START arrow SPORT
SPORT
Czwarty Turniej Judo
Redaktor: Administrator   
29.05.2013.

2 czerwca 2013 (niedziela) w Hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół POnadgimnazjalnych im. Jana Pawła II odbędzie się Czwarty Tuniej Judo. Oganizatorem jest Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Technik-Orion". Honorowy patronat Objął Wiceminister Edukacji Narodowej - Tadeusz Sławecki, Marszałek Województwa Lubelskiego - Krzysztof Hetman oaz Starosta Radzyński - Lucjan Kotwica. Zapraszamy.

Image 

 
I Wiosenne Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców
Redaktor: Administrator   
27.05.2013.
Czytaj całośćRegulamin zawodów pływackich

I  WIOSENNE MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W KATEGORIACH WIEKOWYCH 2003 - 2006
Radzyń Podlaski 08.06.2013 r.
I. Organizator zawodów
• MULKS „Technik-Orion” przy ZSP w Radzyniu Podlaskim
• Współorganizator MOSiR w Radzyniu Podlaskim

II. Termin i miejsce zawodów:
• Zawody odbędą się 08 czerwca 2013 roku na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15A.  Rozgrzewka rozpocznie się o godzinie 8.45,a zawody o godzinie 9.00.

III. Cel zawodów
• Popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży środowiska lokalnego jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój.

IV. Uczestnictwo
Zawody będą odbywały się w kategoriach:
1. 2006 rok dziewcząt i chłopców,
2. 2005 rok dziewcząt i chłopców
3. 2004 rok dziewcząt i chłopców
4. 2003 rok dziewcząt i chłopców
Każdy z uczestników ma prawo do startu w dwóch konkurencjach. W zawodach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych. Nagrody będą przyznawane za każdy dystans osobno. Start z pasem lub z deską pływacką = start PK. Obecność rodziców lub opiekunów na zawodach jest obligatoryjna.
Czytaj całość
 
Dobry początek sezonu RSC Taekwon-do
Redaktor: Administrator   
01.04.2013.
Czytaj całośćW dniach 15-17 marzec 2013 w Kłobucku odbył się Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców. Były to eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów oraz turniej kwalifikacyjny do majowych Mistrzostw Europy w Szwecji. W zawodach wystartowało ponad 220 zawodników z 40 klubów. Udział w tej imprezie odnotowały zawodniczki z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do, Natalia Olszak oraz Katarzyna Ciężka, które godnie reprezentowały miasto jak i cały powiat radzyński. Natalia Olszak w silnie obsadzonej konkurencji układów formalnych I dan zdobyła srebrny medal oraz wywalczyła miejsce 5-8 w walkach do 68kg. Katarzyna Ciężka wyskakała 5 miejsce w technikach specjalnych oraz po bardzo trudnych pojedynkach w walkach, ulegając jedynie obecnej Mistrzyni Świata, wywalczyła w pięknym stylu brązowy medal w kategorii do 56kg. Radzyński klub uplasował się na 13 miejscu w klasyfikacji generalnej.
Czytaj całość
 
Marek Kulik wicemistrzem województwa lubelskiego!
Redaktor: Administrator   
17.03.2013.

Czytaj całośćMocnym akcentem kończą sportowy sezon tenisiści. W ubiegły czwartek, podczas eliminacji powiatowych rozgrywanych w Woli Osowińskiej w indywidualnym tenisie stołowym, trzech uczniów wywalczyło udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS ( Łukasz Bernat kl. 2 lcg, Marek Kulik 1 s, Łukasz Maksymiuk 1 ts ). W sobotę 09-03-2013 odbył się Finał Wojewódzki LZS. Reprezentanci naszej szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony. Wicemistrzem województwa został Marek Kulik,  a piąte miejsce zajął Łukasz Bernat. Były to ostatnie zawody tej rangi w obecnym sezonie.

Marek Kulik 

Czytaj całość
 
ZSP - LO 1:1
Redaktor: Administrator   
17.03.2013.

Czytaj całość5 marca 2013 rozegrany został powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Na parkiecie spotkały się drużyny ZSP Radzyń Podlaski i ILO w Radzyniu Podlaskim. W meczu chłopców gospodarze okazali się nadzwyczaj gościnni i przegrali swój mecz 11:21. Natomiast w meczu dziewcząt pierwsza połowa też nie wróżyła nic dobrego. Drużyna z ZSP przegrywała 1:5 i nic nie zapowiadało, że będzie lepiej. I wtedy Ola Stefaniak opuściła bramkę i przeszła do gry w ataku, gdzie razem z Karoliną Bednarczyk doprowadziły do wyniku 11:8 (druga połowa 10:3 dla ZSP). Bramki ZSP dzielnie broniła Sylwia Janczura.

ZSP Radzyń PodlaskiZSP Radzyń Podlaski 

Czytaj całość
 
ZSP Mistrzem Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym.
Autor: Marek Frączek   
26.01.2013.

Czytaj całośćW Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie odbył się turniej finałowy rejonu bialskopodlaskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Nasza szkoła reprezentowana była przez: Joannę Mańko (IV tfh) i Sylwię Dziewulską (IV tg), Łukasza Bernata (II lcg), Marka Kulika (I s) i Łukasza Maksymiuka (I ts). Wygrywając Mistrzostwa Powiatu drużyny z ZSP zapewniły sobie awans do tego turnieju, pokonując rywali z wszystkich szkół powiatu radzyńskiego.  Zawody rozgrywane były zgodnie z przepisami PZTS, systemem pucharowym do 2 przegranych. W rywalizacji uczestniczyło po 10 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców (drużyny mistrzów i wicemistrzów 5 powiatów rejonu bialskopodlaskiego).Rewelacyjnie spisała się drużyna męska, pokonując między innymi ubiegłorocznych mistrzów – drużynę z ZS w Adamowie oraz ubiegłorocznych wicemistrzów z I LO w Łukowie. Mecze były zacięte o czym może świadczyć prawie sześciogodzinny czas przebiegu turnieju. Niewątpliwie najbardziej do tego sukcesu przyczynił się Łukasz Bernat, który wygrał wszystkie singlowe spotkania.

ZSP Mistrzem Rejonu w Drużynowym Tenisie StołowymZSP Mistrzem Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym 

Czytaj całość
 
I Młodzieżowe Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców
Redaktor: Administrator   
16.11.2012.

Czytaj całośćWe wtorek 13.11.2012 r  na  pływalni MOSiR AQUA – MIŚ w Radzyniu Podlaskimodbyły się I MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Organizatorami  zawodów byli: MULKS „ Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu  Podlaskim i  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim. Łącznie  w zawodach wzięło udział ponad trzydzieści zawodniczek i zawodników.
W konkurencjach chłopców zawody zdominowało trzech zawodników. Bezkonkurencyjny w stylu dowolnym był Jakub Pieńko, Piotr  Rolak w stylu grzbietowym i Adrian Paszkowski w stylu klasycznym. Wymienieni faworyci i liczna grupa startujących w zawodach uczniów od kilku tygodni systematycznie uczestniczy w zajęciach sekcji pływackiej działającej w  MULKS „ Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu  Podlaskim.

I Młodzieżowe Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców 

Czytaj całość
 
Sukces tenisistów z ZSP
Redaktor: Administrator   
12.11.2012.

Czytaj całośćDnia 07 listopada 2012 tenisiści z naszej szkoły uczestniczyli w finale rejonowym w tenisie stołowymw Parczewie. ZSP reprezentowali: Łukasz Bernat z klasy 2 lcg i Marek Kulik z klasy 1 gh. Obydwaj mają powód do zadowolenia. Wywalczyli po raz pierwszy od kilku lat dla naszej szkoły I miejsce w rejonie bialskopodlaskim. Ponadto Łukasz uzyskał awans do finału wojewódzkiej Licealiady , która odbędzie się 15-11-2012 w Hrubieszowie.

Łukasz Bernat  

Czytaj całość
 
Tenis stołowy - ZSP nie do pokonania
Autor: M.Frączek   
04.11.2012.
Czytaj całośćUbiegły tydzień w naszej szkole upłynął pod sportowym znakiem tenisa stołowego. W poniedziałek 29 października w naszej hali widowiskowo - sportowej zebrali się pasjonaci tenisa  stołowego,  którzy  rywalizowali  o miano  „Mistrza Szkoły”  w  kategorii dziewcząt i chłopców. Cieszy fakt dobrej frekwencji i poziomu gry uczniów klas pierwszych. Jednak bezkonkurencyjni okazali się ubiegłoroczni Mistrzowie Szkoły (uczestnicy finału wojewódzkiej Licealiady w Hrubieszowie 2011)  Joanna Mańko kl. IV tfh i Łukasz Bernat kl. II lcg Miejsca drugie zajęli Sylwia Dziewulska IV tg i Marek Kulik I gh, miejsca trzecie Anna Adamelak kl. IV tfh i Maksymiuk Łukasz I ts, miejsca czwarte Izabela Kornacka III lcg i Damian Kot I be. Dwa dni później uczniowie rywalizowali o miano Mistrza Powiatu w ramach Licealiady. Reprezentanci naszej szkoły zdeklasowali rywali z pozostałych szkół powiatu radzyńskiego wywalczając pięć z sześciu miejsc premiowanych awansem do Mistrzostw Rejonu bialskopodlaskiego, które odbędą się w najbliższą środę w Parczewie.
Czytaj całość
 
Radzynianin w kadrze narodowej kadetów w siatkówce
Redaktor: Administrator   
02.11.2012.
Czytaj całośćMateusz Paszkowski zawodnik sekcji siatkówki klubu MULKS „Technik – Orion” działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim po zakończonym 22 Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich Spała 2012, w którym uczestniczył jako reprezentant województwa lubelskiego otrzymał powołanie do szerokiej kadry Polski kadetów (do lat 16). Na zajęcia z piłki siatkowej trafił pięć lat temu kiedy po oddaniu do użytku hali sportowej, z inicjatywy dyrektora szkoły Zdzisława Janusa tworzona była sekcja dla chłopców z klas czwartych szkoły podstawowej.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 99 - 112 z 214