START arrow SPORT
SPORT
"Od młodzika do olimpijczyka"
Autor: J.Dębski   
25.10.2015.
Czytaj całość17. 10. 2015 r. czwórka młodych utalentowanych pływaków z MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnajalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wzięła udział w I eliminacjach ogólnopolskich zawodów pływackich 2015/2016 „OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA” roczniki 2006 i 2007 organizowanych w Warszawie przez AZS ŚRODOWISKO WARSZAWA.
Od kilku lat jest to jedna z najsilniej obsadzonych przez kluby z całej Polski imprez dla dzieci ze szkół podstawowych. Do I eliminacji zgłosiło się 151 zawodniczek i 161 zawodników z 42 klubów w rocznikach 2006 i 2007. Nasz klub reprezentowali.: Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Mikołaj Trykacz i Łukasz Opolski. Podopieczni trenera Jacka Dębskiego osiągnęli bardzo dobre wyniki – ustanawiając szereg   rekordów życiowych.
Czytaj całość
 
Cztery medale pływaków z MULKS "Technik - Orion"
Autor: MULKS Technik ORION   
04.10.2015.

Czytaj całośćCztery medale pływaków z MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.
Dnia 27.09.2015 roku w Krasnymstawie odbyła się IV runda zawodów pływackich w ramach Pływackiej Ligi „Szuwarek”.  W zawodach uczestniczyło 16 klubów z terenu woj. lubelskiego, łącznie 151 zawodniczek i zawodników z roczników  2001 - 2009.  Zmagania klubowe z sukcesami na tak wysokim poziomie w prestiżowej imprezie - kolejnej edycji „Szuwarka” wymagają od trenerów i zawodników ciągłej, intensywnej pracy i najlepiej odzwierciedlają poziom sportowy zawodników.
Starty w tak dobrze obsadzonych zawodach pokazują w jakim miejscu współzawodnictwa znajduje się zawodnik, klub, czy sprawdzają się metody szkoleniowe trenerów. Sukcesy naszych zawodników, podopiecznych trenerów pływania: Natalii Borysiuk i Jacka Dębskiego nie są przypadkowe. Jest to efekt systematycznej, kilkuletniej ciężkiej pracy zawodników i trenerów. Dobitnie świadczą o tym wyniki naszych zawodników.

Cztery medale pływaków z MULKS 

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Powiatu w pływaniu
Redaktor: Administrator   
12.06.2015.
Czytaj całośćV  WIOSENNE MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W KATEGORIACH WIEKOWYCH 2002 - 2007
Radzyń Podlaski 20.06.2015 r.

I. Organizator zawodów:
MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

II. Termin i miejsce zawodów:
Zawody odbędą się 20 czerwca 2015 roku na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim ul. Sikorskiego 15A.  Rozgrzewka rozpocznie się o godzinie 8.30, a zawody o godzinie 9.00.
III. Cel zawodów
Popularyzacja pływania wśród dzieci środowiska lokalnego jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój.
Czytaj całość
 
Od Młodzika do Olimpijczyka
Autor: J.Dębski   
30.05.2015.
Czytaj całośćDnia 16 maja 2015 roku pięcioosobowa grupa – zawodników sekcji pływackiej MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim: Eliza Gomółka, Michał Danilczuk, Łukasz Opolski, Mikołaj Maciuk, Jakub Kałuszyński prowadzona przez trenera pływania Jacka Dębskiego po raz pierwszy w historii klubu wzięła udział w zawodach o randze ogólnopolskiej. Miejscem rozgrywania zawodów był 50 metrowy basen olimpijski Warszawianki w Warszawie.
Zawody noszą nazwę „Od Młodzika do Olimpijczyka”. Jest to cykl ogólnopolskich zawodów pływackich zapoczątkowany w grudniu 2011 roku przez AZS Środowisko Warszawa.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo
Autor: W.Podsiadły   
27.05.2015.
Czytaj całośćMiędzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo 25.10.2014
17 maja 2015 r. w Lublinie odbyły się Otwarte (Międzynarodowe) Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo młodzików i dzieci. Na starcie stanęła również 12 radzyńskich judoków, którzy rywalizowali z  ponad 250 zawodnikami klubów z  województwa lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz klubów zagranicznych  m.in. z Ukrainy i  Białorusi.
W tym gronie bardzo dobrze wypadli zawodnicy naszego klubu, których wystartowało 12. Na uznanie  szczególnie zasłużyli  zdobywcy pierwszych miejsc: siostry Anita i Daria Hołownia oraz Franek Gepner. Drugie miejsca wywalczyli Andrzej Kowalik, Zuzia Krupa i debiutantka Martyna Muniowska. Na najniższym stopniu podium stanął również Piotr Podsiadły. A wśród dzieci starszych Michał Hawryluk. W zawodach debiutowali również Igor Terlikowski, Michał Obrębski oraz Korniluk Oliwia, która zajęła drugie miejsce. Wszyscy medaliści zasłużyli na uznanie, ale szczególnie efektownie i dzielnie walczyła Daria Hołownia. Ponieważ w jej wadze 33 kg wyjątkowo nie było rywalek została zgłoszona do wyższej kat. wagowej - 36 kg  gdzie czekały na nią już 3 przeciwniczki. Daria nie tyko pokonała wszystkie rywalki, ale zrobiła to w świetnym stylu po efektownych rzutach.
Czytaj całość
 
III runda Ligi Pływackiej Szuwarek
Autor: N.Borysiuk   
24.05.2015.
Czytaj całość26 kwietnia zawodnicy MULKS „Technik-Orion” przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wzięli udział w III rundzie Ligi Pływackiej Szuwarek
w Krasnymstawie. W zawodach wzięli udział: Melchior Julia, Katarzyna Spozowska, Kojtych Julia, Kościuczyk Agata, Igor Melchior, Musiatowicz Rafał, Szczepaniuk Jakub, Kostrzewa Bartosz, Mazurek Jakub, Opolski Łukasz i Kałuszyński Jakub trenowani przez trenerów Natalię Borysiuk i Jacka Dębskiego.
Podczas każdej kolejnej rundy Ligi Pływackiej nasi zawodnicy mieli okazję do startów po raz pierwszy w nowych i trudniejszych konkurencjach, które wymagają od pływaków wszechstronnego wykorzystania swoich umiejętności.
Czytaj całość
 
Rekordowy Szuwarek
Autor: Natalia Borysiuk   
29.03.2015.
Czytaj całość22 marca 2015 r. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie odbyła się II runda Krasnostawskiej Ligi Pływackiej „Szuwarek”. W zawodach wystąpiła rekordowa liczba zawodników – 285 reprezentujących 17 klubów z województwa lubelskiego. W zawodach uczestniczyło 15 zawodników w MULKS „Technik-Orion” przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim szkolonych przez trenerów: Natalię Borysiuk: Melchior Igor, Gomółka Eliza, Spozowska Katarzyna, Kościuczyk Agata, Duszak Julia. i Jacka Dębskiego: Danilczuk Michał, Trykacz Mikołaj, Opolski Łukasz, Maciuk Mikołaj, Kałuszyński Jakub, Kostrzewa Bartosz, Musiatowicz Rafał, Trykacz Bartosz, Różycki Jakub, Świć Karol. Dla wielu z nich był to pierwszy start w nowo poznanych konkurencjach  (styl motylkowy). Słowa uznania kierujemy do licznej rzeszy rodziców  za zapał, gorący doping i wsparcie psychiczne podczas zawodów.
Czytaj całość
 
Udana inauguracja sezonu 2015 Sekcji Pływackiej
Autor: Jacek Dębski   
08.03.2015.
Czytaj całośćUdana inauguracja sezonu 2015 Sekcji Pływackiej MULKS „Technik – Orion” przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
W dniu 28.02.2015 roku już po raz kolejny ruszyła Krasnostawska Liga Pływacka „Szuwarek”. Jest to cykl sześciu zawodów na których zawodnicy w swojej kategorii wiekowej startują na przestrzeni roku na różnych dystansach, różnymi stylami pływackimi. Są to zawody uwzględnione w Kalendarzu  Lubelskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Dzięki temu wyniki są rejestrowane i uwzględniane w systematycznie prowadzonym rankingu klubów. Jest to jeden z warunków koniecznych do spełnienia by otrzymać licencję klubową, o którą ubiega się nasz klub.  W zawodach wzięło udział 270 zawodniczek i zawodników z 14 klubów.
Czytaj całość
 
Zajęcia Sekcji Pływania
Autor: Jacek Dębski   
30.01.2015.

MULKS  „Technik – Orion”. Zajęcia Sekcji Pływania. FERIE 2015

Chłopcy (trener Jacek Dębski)

02 LUTEGO ( poniedziałek ) 2015 r.
III GRUPA ;  09.00. – 09.45.
I GRUPA;  10.00. – 10.45.

05 LUTEGO ( czwartek ) 2015 r.
II GRUPA ;  09.00. – 09.45.
I GRUPA;  10.00. – 10.45.

06 LUTEGO ( piątek)  2015 r.
II GRUPA ; 12.00. – 12.45.
I GRUPA;  13.00. -  13.45.

 

Grupa p. Natalii Borysiuk podczas ferii nie ma zajęć. 

 
ZSP Mistrzem Powiatu w piłce nożnej
Autor: E.Koperwas   
29.01.2015.

Czytaj całośćDnia 23.01.2015 r. w Hali widowiskowo – Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej.
Zawody uroczyście otworzył wicedyrektor Piotr Mackiewicz. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół z powiatu radzyńskiego: ZSR w Woli Ossowińskiej, ZSS w Komarówce, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz uczniowie naszej szkoły.
Nasza drużyna zwyciężyła bezapelacyjnie i zakwalifikowała się do Turnieju Rejonowego, który odbędzie się w Łukowie. Zawody zostały przeygotowane przez p. Edmunda Koperwasa oraz p. Damiana Panka. Wspaniałym przerywnikiem w zawodach był występ cheerleaderek przygotowanych przez p. Martę Frączek.

Image 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 70 z 214