START arrow BEZPIECZNA SZKOŁA
BEZPIECZNA SZKOŁA
Spotkanie z Panią Barbarą Salczyńską
Autor: M.Iwańczuk   
10.02.2015.

21 stycznia  w naszej szkole  odbyło się  spotkanie młodzieży z rzecznikiem Policji w Radzyniu Podlaskim Panią Barbarą Salczyńską. Celem spotkania było poruszenie problemów związanych z bezpiecznym  zachowaniem w szkole, w domu, na ulicy oraz zagrożeniami. Zwrócono uwagę na zasady  udzielania pierwszej pomocy i obronę konieczną.  Poruszono również temat kiboli i blokersów oraz grup podwórkowych. Tematyka poruszona podczas spotkania dotyczyła nie tylko zadań  projektu „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015”, ale również założeń, którymi  na co dzień kieruje się nasza szkoła.

Spotkanie z Panią Barbarą SalczyńskąSpotkanie z Panią Barbarą Salczyńską 

 
Każdy ma prawo żyć godnie, bez przemocy
Redaktor: Administrator   
29.12.2014.
Czytaj całośćGaleria prac wykonanych przez uczniów w ramach zajęć warsztatowych wychowania do życia w rodzinie „Każdy ma prawo żyć godnie, bez przemocy”, które zorganizowała i przeprowadziła w klasach 3ls, 2tbm, 1tg, 1gb i 3teh p. Magdalena Iwańczuk nauczyciel wdż i szkolny koordynator konkursu „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015” oraz prac wykonanych podczas lekcji wychowawczej, przeprowadzonej przez p. Anetę Kondraciuk w kl.3TFG.
Czytaj całość
 
Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015
Redaktor: Administrator   
29.12.2014.
Czytaj całośćNa korytarzach naszej szkoły pojawiły się liczne gazetki związane z tematyką poruszaną podczas realizacji zadań projektu „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015”. Możecie obejrzeć i wczytać się w treści, które wraz z uczniami przygotowały: p. Aneta Kondraciuk, p. Ewa Osipiuk i p. Magdalena Iwańczuk.
Czytaj całość
 
Konkurs Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015
Autor: M.Iwańczuk   
28.12.2014.

Czytaj całość17 grudnia 2014 r został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-literacki pt.: „Co powinno się zmienić w twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi”. Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji zadań konkursu „Bezpieczna szkoła-Bezpieczny uczeń 2015” przez p. Dorotę Krasucką i p. Joannę Wójcik-Demianiuk. Nagrody zwycięzcom i pozostałym uczestnikom wręczył z-ca dyrektora p. Piotr Mackiewicz.

Laureaci konkursu:
I miejsce Katarzyna Siwiak kl. 4tg
II miejsce Kinga Krajanowska kl. 1tf
III miejsce Bartłomiej Goławski kl. 2 te i Waldemar Książek kl. 2te

Czytaj całość
 
Konkurs plastyczno-literacki
Autor: Magdalena Iwańczuk   
02.11.2014.
Czytaj całośćDrodzy uczniowie!
Dzielnie walczymy o tytuł: Bezpieczna szkoła!
W listopadzie proponujemy Wam wzięcie udziału w konkursie plastyczno-literackim „Co powinno się zmienić  w Twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi” (nauczyciel-uczeń, dziecko-rodzina, koledzy w miejscu zamieszkania, osiedlu, miejscowości).  Przeczytajcie uważnie regulamin konkursu, a wszelkie pytania kierujcie do Pani Joanny Wójcik-Demianiuk i Pani Doroty Krasuckiej - organizatorek konkursu.
Nagrody w tym konkursie – to nie tylko nasze uśmiechy do Was!
Czytaj całość