Tenisiści z ZSP na turnieju wojewódzkim
Redaktor: Administrator   
27.11.2011.
ImageZakończyła się rywalizacja uczniów szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnym tenisie stołowym rozgrywana w ramach Licealiady.  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dnia 04 listopada 2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali uczniowie naszej szkoły: Joanna Mańko – I miejsce, Sylwia Dziewulska – II miejsce, Anna Adamelak – IV miejsce, a wśród chłopców Łukasz Bernat – I miejsce, Damian Duda – II miejsce.

Cała piątka reprezentowała ZSP na Mistrzostwach Rejonu 09 listopada 2011 w Borkach, podczas których Joanna Mańko i Łukasz Bernat wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. Jest to duże osiągnięcie, ponieważ nasza szkoła po kilkuletniej przerwie ponownie ma swoich reprezentantów na imprezie rangi wojewódzkiej.

   
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »