|
Wycieczka uczniów z ZSP na Węgry i Słowację - X.2010 |
|
Redaktor: Administrator
|
|
07.11.2010. |
|
Wycieczka uczniów z ZSP na Węgry i Słowację - X.2010. (m.in. Bardejów, Koszyce (Słowacja), jakinie termalne w Miskolcu-Tapolcu (Węgry), Szczawnik, Krynica, Jaworzyna)
|