START arrow OKO W OKO Z R.
OKO W OKO Z R.
"Byłem przekonany, że Mikołaj istnieje naprawdę..."
Autor: Autor: Katarzyna Gnatowicz, Natalia Siwek (op.R.Sieromska)   
06.03.2010.

Czytaj całość"Byłem przekonany, że Mikołaj istnieje naprawdę" - czyli wywiad z panem Hubertem Szczepaniukiem, człowiekiem, który lubi kulturystykę i rosyjskie zegarki mechaniczne.
Jeszcze dzwonek nie zadzwoni, a on pędzi już do sali lekcyjnej z dziennikiem w ręku. Mimo wszystko złapałyśmy jakoś naszego ulubionego informatyka i wypytałyśmy o co trzeba.  Dzięki  uprzejmości tego przesympatycznego Pana wpadłyśmy na trop ciekawych informacji... Zobaczcie sami!

 

Czytaj całość
 
"...targowałam się z taksówkarzem" - wywiad z Renatą Sieromską
Autor: M.Powałka, A.Muszyńska   
17.11.2009.
Czytaj całośćPo raz kolejny nasza sprytna i przebiegła ekipa dziennikarska wzbogacona w fantastyczny wynalazek XXI wieku, dyktafon, postanowiła namierzyć kolejne „ciałko pedagogiczne”, o którym my i nasi uczniowie mogliby dowiedzieć się czegoś więcej niż suchego faktu, że jest to pracownik ZSP. Naszą „ofiarą” stała się sorka Renata Sieromska, nauczyciel języka polskiego, która wyjawiła nam wiele bardzo interesujących tajników swojego życia prywatnego i zawodowego. Przeczytajcie sami.
Czytaj całość
 
"Nieźli z was krejzole" - wywiad z ks. Leszkiem Przybyłowiczem
Autor: M. Kozieł, S. Weremczuk, M.Gajdzicki (op. R.Sieromska)   
23.05.2009.
Czytaj całośćFurkot sutanny, towarzyszący szybkiemu marszowi po szkolnych korytarzach, tajemniczość i niespożyta energia zaintrygowały nas osobą nowego, (?) bo pracującego w ZSP od września 2008 roku, księdza Leszka Przybyłowicza. Postanowiłyśmy zadać Mu kilka pytań, czego efekty prezentujemy poniżej.
Czytaj całość
 
"Fizyka jest piękną nauką..." - wywiad z Piotrem Mackiewiczem
Autor: M.Powałka, A.Muszyńska, E.Zakrzewska (op. R.Sieromska)   
10.05.2009.
Czytaj całośćPewnego uroczego środowego poranka uzbrojone w dyktafon i aparat fotograficzny, wyruszyłyśmy do sali nr 206, na umówione spotkanie z Panem Profesorem Piotrem Mackiewiczem, nauczycielem fizyki. Naszym celem było przeprowadzenie z Nim wywiadu, przybliżającego uczniom szkoły sylwetkę owego "fizykofila". Efektami tej pracy dzielimy się z Wami poniżej.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 13 z 13