Diecezjalny etap konkursu wiedzy biblijnej
Autor: dk. Piotr Zasuwik   
13.04.2014.

ImageW dniu 09.04.2014 r. odbył się w Siedlcach etap diecezjalny Ogólnopolskiego konkursu Biblijnego. Zakres materiału obejmował znajomość 1 i 2 Księgi Królewskiej oraz Ewangelię wg. św. Marka. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów, którzy zdobyli najwięcej punktów na etapie szkolnym. Byli to: Gabriela Latoch z kl. 3 tg, Paweł Jabłoński z kl. 2 tfg i Hubert Musiatowicz z kl. 2 teh.
Finał diecezjalny składał się z dwóch części. W I części pisemnej zostało wyłonionych 7 najlepszych uczniów, którzy w II części odpowiadali ustnie na pytania. Z II cz. zostało wyłonionych 3 najlepszych uczestników, którzy będą reprezentowali diecezję na finale ogólnopolskim, który odbędzie się 3-4 czerwca 2014 r. w Niepokalanowie. Wśród tej trójki znalazł się uczeń z naszej szkoły. Paweł Jabłoński z kl. 2 tfg który zajął 2 miejsce.
Pawłowi gratulujemy sukcesu i życzymy jak najlepszego wyniku w finale ogólnopolskim. Gratulujemy również Gabrysi i Hubertowi którym nie udało się wejść do finału, ale wykazali się ogromną wiedzą i zdobyli również dużą liczbę punktów.

Do etapu diecezjalnego konkursu wiedzy biblijnej uczestników przygotowywała p. Elżbieta Niewęgłowska.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »