START arrow SPORT
SPORT
Historyczne zwycięstwo radzyńskich pływaków
Autor: Technik - ORION   
11.12.2016.
Czytaj całośćHistoryczne zwycięstwo radzyńskich pływaków na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 10 i 11- Latków.
Michał Danilczuk pierwszym Mistrzem Województwa w Pływaniu.
W dniu 12.11.2016 r na 25 metrowej pływalni H2O w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu dzieci 10 i 11 lat. W zawodach wzięło udział 205 zawodników z 20 klubów naszego województwa. MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowała 10 osobowa ekipa w składzie: Julia Syta ,Martyna Muniowska, Eliza Gomółka, Natalia Niewęgłowska, Michał Danilczuk, Łukasz Opolski, Mikołaj Trykacz, Mikołaj Maciuk, Jakub Kałuszyński, Kacper Dokudowiec.
Nasi pływacy zdobyli na mistrzostwach 3 medale: 1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy, natomiast jako drużyna zajęliśmy bardzo dobre 8 miejsce zdobywając 3391 punkty. Mistrzem województwa został Michał Danilczuk, który zajął 1 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym. Michał został również wicemistrzem województwa zajmując 2 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. Rewelacyjnie zaprezentował się także Łukasz Opolski który zajął 3 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym i 4 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wysoko uplasował się Mikołaj Trykacz zajmując 4 miejsce na dystansie 50 m st. motylkowym i 6 miejsce na dystansie 50 m st. dowolnym. Do udanych może zaliczyć start Mikołaj Maciuk, który zajął 5 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym i 6 miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym. W konkurencji 11-latków Jakub Kałuszyński zajął dobre 7 miejsce na dystansie 50 m st. motylkowym i 6 miejsce stylem klasycznym na dystansie 100 m, 18 miejsce zajął Kacper Dokudowiec na dystansie 100m stylem dowolnym. Jakub i Kacper mieli utrudnione zadanie gdyż konkurowali z obecnym Mistrzem Polski Wojciechem Sławackim z Wodnika Krasnystaw.
Czytaj całość
 
O Laur Lubelskiego Koziołka
Autor: J.Opolski   
22.11.2016.
Czytaj całośćDnia  29.10.2016 r.  na pływalni Aqua Lublin odbyła się V Runda zawodów „O Laur Lubelskiego Koziołka”. Po raz pierwszy w tej edycji zawodów rywalizowano na  50-cio metrowej pływalni, stąd tak olbrzymie zainteresowanie zawodami. Wystartowało w nich 422 zawodników reprezentujących 26 klubów, głównie z Lubelszczyzny, ale także z Warszawy, Siedlec, Gdańska, Leska, Połańca oraz dwa kluby z Ukrainy. W zawodach tych wystąpiło 15 młodych zawodników MULKS "Technik-Orion" przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim , podopiecznych trenera Jacka Dębskiego.
Czytaj całość
 
"Od młodzika do olimpijczyka"
Autor: A.Trykacz   
13.11.2016.
Czytaj całośćW dniu 22.10.2016 odbyły się pierwsze w sezonie 2016/2017 eliminacje ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci w ramach programu "Od młodzika do olimpijczyka". Cykl zawodów pływackich zapoczątkowany został w grudniu 2011 roku przez AZS Środowisko Warszawa. W roku szkolnym 2016/2017 w zawodach mogą startować dzieci i młodzież z roczników 2003-2008. Zmagania odbywają się w Warszawie na pływalniach 25 i 50-metrowych w dwóch blokach (lata 2006, 2007 i 2008 oraz 2003, 2004 i 2005). W bieżącym roku szkolnym planowane są trzy edycje na krótkim basenie i dwie na długim oraz Wielki Finał na basenie 50 m. Zawody rozgrywane są na pływalni olimpijskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Czytaj całość
 
KLP "Szuwarek"
Autor: A.Trykacz   
05.11.2016.
Czytaj całośćZa nami przedostatnia runda KLP "Szuwarek", imprezy organizowanej przez Uczniowski Klub Sportowy „Wodnik Krasnystaw”oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. Zawody odbyły się w niedzielę 16 października na basenie MOSIR Krasnystaw. Na starcie stanęło 179 zawodników z 13 klubów. Klub Technik-Orion Radzyń Podlaski przy ZSP im. Jana Pawła II reprezentowało 20 zawodników i zawodniczek. Miejsca punktowane(I-VI)w klasyfikacji generalnej ligi pływckiej "Szuwarek" zajęli:
Czytaj całość
 
Tenisistki z ZSP mistrzyniami powiatu!
Autor: M.Frączek   
02.11.2016.
Czytaj całośćW ubiegłą środę w hali widowiskowo sportowej ZSP w Radzyniu Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły. W kategorii dziewcząt wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice ZSP ( Wiktoria Najdyhor, Katarzyna Ładna, Wiktoria Koźlińska ), natomiast w kategorii chłopców trzecie miejsce wywalczył Dawid Wójcik. Uczestnikom turnieju dopingowali dyrektorzy szkoły: Pani Grażyna Dzida i Pan Piotr Mackiewicz.
Czytaj całość
 
IV Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa
Autor: J.Dębski   
30.10.2016.
Czytaj całośćW ubiegłą sobotę na pływalni MOSiR Lubartów odbyły się Zawody Pływackie "IV Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartowa". W imprezie sportowej wzięło udział 132 zawodników i zawodniczek z klubów UKS AQUA Ryki, MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski, ULKS Mazowsze Miętne, OLIMPIA Lublin, MEDUZA Poniatowa, ORKA Lubartów, SKALAR Lubartów oraz szkół miasta Lubartowa i okolic. Klub Technik-Orion Radzyń Podlaski przy ZSP im. Jana Pawła II reprezentowało 7 zawodników i zawodniczek: Urszula Gepner, Milena Ilach, Agata Kościuczyk, Agata Szczuchniak, Łukasz Opolski, Karol Świć, Rafał Musiatowicz.
Czytaj całość
 
Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego
Autor: J.Dębski   
30.10.2016.
Czytaj całośćW dniu 01.10.2016r. w Sandomierzu odbył się Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego. Były to pierwsze zawody, które zorganizował klub Foka Sandomierz oraz Urząd Miasta Sandomierz ku pamięci założyciela i pierwszego prezesa klubu Foka Sandomierz – Grzegorza Kuczyńskiego.
Do startu w zawodach zostało zgłoszonych 209 zawodników z 26 klubów, którzy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych z podziałem na kategorie wiekowe: rocznik 2003 i starsi (grupa zawodników Foka Masters), rocznik 2004, rocznik 2005, rocznik 2006, rocznik 2007 i młodsi. Nasz klub MULKS „Technik- Orion” przy ZSP w Radzyniu Podlaskim reprezentowali zawodnicy  z rocznika 2005 i 2006 startujący  w konkurencjach indywidualnych. Były to bardzo udane zawody dla naszych młodych pływaków, którzy wywalczyli 5 medali na 6 startów (1 złoty, 3 srebrne, 1 brązowy). Do zawodów naszą grupę przygotował trener Jacek Dębski.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym
Autor: M.Frączek   
22.10.2016.
Czytaj całośćŚroda 19 października 2016 roku w naszej szkole upłynęła pod sportowym znakiem tenisa stołowego. W hali widowiskowo - sportowej zebrali się sympatycy tenisa stołowego, którzy  rywalizowali  o miano „Mistrza Szkoły”   w  kategorii  dziewcząt i  chłopców. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym do dwóch przegranych. Wśród dziewcząt nie znalazła sobie równych Katarzyna Ładna  z klasy 1 la, pokonując w finale Wiktorię Najdyhor z klasy 1 ls. Na trzecim miejscu uplasowała się Paulina Maliszewska  z klasy 3 tbm, a Wiktoria Koźlińska z klasy 2 gh zajęła czwarte miejsce. W rywalizacji męskiej zwyciężył Dawid Wójcik z klasy 3 tbm pokonując w finale Szymona Tchórzewskiego z klasy 3 bb. Na trzecim miejscu uplasował Konrad Kowalik z klasy 1 ti, a czwarte miejsce przypadło koledze z klasy Marcinowi Wiszniewskiemu. Mistrzostwa Szkoły były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w przyszłym tygodniu w naszej szkole. Na zakończenie Dyrektor Szkoły - Pani dr Grażyna Dzida wręczyła nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników.
Czytaj całość
 
Liga Pływacka "Szuwarek"
Autor: J.Dębski   
22.10.2016.
Czytaj całośćDzień po zawodach pływackich w Lublinie zawodnicy Technik-Orion Radzyń Podlaski wystartowali w IV rundzie Ligi Pływackiej "Szuwarek". W niedziele 25 września pływalnia w Krasnymstawie gościła 160 zawodników z 12 klubów w tym 13 pływaków z Radzynia Podlaskiego. W zawodach udział wzięli: Urszula Gepner, Marta Miedzik, Michał Danilczuk, Mikołaj MAciuk, Łukasz Opolski, Mikołaj Trykacz, Natalia Danilczuk, Eliza Gomółka, Milena Ilach, Jakub Kałuszyński, Karol Świć, Jakub Różycki, Rafał Musiatowicz.
Bardzo dobry występ zaliczyli chłopcy z rocznika 2006 zajmując miejsca na podium oraz miejsca punktowane liczące się w klasyfikacji końcowej. W kategorii chłopców 10 lat na dystansie 50 m stylem klasycznym I miejsce zajął Michał Danilczuk, III miejsce Mikołaj Maciuk, IV Mikołaj Trykacz, VI miejsce Łukasz Opolski. W konkurencji 100 m stylem dowolnym w tym samym roczniku II miejsce zajął Michał Danilczuk, III miejsce Łukasz Opolski, V miejsce Mikołaj Trykacz.
Czytaj całość
 
Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka
Autor: J.Dębski   
22.10.2016.
Czytaj całość24 września zawodnicy Technik-Orion Radzyń Podlaski wystartowali w pierwszych po wakacyjnej przerwie zawodach pływackich. Zmagania sportowe odbyły się w ramach IV rundy Zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka na pływalni H2O w Lublinie. W imprezie wzięło udział 301 zawodników i zawodniczek z 21 klubów, którzy wystartowali w 7 kategoriach wiekowych w 25 konkurencjach. MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski na zawodach w Lublinie reprezentowało 17 zawodników: Julia Syta, Martyna Muniowska, Michał Danilczuk, Mikołaj Maciuk, Mikołaj Trykacz, Urszula Gepner, Eliza Gomółka, Natalia Niewęgłowska, Milena Ilach, Jakub Kałuszyński, Kacper Dokudowiec, Agata Szczuchniak, Natalia Danilczuk, Agata Kościuczyk, Jakub Różycki, Karol Świć, Rafał Musiatowicz.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 28 z 214