XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
Autor: Ewa Czerwińska   
08.10.2011.
ImageW dniach 30 września – 2 października odbył się XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski. W tym roku budowniczymi tras byli m.in. uczniowie naszej szkoły: Piotr Gołoś (3be)  i Jarosław Krajanowski (3 tg) - zaprawieni w boju rajdowicze. Znane już z wcześniejszych rajdów okolice uroczego Talczyna nie sprawiły trudności stałym bywalcom: Pawłowi Grochowskiemu(4tg) i Łukaszowi Niewęgłowskiemu (3 tg), którzy zdobyli I miejsce w marszach na orientację. Całkiem nieźle wypadli także w konkurencji rzutu jajkiem (która cieszyła się wielkim zainteresowaniem, zwłaszcza w momentach kiedy żółtko i reszta opuszczały skorupkę zostając z łapaczem w bliższym kontakcie na dłużej) osiągając wynik 15 m.

W tej jakże widowiskowej konkurencji zaznaczyła swój udział druga nasza para uczestników: Marta Wójcik (1la) i Tomasz Mazurek (1h), jednak przyjęcie jajka na głowę przez Tomka nie zostało sklasyfikowane- pomimo powszechnej radości widowni. II miejsce w marszach na orientację, co prawda „ex aequo” z grupą z I LO w Radzyniu Podlaskim, należało także do przedstawiciela naszej szkoły - Mateusza Frączka (4tfi). Dziękujemy za zwycięstwa i czekamy na kolejne.

XXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
XXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
XXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
XXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd KleebergowskiXXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski
XXXIII Pieszy Rajd Kleebergowski  
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »