START

Archiwum

Polecamy

 
zspradzyn
RSIE 
iledzisiaj.pl 
Kraina Serdeczności
Powiat Radzyński 
Urząd Miasta Radzyń Podlaski 

Z kroniki szkolnej cz.17

Z kroniki szkolnej cz.16

Z kroniki szkolnej cz.15

Z kroniki szkolnej cz.14

Z kroniki szkolnej cz.13

Z kroniki szkolnej cz.12

Z kroniki szkolnej cz.11

Z kroniki szkolnej cz.10

Z kroniki szkolnej cz.9

Z kroniki szkolnej cz.8

Z kroniki szkolnej cz.7

Z kroniki szkolnej cz.6

Z kroniki szkolnej cz.5

Z kroniki szkolnej cz.4

Z kroniki szkolnej cz.3

Z kroniki szkolnej cz.2

Z kroniki szkolnej cz.1

Zawody Obronne Majdanek

1 Maja 1963

Dzień Sportu lata 70-te

Zawody Sportowe lata 70-te

Dzień Nauczyciela lata 70-te

Zawody Sportowe koniec lat 70-tych

Zawody Sportowe 1990

1 Maja lata 70-te

 
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Autor: Jacek Dębski   
25.06.2017.
ImageMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda. Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat.
W dniach 3 i 4 czerwca na lubelskiej pływalni H2O odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda i Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 – 11 lat.
Do zawodów zgłosiło się 283 zawodniczek i zawodników z 18 klubów z terenu naszego województwa. Identyczne zawody na tych samych dystansach rozgrywane są w maju i czerwcu we wszystkich województwach.  Każdy z osiąganych czasów przeliczony zostaje na punkty FINA. Oficjalny ranking zostanie opublikowany po zebraniu danych z całego kraju. W ubiegłym roku nasi pływacy z rocznika 2006 zajęli 8 miejsce w Polsce w klasyfikacji drużynowej chłopców 10 letnich.
W ciągu dwóch dni zawodnicy 10 letni startowali w czterech konkurencjach, natomiast  zawodnicy 11 i 12 letni mogli sobie wybrać cztery konkurencje spośród sześciu. O końcowym wyniku decydowało więc wszechstronne przygotowanie startujących. Na końcowy wynik punktacji zespołowej ogromny wpływ miała liczebność poszczególnych  reprezentacji, u nas ze wzg. na braki kadrowe  „punktowało” tylko  10 zawodników, w Fali Kraśnik – 27 osób, w Olimpii Lublin – 22 osoby, w Wiśle Puławy – 19 osób, w UKS 51 Lublin – 35 osób.  W kategorii drużynowej 10 latków zajęliśmy 8 miejsce, w kategorii 11 latków 6 miejsce i w kategorii 12 latków 12 miejsce. Dodatkowo każdy z roczników dzieli się na kategorię dziewcząt i chłopców. W kategorii chłopców 11 letnich zajęliśmy 1 miejsce w punktacji drużynowej w województwie lubelskim.

Szczegółowy regulamin i wyniki zawodów są dostępne na stronie megatiming.pl .
Klub MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II Radzyniu Podlaskim  reprezentowała 10 osobowa ekipa w składzie:
Urszula Gepner, Marta Miedzik, Amelia Syta, Julia Syta, Eliza Gomółka, Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Mikołaj Trykacz, Łukasz Opolski, Jakub Kałuszyński, i trener Jacek Dębski.
Zdobyliśmy 3 srebrne, 2 brązowe medale w startach indywidualnych i 2 złote medale w kategorii sztafet. Dało nam to 6 miejsce w generalnej klasyfikacji medalowej.
Wyniki indywidualne przedstawiają się następująco:

Urszula Gepner, rocznik 2007 ( 4 miejsce w klasyfikacji generalnej 10 lat dz.)
50 m st.  dowolnym – 10 miejsce
50 m st. grzbietowym – 8 miejsce
50 m st. klasycznym – 4 miejsce
100 m st. zmiennym – 5 miejsce

Amelia Syta, rocznik 2007 ( 34 miejsce w klasyfikacji generalnej 10 lat dz.)
50 m st.  dowolnym – 32 miejsce
50 m st. grzbietowym – 23 miejsce
50 m st. klasycznym – 31 miejsce

Marta Miedzik, rocznik 2007 ( 25 miejsce w klasyfikacji generalnej 10 lat dz.)
50 m st.  dowolnym – 18 miejsce
50 m st. grzbietowym – 20 miejsce
100 m st. zmiennym – 19 miejsce

Julia Syta, rocznik 2006 ( 29 miejsce w klasyfikacji generalnej 11 lat dz.)
200 m st. dowolnym – 13 miejsce
100 m st. klasycznym – 13 miejsce
100 m st. grzbietowym – 11 miejsce

Michał Danilczuk, rocznik 2006 ( 4 miejsce w klasyfikacji generalnej 11 lat chł.)
100 m st. dowolnym – 5 miejsce
200 m st. dowolnym – 4 miejsce
100 m st. klasycznym – 2 miejsce
50 m st. motylkowym – 4 miejsce

Mikołaj Trykacz  ,  rocznik 2006 ( 6 miejsce w klasyfikacji generalnej 11 lat chł.)
100 m st. dowolnym – 4 miejsce
200 m st. dowolnym – 9 miejsce
200 m st. zmiennym – 6 miejsce
50 m st. motylkowym – 3 miejsce

Łukasz Opolski, rocznik 2006  ( 5 miejsce w klasyfikacji generalnej 11 lat chł.)
100 m st. dowolnym – 8 miejsce
200 m st. dowolnym – 5 miejsce
200 m st. zmiennym – 6 miejsce
100 m st. grzbietowym – 3 miejsce

Mikołaj Maciuk,  rocznik 2006 ( 13 miejsce w klasyfikacji generalnej 11 lat chł.)
100 m st. klasycznym – 6 miejsce
100 m st. grzbietowym – 8 miejsce
200 m st. zmiennym – 10 miejsce
50 m st. motylkowym – 9 miejsce

Eliza Gomółka, rocznik 2005 ( 15 miejsce w klasyfikacji generalnej 12 lat dz.)
100 m st. klasycznym – 14 miejsce
200 m st. grzbietowym – 12 miejsce
200 m st. klasycznym – 11 miejsce
100 m st. dowolnym – 8 miejsce

Jakub Kałuszyński, rocznik 2005 ( 13 miejsce w klasyfikacji generalnej 12 lat chł.)
100 m st. klasycznym – 5 miejsce
400 m st. dowolnym – 2 miejsce
200 m st. zmiennym – 2 miejsce

Kategoria sztafety:
4 x 50 m st. dowolnym chłopców – 1 miejsce w województwie
4 x 50 m st. zmiennym chłopców – 1 miejsce w województwie
skład sztafet:
Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Mikołaj Trykacz, Łukasz Opolski
według danych nieoficjalnych nasza sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym zajęła 14 miejsce w Polsce
według danych nieoficjalnych nasza sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym zajęła 9 miejsce w Polsce
Wielkie podziękowania dla naszych sponsorów:
Starostwa  Powiatowego   w Radzyniu Podlaskim,
Urzędu Miasta Radzyń Podlaski,
B BRAUN  Aesculap – Chifa Sp. Z O.O.
Nadleśnictwa w Radzyniu Podlaskim  
Firmy WELMAX PAPER Sp. Z o.o.

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa MłodzikówMiędzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
 

 
następny artykuł »
 

Zakończenie r.szk. 2016/2017

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w ZSP cz.3/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.2/3

Dzień Otwarty w ZSP cz.1/3

Matura

Targi Pracy i Edukacji

Zakończenie r.szk. maturzystów

Dzień wiosny w ZSP

Pierwszy dzień wiosny w ZSP

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.1

Powiatowy Dzień Matematyki 2017 w ZSP cz.2

"Misie" w ZSP

Walentynki w ZSP

Studniówka ZSP 2017 cz.6

Studniówka ZSP 2017 cz.5

Studniówka ZSP 2017 cz.4

Studniówka ZSP 2017 cz.3

Studniówka ZSP 2017 cz.2

Studniówka ZSP 2017 cz.1

Studniówka - przygotowania

Kolędowanie w językach świata 2016

Próba poloneza

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.2/2

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski cz.1/2

Konferencja naukowa Klasy Akademickiej SGH

Targi Pracy i Edukacji

Tydzień dobrego chleba

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.2

Obchody Dnia Patrona Szkoły cz.1

Dzień Edukacji Narodowej

ABC Blondy

Rozpoczęcie r.szk. 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Naturalnie zdrowi

Dzień Otwarty okiem uczniów

Podpisanie umowy o współpracy z PSW w Białej Podlaskiej

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości