START arrow SPORT
SPORT
Zakończenie sezonu Wojewódzkiej Ligi Dzieci - Dziewcząt w piłce ręcznej
Redaktor: Administrator   
16.06.2011.

Czytaj całośćDobiegł końca trzeci udany sezon  w Lidze Wojewódzkiej Dzieci – Dziewcząt w piłce ręcznej z udziałem zawodniczek MULKS Technik – Orion przy Zespole Szkół Ponadgimnzjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.
Skład drużyny:
1.    Kurowska Iga Magdalena  - kapitan drużyny
2.    Michalska Maria Katarzyna   
3.    Jurkowska Karolina  
4.    Gomółka Dominika
5.    Golonka Weronika
6.    Zając Aleksandra
7.    Stefaniak Wioleta
8.    Malmon Urszula  - bramkarka
9.    Rogalska Kinga Maria
10.    Jurkowska Weronika

Wojewódzka Liga Dzieci - Dziewcząt - piłka ręczna 

Czytaj całość
 
II Międzywojewódzki Turniej Judo o Puchar Starosty Radzyńskiego
Autor: W.Podsiadły   
12.06.2011.

Czytaj całość5 czerwca 2011 r. Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Technik - Orion" zorganizował  "II Międzywojewódzki Turniej Judo o
Puchar Starosty Radzyńskiego". Patronat nad turniejem objęli: Tadeusz Sławecki- Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży; Krzysztof Hetman - Marszałek Województwa Lubelskiego; Lucjan Kotwica - Starosta Radzyński.
Do walki stanęło ponad 120 zawodników z 11 klubów. Z MULKS "Technik - Orion" startowało ponad 30 zawodników.

II Turniej JUDO o Puchar Starosty Radzyńskiego 

Czytaj całość
 
Zawody sportowo - obronne "Sprawni jak żołnierze 2011"
Autor: Katarzyna Magier   
06.06.2011.
Czytaj całośćW dniu 18 kwietnia uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach rejonowych (rejon Północ) zawodów sportowo – obronnych. Do udziału w zawodach zgłosiło się 10 drużyn chłopców i dziewcząt. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach: test sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, terenoznawstwo. Na każdym w/w zadaniu ucznioiwe walczyli do samego końca. Do ostatniej konkurencji nie wiadomo było kto będzie zwycięzcą. Tylko trzy drużyny dziewcząt i chłopców mogło awansować do finału województwa. I udało się. Zarówno dziewczęta w składzie: Emilia Rybak, Monika Gruchoła, Dominkia Gajda, jak i chłopcy: Paweł Grochowski, Jarosław Krajanowski, Łukasz Niewęgłowski zajęli pierwsze miejsca. I tak do Mistrzostw Województwa awansowały następujące szkoły:

Kategoria dziewcząt:
1.    Zespół Szkół Ponadginazjalnych w  Radzyniu Podlaskim
2.    Zespół Szkół Nr 3 w Puławach
3.    Zespół Szkół Ogólnokształcacych w Dęblinie

Kategoria chłopców:
1.    Zespół Szkół Ponadginazjalnych w  Radzyniu Podlaskim
2.    Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie
3.    Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim
Czytaj całość
 
III m-ce judoków "Technik-ORION"
Autor: W.Podsiadły   
02.06.2011.
Czytaj całośćW dniu 29.05.2011 r. odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA O PUCHAR WÓJTA GMINY LATOWICZ W JUDO, w których startowało 8 zawodników z MULKS „Technik – Orion” przy ZSP Radzyń Podlaski. W imprezie brało udział 11 klubów z terenu Mazowsza, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego. Chociaż „Technik – Orion” wystartował w bardzo przerzedzonym składzie dzięki bardzo dobrej postawie zajął w punktacji drużynowej 3 miejsce. Wśród naszych reprezentantów najlepiej zaprezentowała się Alicja Szewczyk, która zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju.
Czytaj całość
 
Pierwszy Turniej Siatkarskich Dwójek Chłopców
Redaktor: Administrator   
24.03.2011.
Czytaj całośćDnia 21 marca 2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawla II w Radzyniu Podlaskim zorganizowany został Pierwszy Turniej Siatkarskich Dwójek Chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się blisko 50 par, które rozegrały mecze eliminacyjne w 6 grupach. Z każdej grupy do dalszej rywalizacji przechodziły dwie drużyny, którym przeciwnik był wyłaniany w drodze losowania. Finałowa trójka rozegrała już mecz każy z każdym. Turniej zorganizowany został przez Zbigniewa Zaniewicza, zaś w jego sprawnym przeprowadzeniu pomagali Katarzyna Magier i Edmund Koperwas. Najlepszą dwójką turnieju okazała się para Arek Zaniewicz i Tomasz Karpysz (obaj 3ls). Na drugim miejscu uplasowali się Grzegorz Czopek i Kamil Rosiński (3ls), zaś brąz przypadł w udziale parze: Jarosław Łuba i Łukasz Kwaśny (1ls).
Czytaj całość
 
Zawody w wyciskaniu sztangi
Redaktor: Administrator   
20.03.2011.

Czytaj całość18 marca 2011 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się już po raz dziewiąty zawody w wycikaniu sztangi leżąc. W tym roku rozegrano również dodatkową konkurencję - martwy ciag. O zwycięstwie oprócz dźwigniętego ciężaru decydowała również waga zawodnika. Zwycięzcą zawodów został uczeń klasy 1ls Kwaśny Łukasz z ogólnym wynikiem 218. Na drugim miejscu uplasował się Cybula Dominik (3li) z wynikiem 204, zaś na trzecim miejscu Batoszek Dawid (IIIa) z wynikiem 203.

Zawody w wyciskaniu sztangi. 

Czytaj całość
 
Rozgrywki Ligi Wojewódzkiej Juniorów dobiegły końca.
Autor: Wojciech Blicharz   
12.03.2011.

Czytaj całośćPodsumowując  grę w   pierwszym  sezonie, w Lidze Wojewódzkiej Juniorów chciałbym zacząć od serdecznych podziękowań wszystkim, którzy nas wspierali, kibicowali nam, trzymali za nas kciuki, oraz dodawali otuchy gdy nie szło. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękuje Panu dyrektorowi Zdzisławowi Janusowi za przychylność  i pomoc w realizacji olbrzymiego przedsięwzięcia jakim był start w tych rozgrywkach, dziękuję również sponsorom: Panu Krzysztofowi Grochowskiemu szefowi firmy KRIS-AUTO, Panu Maciejowi Grzesiakowi właścicielowi drukarni ARPOL za sfinansowanie strojów sportowych i drukowanie plakatów, a także Firmie KWAŚNY S.C. za ubezpieczenie całego zespołu. Na końcu serdecznie dziękuje wszystkim kibicom, którzy dość licznie wypełniali salę przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych gdy tylko grał ZSP TECHNIK.

Liga Juniorów 2010-2011 

Czytaj całość
 
Judocy z MULKS "Technik ORION" walczyli w Skaryszewie
Autor: Waldemar Podsiadły   
03.03.2011.
Czytaj całośćW dniu 27.02.2011 r. w Skaryszewie odbyły się zawody Judo w kategoriach wiekowych dzieci, młodzików i juniorów. Wśród ok. 200 zawodników z 20  klubów z terenu województw Mazowsza, Lubelszczyzny, Podlaskiego i Świętokrzyskiego walczyli Judocy z Radzyńskiego MULKS  „Technik-Orion” działającego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Niejako symbolem  imprezy stały się medale, które co roku mają swój niepowtarzalny wygląd, zachowując jednocześnie wzór podkowy. Zawody stały na wysokim poziomi a rywalizacja była bardzo zacięta.
Czytaj całość
 
Turniej Mikstów
Redaktor: Administrator   
01.03.2011.

Czytaj całośćW sobotę 26 lutego 2011 w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim MULKS Technik ORION zorganizował Mistrzostwa Mikstów w Siatkówce. W mistrzostwach udział wzięło 11 par, które po fazie grupowej (4 grupy) walczyły o najwyższe miejsce. Zwyciężyli Tomek Karpysz i Izabela Smyl, którzy nie mieli sobie równych również rok temu.

 

Uczestnicy Turnieju Mikstów. 

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Rejonu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Autor: Katarzyna Magier   
27.02.2011.
Czytaj całośćW środę 16.02.2011 dziewczęta z ZSP wzięły udział w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej. Zawody zostały rozegrane w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej. W rozegranych finałach rejonu, po zaciętych meczach nasza drużyna ostatecznie zajęła IV miejsce. Do finału województwa awansowała drużyna dziewcząt z I LO w Łukowie, która kolejny raz okazała się bezkonkurencyjna.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 127 - 140 z 214