Wycieczka uczniów z ZSP na Węgry i Słowację - X.2010
Redaktor: Administrator   
07.11.2010.

Wycieczka uczniów z ZSP na Węgry i Słowację - X.2010. (m.in. Bardejów, Koszyce (Słowacja), jakinie termalne w Miskolcu-Tapolcu (Węgry), Szczawnik, Krynica, Jaworzyna)

   
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »