Niewęgłowskiego – młodego przedsiębiorcę pochodzącego z Radzynia Podlaskiego, właściciela firmy informatycznej Devup.Pierwszy z nich opowiadał o tworzeniu startupów i pomocy, jaką oferuje LPNT początkującym przedsiębiorcom z ciekawym pomysłem. Z kolei pan Paweł Niewęgłowski pokazał na własnym przykładzie, że droga do sukcesu nie jest łatwa, ale będąc konsekwentnym w realizacji swoich marzeń, można dojść do wymarzonego celu. Spotkanie uświadomiło młodym ludziom, że każdy – jeśli się postara – może osiągnąć sukces, tym bardziej, że dostępna jest fachowa pomoc księgowa, marketingowa, prawna świadczona przez inkubatory przedsiębiorczości i parki naukowo - technologiczne.

Droga do sukcesu 

Czytaj całość
 
IX Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej
Autor: J.Michalak   
08.04.2017.
Czytaj całośćMichał Sznura z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w finale IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej!
03 – 06 kwietnia 2017 r. w Kołobrzegu odbył się Ogólnopolski Finał IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Tegorocznym tytułem przewodnim olimpiady było „wyposażenie techniczne w hotelarstwie”. Patronatem honorowym olimpiadę objęli: Pani Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej, oraz Pan Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Celem olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem i turystyką oraz podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych ujętych w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa, jak również rozbudzenie ambicji zawodowych uczniów klas hotelarskich, stworzenie młodzieży możliwości szlachetnego współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień i zainteresowań oraz integracja środowiska hotelarskiego.
Czytaj całość
 
Uczniowie ZSP im. Jana Pawła II na Olimpiadzie Wynalazczości
Autor: J.Świć   
06.04.2017.

Dnia 23.03.2017r. odbył się w Białej Podlaskiej etap okręgowy Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości Blok B – Wynalazczość organizowanej przez Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Lublinie. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Natalia Warzywoda, Mateusz Prokopiuk z technikum budowlanego i Radosław Musiatowicz z technikum mechanicznego - drużynowo zajęli czwarte miejsce. Indywidualnie Natalia Warzywoda zajęła dobre szóste miejsce w konkursie, którego zakres tematyczny znacznie wykracza poza program nauczania technikum.

 ImageImageImage

 
Wybitny absolwent w progach ZSP - spotkanie z dr hab. inż. Jackiem Czarnigowskim
Autor: A.Dołbeń   
04.04.2017.

Czytaj całośćW ramach projektu „Droga do sukcesu” 31 marca 2017 roku w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyło się spotkanie z człowiekiem, który odniósł sukces na polu naukowym, a także biznesowym. Z młodzieżą spotkał się dr hab. inż. Jacek Czarnigowski, profesor Politechniki Lubelskiej. Pan Jacek Czarnigowski jest absolwentem tutejszego Technikum Mechanicznego, które ukończył w 1994 r. W latach 1994 – 1999 studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej. Będąc jeszcze studentem został asystentem  w katedrze kierowanej przez prof. M. Wendekera. Już w 2003 roku obronił pracę doktorską, cały czas pracując nad systemami wtryskowymi w silnikach spalinowych. Jednocześnie rozpoczął współpracę z przemysłem będąc kierownikiem działu badawczo-rozwojowego w firmie D.T. Gas System. W 2009 roku wspólnie z osobami z zespołu badawczego, założył firmę Auto&Aero Technologies Sp. z o.o. Jej celem jest współpraca z lotnictwem lekkim oraz zdobycie certyfikacji silników lotniczych z układami wtryskowymi. W 2013 roku zaprezentował rozprawę habilitacyjną i uzyskał stopień doktora habilitowanego. W 2016 roku został profesorem Politechniki Lubelskiej. Cały czas prowadzi prace badawcze współpracującz lotnictwem lekkim nie tylko teoretycznie, ale także praktycznie. Zdobył uprawnienia mechanika samolotowego oraz licencję pilota.

Wybitny absolwent w progach ZSP - spotkanie z dr hab. inż. Jackiem Czarnigowskim 

Czytaj całość
 
Samochodziarze ZSP w finale III Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników 2017
Autor: W.Mackiewicz   
03.04.2017.

Uczniowie Technikum pojazdów samochodowych: Krzysztof Mitura, Marcin Sarnacki, Konrad Parać i Michał Uchaniuk, zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Młodych Lakierników i znaleźli się w 20-tce najlepszych zespołów lakierników z całej Polski!  Finał konkursu odbędzie się już w czwartek - 7 kwietnia w Poznaniu.
Jest to ogromny sukces uczniów i nauczycieli naszej, radzyńskiej samochodówki, gdyż w tym roku aż dwa zespoły poradziły sobie w eliminacjach i zakwalifikowały się do finału. Należy podkreślić, że szkoła uczy na wysokim poziomie techników pojazdów samochodowych i mechaników samochodowych, a nauczyciele uczący potrafią dostrzegać zainteresowania uczniów, odpowiednio je rozwijać i osiągać ogólnopolskie sukcesy. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale.

Image 

 
Uczniowie ZSP w wizytą w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim
Redaktor: Administrator   
02.04.2017.

Czytaj całośćDnia 30 marca 2017 roku klasy pierwsza i druga o profilu prawno-administracyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim,  wraz z wychowawczyniami panią Katarzyną Mackiewicz i panią Dorotą Krasucką, odwiedziły Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim.
Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z zasadami funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Pani Prezes Sądu Rejonowego Jolanta Latoch  oprowadziła grupę po budynku sądu, opowiedziała o jego strukturze i sposobie funkcjonowania. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca sędziego oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa. Odwiedzili między innymi salę rozpraw, gdzie zostali zapoznani z przebiegiem rozprawy sądowej oraz Niebieski pokój, w którym przesłuchiwane są dzieci.
Mamy nadzieję, że wizyty w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim na trwałe wpiszą się w kalendarz roku szkolnego uczniów ZSP. W najbliższym czasie klasy o profilu prawno-administracyjnym wezmą udział w roli obserwatorów w rozprawie sądowej oraz w warsztatach organizowanych przez pracowników sądu. Doświadczenia zdobyte podczas tych zajęć pozwolą uczniom bardziej świadomie wybrać swoją zawodową drogę i staną się dla nich cenną lekcją życia.

Uczniowie ZSP w wizytą w Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim 

Czytaj całość
 
Uczennica ZSP w ogólnopolskim finale Olimpiady Statystycznej
Autor: Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych, matematyki i geografii   
02.04.2017.

Anna Jurkowska znalazła się w gronie 30 finalistów. To ogromne osiągnięcie. Droga do sukcesu nie była łatwa. Najpierw etap szkolny, w którym z nadzieją na zwycięstwo, wzięło udział blisko 2,5 tys. uczniów  z całej Polski. Później etap okręgowy, do którego przystąpiło 604 spośród nich. W kolejnych zmaganiach 29 marca 2017 r.  na poziomie centralnym - pisemnym uczestniczyło 70 uczniów. Ania wywalczyła 14 miejsce w kraju i awansowała do ostatecznych eliminacji – zawodów centralnych ustnych, które odbędą się już 19 kwietnia w Warszawie w siedzibie Głównego Urzędu Statystycznego. Życzymy Ani powodzenia w  finale I edycji Olimpiady Statystycznej.

Uczennica ZSP w ogólnopolskim finale Olimpiady Statystycznej 

 
Dzwonki na 03-04.04.2017
Redaktor: Administrator   
02.04.2017.

Dzwonki na 03-04.04.2017

 

 

1. 8.00-8.35
2. 8.40-9.15
3. 9.20-9.55
4. 10.00-10.35
5. 10.40-11.15
6. 11.20-11.55
7. 12.00-12.35
8. 12.40-13.15

 

 
W Radzyniu też są "Mali Mistrzowie"
Redaktor: Administrator   
30.03.2017.

Czytaj całość8 marca 2017 r. w Warszawie odbył się Turniej Małego Mistrza.  Do boju stawiło się ok. 700 dzieci z ponad 70 klubów z całej Polski, również kluby z zagranicy.Turniej odbył się w jednej z największych hal widowiskowych w Polsce - Hala Koło, Turniej zorganizowali trenerzy i rodzice zawodników Klub Judo Chojrak Warszawa.Miło mi zakomunikować, że i radzyńscy judocy zdobyli dwa pierwsze miejsca i wywalczyli  judogi firmy adidas. Najlepsi w swoich wagach byli Adam Kałuszyński i Maciej Mazurek. W zawodach wzięło udział 11 naszych zawodników w rocznikach 2007- 2008 i 2005 – 2006. W każdej wadze startowało kilkunastu a najczęściej ponad 20 zawodników o wygraną było bardzo trudno.

 Image

Czytaj całość
 
I miejsce piłkarzy z ZSP na Dniach Otwartych Politechniki Lubelskiej
Autor: E.Wierzchowska   
30.03.2017.

Czytaj całość22.03.2017r. uczniowie z klas: 4 Ti, 4 Te, 4 Tbm, 4 Tgh  i męska drużyna piłki nożnej wraz z opiekunami: Eweliną Wierzchowską oraz Edmundem Koperwasem  udali się na Dni Otwarte Politechniki Lubelskiej. Uczestnicy wyjazdu  zapoznali  się z ofertą edukacyjną uczelni oraz wzięli udział w przygotowanych dla nich wykładach. Dla przyszłych studentów o sportowych zainteresowaniach zostały przygotowane zawody w halowej piłce nożnej.  Miło nam poinformować, że drużyna w składzie:  Adrian Karpiński,  Dominik Kozieł, Kacper Lipiński, Krystian Pawlina, Dawid Anyszek, Radosław Cieślak, Jędrzej Dudek, Mikołaj Golec, Dominik Rycaj oraz Mateusz Lemieszek zajęła I miejsce w tych rozgrywkach. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce piłkarzy z ZSP na Dniach Otwartych Politechniki Lubelskie 

Czytaj całość
 
Drzwi Otwarte UMCS w Lublinie
Autor: J.Bilska   
27.03.2017.
Czytaj całośćZadbaj o swoją przyszłość
Uczniowie II LO Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II  już po raz kolejny brali udział w programie Drzwi Otwartych Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej. W piątek 24 marca 2017 uczestnicy poznawali  ofertę edukacyjną  Wydziału Humanistycznego i innych  wydziałów UMCS oraz brali  udział  w wykładach i zajęciach warsztatowych. Zaproszenie skierowane było  zarówno do  maturzystów, jak i uczniów  klas pierwszych i drugich. Działo się tego dnia naprawdę dużo: swoje oferty prezentowały poszczególne kierunki i koła naukowe, odbywały się konkursy, konsultacje, pokazy. Uczniowie mogli porozmawiać ze studentami i pracownikami naukowymi  oraz  przedstawicielami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.
Humaniści z naszej szkoły wzięli udział w  warsztatach edytorskich  „Przepis na książkę” (Studenckie Koło Naukowe Edytorów), wykładzie dr. Jarosława Cymermana i dr. Grzegorza Kondrasiuka „Scena Lublin” (Zakład Teatrologii Instytutu Filologii Polskiej UMCS, Studium Teatralne) oraz warsztatach językowych (Zakład Lingwistyki Stosowanej).
Program Drzwi Otwartych był bardzo bogaty. Uczestnicy musieli  dokonywać trudnych wyborów, ponieważ ciekawe wydarzenia rozgrywały się równocześnie. Był też czas  na indywidualne odkrywanie oferty, konkursy, warsztaty, pokazy.
Jako szkoła partnerska UMCS  gościmy tu często i zawsze serdecznie jesteśmy przyjmowani zarówno przez kadrę naukową, jak i przez studentów. Szczególnie miłe są spotkania z absolwentami naszej szkoły, którzy tu studiują.
Czytaj całość
 
Kinga Sposób wśród 50 najlepszych uczniów szkół średnich w Polsce
Autor: Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych   
27.03.2017.
Uczennica klasy drugiej Technikum ZSP awansowała do finału ogólnokrajowego V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania.
Tematem olimpiady jest „Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa”.
Eliminacje szkolne odbyły się 9 grudnia a eliminacje okręgowe 10 marca. Finał odbędzie się 21 kwietnia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.
 
"Przedsiębiorczy Gimnazjalista"
Autor: Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych   
27.03.2017.
Czytaj całośćZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15 zaprasza po raz kolejny uczniów klas trzecich gimnazjum do udziału w konkursie wiedzy ekonomicznej „PRZEDSIĘBIORCZY GIMNAZJALISTA”. Celem konkursu jest kształtowanie i promocja postaw przedsiębiorczych wśród uczniów oraz zwiększanie zainteresowania wiedzą o gospodarce.
Konkurs „PRZEDSIĘBIORCZY GIMNAZJALISTA” odbywać się będzie w dwóch etapach:
- Etap szkolny w kwietniu 2017 r.
- Finał 17 maja 2017 r.
Uczestników konkursu z danej szkoły zgłasza nauczyciel – Opiekun Szkolny.
Eliminacje szkolne będą przeprowadzone w dogodnym dla szkół terminie.
W finale weźmie udział około 50 uczniów, którzy otrzymają największą liczbę punktów.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie „PRZEDSIĘBIORCZY GIMNAZJALISTA”. Liczymy, że nasze przedsięwzięcie kreujące postawy przedsiębiorcze wśród młodzieży, spotka się z zainteresowaniem.  
Wszelkie pytania proszę kierować na numer telefonu 83 352 73 32.
Na zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia 2017 r.
Czytaj całość
 
Turniej Młodych Lakierników
Autor: W.Mackiewicz   
27.03.2017.

Uczniowie samochodówki ZSP: Karol Szczygielski uczeń technikum pojazdów samochodowych  i Konrad Nicpoń uczeń zasadniczej szkoły zawodowej , przystąpili do Turnieju Młodych Lakierników i znaleźli się w 15-ce najlepszych zespołów lakierników z całej Polski!
To kolejny sukces uczniów samochodówki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w dziedzinie napraw blacharsko-lakierniczych i konkursach o technologii napraw lakierniczych. Szkoła nie prowadzi kształcenia w zawodzie lakiernik a uczniowie do konkursu zostali przygotowani na zajęciach dodatkowych i świetnie poradzili sobie z testem teoretycznym. Na rozwiązanie testu mieli tylko 45 minut a pytania były bardzo trudne, wymagały bowiem specjalistycznej wiedzy, z którymi nasi uczniowie świetnie sobie poradzili. Finał konkursu odbędzie się 7 kwietnia w Poznaniu. Po raz kolejny determinacja uczniów samochodówki i ich nauczycieli przyniosła tę ogromną niespodziankę i wielki sukces. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale.

Turniej Młodych Lakierników 

 
Samochodziarze ZSP w półfinale Olimpiady Techniki Samochodowej
Autor: W.Mackiewicz   
27.03.2017.
18 marca reprezentacja technikum pojazdów samochodowych uczestniczyła w półfinale XVIII Olimpiady Techniki Samochodowej, która odbywała się na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.  Naszą szkołę reprezentowali: Adam Kawka, Rafał Bobruk, Damian Siwek.  Uczniowie nie tylko uczestniczyli w Olimpiadzie, ale mieli również okazję poznać laboratoria Politechniki Warszawskiej, wysłuchać interesującego wykładu o połączeniu koła zamachowego z przekładnia hydrokinetyczną w jeden zespół napędowy.
 
Samochodziarze ZSP w finale Mistrzostw Mechaników
Autor: W.Mackiewicz   
27.03.2017.

Miło nam poinformować,  że po raz kolejny nasi uczniowie technikum pojazdów samochodowych zakwalifikowali się do finału  Ogólnopolskich  Mistrzostw Młodych Mechaników. W tym roku do etapu kwalifikacyjnego przystąpiło 500 zespołów uczniowskich,  którzy mieli rozwiązać test składający się z bardzo wymagających  pytań.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim będzie reprezentowany przez pięć  zespołów,  które znalazły się w finałowej 30. Są to uczniowie Technikum pojazdów samochodowych : Adam Kawka, Rafał Bobruk, Kamil Rakowski, Kamil Syczewski, Damian Siwek, Sebastian Guz, Kamil Osipiuk, Jakub Ejsmont, Marek Chudek, Robert Zabielski.  Uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli przedmiotów samochodowych. Finał Mistrzostw odbędzie się 6 kwietnia w Poznaniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Samochodziarze ZSP w finale Mistrzostw Mechaników 

 
Sigma Kwadrat
Autor: E.Mackiewicz   
23.03.2017.
Czytaj całośćUczennice 3 klasy Technikum w zawodzie technik ekonomista - Marcelina Hreńczuk, Natalia Paszkowska, Anita Sidelnik - wzięły udział w VI Lubelskim Konkursie Statystyczno-Demograficznym Sigma Kwadrat, którego organizatorami są: Polskie Towarzystwo Statystyczne w Warszawie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, oraz Urząd Statystyczny w Lublinie. Pierwszym zadaniem było napisanie pracy badawczej na jeden z pięciu tematów podanych przez organizatora. Uczennice, pod opieką nauczyciela prowadzącego - mgr Ewy Mackiewicz, opracowały zagadnienie, któremu nadały tytuł: "Wpływ stanu i struktury wiekowej ludności na stan oświaty w województwie lubelskim w latach 2005-2015". Najwięcej czasu zabrała część poświęcona zbieraniu materiału statystycznego, weryfikacja oraz wyselekcjonowanie właściwych danych. Zdecydowanie przyjemniejszą i bardziej satysfakcjonującą częścią, była analiza zebranych danych, próba wykazania zależności i formułowanie pewnych wniosków. Praca zagwarantowała drużynie zajęcie 4 miejsca w najlepszej dziesiątce i zakwalifikowanie się do kolejnego etapu. II – finałowy etap, odbędzie się 24 kwietnia w siedzibie UMCS w Lublinie i będzie polegał na rozwiązaniu zadań testowych i problemowych dotyczących statystyki i demografii.
Czytaj całość
 
Politechnika Lubelska zaprasza w swoje progi
Redaktor: Administrator   
21.03.2017.

Politechnika Lubelska - Wydział Podstaw Techniki zaprasza na studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Matematyka. Poniżej prezentujemy ulotki z których można dowiedzieć się więcej, natomiast podczas Powiatowego Dnia Matematyki 2017 w ZSP była okazja wysłuchać wykładów dr Jerzego Żurawieckiego i dr Anny Makarewicz  z Politechniki Lubelskiej: „Czy Achilles dogoni żółwia?” i „Jak matematyka pomaga chronić informacje” oraz wziąć udział w warsztatach „Kostka Rubika” prowadzonych przez mgr inż. Wojciecha Rosę.

Politechnika Lubelska - Wydział Podstaw TechnikiPolitechnika Lubelska - Wydział Podstaw Techniki 

 
Ekonomiści na zajęciach w SGH i Centrum Pieniądza NBP
Autor: A.Gryta   
21.03.2017.

Czytaj całość17 marca br. uczniowie technikum ekonomicznego z klas objętych patronatem SGH uczestniczyli  w zajęciach dydaktycznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Wyjazd ten był kolejnym zadaniem realizowanym w ramach projektu Klasa akademicka SGH, w którym ZSP uczestniczy od kwietnia ubiegłego roku. W październiku uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym SGH zorganizowanym dla wszystkich klas patronackich, a tym razem udaliśmy do Warszawy aby wziąć udział w przygotowanych dla nas zajęciach dydaktycznych.

 Ekonomiści na zajęciach w SGH i Centrum Pieniądza  NBP

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 39 - 57 z 894
 

Zakończenie r.szk. 2016/2017

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w ZSP cz.3/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.2/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.1/3

Matura

Targi Pracy i Edukacji

Zakończenie r.szk. maturzystów

Dzień wiosny w ZSP

Pierwszy dzień wiosny w ZSP

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.1

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.2

"Misie" w ZSP

Walentynki w ZSP

Studniówka ZSP 2017 cz.6

Studniówka ZSP 2017 cz.5

Studniówka ZSP 2017 cz.4

Studniówka ZSP 2017 cz.3

Studniówka ZSP 2017 cz.2

Studniówka ZSP 2017 cz.1

Studniówka - przygotowania

Kolędowanie w językach świata 2016

Próba poloneza

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.2/2

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.1/2

Konferencja naukowa Klasy Akademickiej SGH

Targi Pracy i Edukacji

Tydzień dobrego chleba

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.2

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.1

Dzień Edukacji Narodowej

ABC Blondy

Rozpoczęcie r.szk. 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Gościmy