Enter Your Future - podsumowanie projektu na Gali w Lublinie
Redaktor: Administrator   
01.11.2009.

Image31 października 2009 roku w Lublinie odyło się w Lublinie uroczyste podsumowanie projektu "Enter Your Future" realizowanego prez Stowarzyszenie Studentów AIESEC. W ramach projektu przez tydzień Kate i Chunchen prowadziły zajęcia z uczniami naszej szkoły - zaś pozostali uczestnicy projektu (których mogliśmy poznać podczas Wieczoru Kultur "Unity in Diversity" zorganizowanego w naszej szkole) w innych szkołach lubelszczyzny.

Podziękowania od AIESEC 

 

Podczas uroczystej gali wręczono podziękowania za udział w projekcie "Enter Your Future" oraz zaprezentowano nowe projekty realizowane rzez AIESEC. Sponsorzy projektu - m.in.  Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Szkoła języków obcych EuroForum, Szkoła tańca Megadance ufundowali dal uczniów uczestniczących w Gali nagrody, Imagektórymi były: netbook, przenośny odtwarzacz DVD, kamera cyfrowa, bezpłatny kurs języka obcego na dowolnym poziomie oraz zniżki na kursy, jak również miesięczne kursy tańca. Dwoje uczniów z ZSP wygrało 50% zniżkę na dowolny kurs języka obcego w Szkole EuroForum oraz miesięczny kurs tańca w szkole MegaDance.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »